Opinie Gra w kości VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 2 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jerutki

    Jerutki Forumowy żółtodziób

    nooo... stało się coś niebywałego... wczoraj wieczorem skończyłam event i wystawiłam zdobyte skrzynki + dwie zachomikowane z misji, czyli razem siedem, a teraz je otworzyłam i przetarłam oczy... Stoją DWA FLORENOWCE!!! Czegoś takiego jeszcze nie widziałam i już pewnie nie zobaczę, ale warto było ograć Borstego :inlove::D:inlove::D:inlove::D:inlove:.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jerutki gratuluję bardzo i rozumiem radość ale na przyszłość proszę nie pisz dużymi literami, w internecie oznacza to krzyk i na naszym forum jest zabronione. Aby wyróżnić jakieś słowa można je wytłuścić (pogrubić czcionkę) lub użyć innego koloru (oprócz drugiego, pionowego paska).

    Mnie też udało się ograć tego nicponia Borstego , a skrzynki Piccolo co prawda Florenowca nie dały ale też jestem zadowolona. Z dwóch zakupionych dostałam Chomiczą muchołapkę i Ucznia Ingrid, a ze zdobytych Parasolkę w kropki i 2 x Zabawa w wodzie.
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Póki co 3 skrzynki Piccolo- 1 cylinder iluzjonisty i 2 bajkowe źródła:oops::oops: To już zamiast źródeł wolałabym 2 kijki. Za te farmarki kupiłabym więcej s.n niż zyskam z tych źródeł
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Do wyczyszczenia całej tablicy pozostało mi zdobyć jeszcze tylko pokera z 5.
    I tak mnie tych dwóch szulerów ogrywa, że rozegrałam 277 gier i sieję dalej. Jeszcze 79 godzin w kasynie???o_O:cry::D
    [​IMG] [​IMG]
     
  5. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Z jednej skrzynki piccolo dostałem genialnego wielozadaniowca i szkoda że nie można go zdjąć do paska
    chyba że można ?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zdjąć można zawsze ale szkoda przed wykorzystaniem dodatkowych ładunków bo przepadną.
     
  7. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    sąsiedzie bonusy przepadną jak ściągniesz z pola do paska
     
  8. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    no to szkoda , że przepada po zdjęciu do paska
    w temacie to lewa strona zrobiona
     
  9. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Teraz, można pomyśleć o innych nagrodach, bo o zawartości skrzyń Piccolo, wstydzę się pisać.
    [​IMG]
    Udało się wyrzucić, wszystkie możliwe układy.
    [​IMG]
    Wszystkim gratuluję ukończenia, a pozostałym, życzę powodzenia.
     
  10. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Dobrnęłam do końca i ja :D prawa strona zakończona po 200 gierkach, wszystkie układy możliwe rozegrane:p
    Z piccolo wypadły: kosiarz trawy, kijek pogo, kwieciste melodie, nieumarły skarb i cylinder iluzjonisty:inlove:
    z zagród wpadły pierwsze koszatki, z drzew pielgrzym madagaskarski, tęczowy eukaliptus i drzewo z Tule:D:inlove::D
    Zdobyczami jestem usatysfakcjonowana, więc event uważam za udany:D
    Jeszcze jest co nieco do zabrania ze sklepiku, lubię pokerka, więc sobie pogram na luzie już bez spiny;)
    Gratuluję zwycięzcom i trzymam kciuki za nadal walczących:).
     
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie

    U mnie rozegrane 101 gier i tylko jeden poker wpadł......średnia punktów to 135.34 ....jakoś słabowato, ale zdrowie nie pozwalało na więcej siania.
    Może dziś uda mi się coś podgonić z tymi gierkami. Walczę z Borstym , Don Canalio i covidem. Powiem Wam, że to nierówna walka. Zdrówka wszystkim życzę
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Bo z tymi pokerami okropnie trudno, ale jeszcze 75 godzin, to dasz radę. Wspomagasz się oazą? Zawsze to mniej siania jest.
    Asiu pozdrawiam Cię serdecznie.:)
     
  13. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Walcz z choróbskiem, Borsty to tylko piksele...

    Moja średnia to 129,9 przy 155 gierkach i ciągle spada.
    Uparłem się, w sumie nie wiem po co, na pokera z 6, bo tylko tego nie mam.
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Z pokerem to trudno i ryzykować trzeba.
    Zdrówka życzę.
     
  15. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Coś powrzucałam do oaz Aniu , nawet jakieś fajne zwierzaki wyszły, ale nie bardzo pamiętam. Wiedziałam, że jak powrzucam, to będę miała mniej siania :) Dzisiaj troche lepiej sie czuję, to odpaliłam bonus do stodoły i oszczędzany na okazje dyniowy prezent to podgonie troszeczkę :)

    Walczę, walczę, przynajmniej się staram :) Ja się uparłam, że zdobedę wszystkie piccolo :)
    Udało mi się trafić drugiego pokera,a więc jeszcze tylko 4 xD:cry:xD
    dziękuję bardzo :)
     
  16. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    a gdzie w sklepiku są skrzynki piccolo? ja widzę tylko item. ale może czegoś jak zwykle nie dopatrzyłam?
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Zakładka inne i po prawej stronie masz strzałki - przewiń- skrzynki Piccolo są na samym końcu.
    [​IMG]
     
  18. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Pierwszy raz przy grach w kości mam komplet ułożeń:
    [​IMG]
    Udało się w 159 grach.
    Teraz gnamy do końca po Piccolo.
     
  19. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    no i wszystko jasne. dzięki, a byłam o krok o rozpuszczenia GT na zagadkowe zagrody. Tylko dzięki wizycie na forum pozyskałam skrzynkę.
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo to nie tylko losowość, ale zabawa w chowanego -.-

    Skrzynki są w komplecie i czekają.
    Kosztowały mnie tyle ruchów:
    upload_2021-3-6_17-29-18.png

    W tej chwili mam 210 gier zrobionych i nadal brakuje mi pokera z czwórek.:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.