Opinie Gra w kości VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 2 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ja to wszystko rozumiem. Rozumiem , że czasem się może zdarzyć , że z czymś się spóźnicie, pomylicie się. Rzecz ludzka przecież. Problem jednak jest w tym z tego co widzę i co czytam , że u nas na naszym forum zawsze wszystko ogłaszane jest później niż na forach innych krajów. Godzina tutaj robi naprawdę sporą różnicę.
    Miło , że wspominasz , że tylko Ty, Eviana i Rockowa jesteście odpowiedzialne za umieszczanie ogłoszeń. Sporo osób o tym nie ma pojęcia i obrywa się reszcie Waszego zespołu a to z pewnością nie jest dla nich przyjemne.

    Lewą stronę skończyłam. Prawa strona -ponad połowa zrobiona. Dwie skrzynki piccolo siedzą w pasku. Czekam na jutrzejsze BB i chyba jutro kończę event.
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Od BP jest kod DELAY a od naszych BA i TL nie ma nic
     
  3. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    To samo u mnie... :(
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  4. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    i co w zamian dali??? Nie ma szans na drzewko florenowe, bo coś ktoś takiego pisał
     
    PoloMit i ankagdw lubią to.
  5. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    w zamian jest kod, wzmacniacz pd roślin akcji, czy jakos tak ;)
     
    PoloMit lubi to.
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dla Graczy, którzy mieli problemy z logowaniem: Powinno już działać.
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  7. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    wykrakałam, czeka mnie jedynie 625 gier8) z darmowej (tfuu) gry całe 40 pkt. Wystartowałam jak ślimak w soli:cry:
     
  8. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    Niestety dalej nie można sie zalogować..
     
    igorAwadas, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    u mnie to samo, a mam do zbioru eventówkę:(
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Spróbuj jeszcze raz, jeśli nie działa nadal to zapraszam do pomocy technicznej, przekażemy dane.
    Edycja: Sprawdzona informacja - usunięcie pamięci podręcznej pomaga rozwiązać problem.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  11. netka205

    netka205 Koneser forum

    Ten event to porażka, najpierw opóżnienie, póżniej przez godzinę nie mogłam się zalogować >:(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Napisz do PT żeby dopisali :pxD:cry:
     
    czechu79, magdusia668 oraz PoloMit lubią to.
  13. Megan

    Megan Komandor forum

    Nadal nie można się zalogować, więc to nie jest jednoosobowy przypadek.
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli problem z logowaniem nadal występuje, usuńcie pamięć podręczną zaznaczając "od początku".
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Przez Edge, Firefoxa nie mozna się zalogować. Innych nie sprawdzałam .
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  16. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Wystarczyło wyczyścić pamięć podręczną z ostatnich 7 dni i problem z logowaniem u mnie przestał istnieć.
     
    krasnoludek10, magdusia668 oraz PoloMit lubią to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie.
    Ta argumentacja mnie nie przekonuje.
    Patrzę sobie na takie sytuacje chłodnym okiem niezaangażowanego prawnika i nie daję się ponieść emocjom, tym bardziej cudzym emocjom – dzięki czemu zachowuję te dostępne dla mnie skromne zasoby równie chłodnego umysłu, z umiejętnością analizy włącznie.

    Z twoich, BoardAdminko, wyjaśnień (a właściwie pełnych zniecierpliwienia pretensji) wynika jedno: cała organizacja tych różnych szczebli i działów polskiej ekipy jest do bardzo poważnej zmiany.
    A grupa członków tego zespołu powinna wreszcie jakoś się określić: albo wolontariusze, "zwykli gracze", którzy szlachetnie robią co mogą (jeśli akurat mają na to czas)... albo profesjonalna obsługa polskiej wersji gry i polskiego forum.

    Domyślam się, że firma nie widzi potrzeby zmiany tego układu opartego na quasi-wolontariacie – ale w takim razie sama ekipa powinna się jednak jakoś rozsądniej zorganizować. Rozumiem potrzebę odwiedzania marketów oraz odbywania spotkań - ale wszyscy widzimy, jakie są skutki tych prób występowania w roli genialnego wielozadaniowca.

    Wiadomo, że w branży IT błąd może się zdarzyć w każdej chwili i okazać się bardzo trudny do usunięcia – ale tym bardziej trzeba zadbać o to, żeby info o takim błędzie dotarła do graczy błyskawicznie.
    Po prostu – traktujmy się nawzajem poważnie, obie strony tej barykady.

    Egzekwowanie wyjątkowo dziwacznego regulaminu, czyli rządy żelaznej ręki, jakoś wam wychodzą bez większych trudności – problem zaczyna się właściwie dopiero wtedy, kiedy trzeba się podzielić jakimiś nowinami z "centrali".

