Opinie Gra w kości VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 2 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z jednego malego pola mam tyle....
    [​IMG]
    a kubki krece z tego.....
    [​IMG]
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    To tak jak ja u siebie. U Hanki 15 ;) Ale czekam na kości jeszcze z oaz. Zapakowałam teraz całą :p
     
  3. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Rozegrałam 9 gier. Wszystko jest, niczego nie wcięło.
    I jakoś dziwnie bardzo szczęśliwe rzuty - po 9 grach 1820 punktów!
    Aż mi żal nie rozegram dziś więcej, taka passa to się nie trafia często :)
     
  4. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    możliwe...kostki z oaz, roślinka z zielonymi kropelkami i lecisz , jescze parę bonusów i po ptokach ...;)
     
  5. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    no