    Zostawmy już kwestię, jak to jest z przerabianiem tego na polski (a podejrzewam, że średnio) – ale niestety zdarzają się takie info, które po prostu muszą dotrzeć do graczy w ściśle określonym, nawet bardzo krótkim terminie.
    Utrapienie, jasne – no ale tak to już jest i naprawdę nie ma żadnego znaczenia, w jakim stopniu osoby przekazujące takie info są "wolontariuszami" czy "zwykłymi graczami". Zwykli czy niezwykli, przedstawiciele firmy (choćby nawet robili za friko) powinni mieć jakiś zakres obowiązków, czy to narzuconych z góry, czy też samodzielnie określonych, a tzw obowiązek informacyjny powinien być traktowany jako nadrzędny, ważniejszy nawet od tropienia polityki w postach czy brzydkich słów albo golizny w klipach.
    Inaczej wychodzi z tego okropna amatorszczyzna… no i takie dramaty, jak w tym wątku.

    Niestety: ktoś musi siedzieć i pilnować info spływających z centrali, zwłaszcza tuż przed eventami.
    Ktoś musi umieć szybko przełożyć takie info na polski.
    Procedurę wieszania tego na forum naprawdę nietrudno byłoby obwarować rozmaitymi wielostopniowymi autoryzacjami tak, żeby nikt nieupoważniony nie zaczął w tym grzebać. Coś takiego robi się wszędzie i nawet nieźle to wychodzi.
    A jeśli polską ekipę to przerasta – to cóż, chyba czas na reorganizację. Nie wymianę składu, oczywiście, tylko opracowanie innych zasad.

    Ludzie wydają tu ostatnio coraz więcej żywej realnej gotówki – a to sprawia, że wszystko robi się coraz bardziej serio.
    Tego już nie można ot tak sobie kwitować postami takimi, jak ten, na który odpowiadam.

    I jedna sprawa na koniec: przeprosiny.
    Sprawa baaardzo ważna, bodajże najważniejsza.
    Zwyczajne przeprosiny, nie z poziomu owej osobliwej Władzy, która z jednej strony karzącą ręką tnie posty i wygania ludzi z forum jak przedszkolaków, a z drugiej strony nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za własne niedociągnięcia – tylko z poziomu odpowiedzialnych i profesjonalnych przedstawicieli BP… oraz z poziomu zwykłych ludzi, skruszonych, bo nawalili.
    Tych przeprosin nadal tu brakuje – zresztą teraz jest już chyba na nie za późno.

    ***

    Post do usunięcia, czyż nie?
    Wszak skandalicznie wykracza poza temat wątku.
    Cóż, poranna zmiana niewątpliwie się tym zajmie.
     
  18. McSnake

    McSnake Czeladnik forum

    Po trzech godzinach w końcu udało się zalogować!!!!

    Walczyłem dzielnie z IE, Edge, Chrome (czyszczenie ciastek nie pomagało) -> nie udało się zalogować - error.
    Tryb prywatny (incognito) też nie pomagał, cały czas występował error.
    W aplikacji tak samo - ejjoj.

    4h obsuwy w starcie eventu, bonusy z koła poszły sobie "w gdzieś". Teraz 3h bez możliwości zalogowania.
    PT zlewa graczy odsyłając do oficjalnych ogłoszeń, a BP w w ramach rekompensaty szarpnęło się na 1x wzmacniacz PD rośliny akcji.

    @zzizzie : masz bardzo dużo racji, niestety obawiam się, że "kwasy" przy jednym evencie nic nie zmienią.

    Lubię rzucać kośćmi, więc pewnie przez najbliższe parę pobawię się w kniffla, ale bez spiny.
    Jak dla mnie to ostatni event w tej grze. Idę w ślady Greci.

    BTW: czy jest gdzieś na forum jakiś temat oficjalnych pożegnań graczy z Farmeramą i społecznością forum?
     
  19. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Na 44 gierki mam srednia 156... cos mi nie hallo bo najczesciej z poprzednich wersji mialem 110-120
     
  20. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ta gra całkowicie zeszła na psy! Szkoda już wydawać kasę na cokolwiek bo wszystko idzie się .....! Takich marnych informatyków chyba nigdy tu nie było jak teraz, błąd na błędzie, klient to porażka, połowy nie widać. Porzucam tymi kośćmi, (dopiero 4 rzuty za mną przez awarię) zużyję kombajny z paska i żegnam się z tym badziewiem. Już na grach dla dzieci jest lepiej, wszystko działa jak fryga a tu nerwówka cały czas.
     
    PoloMit i nikolabln lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.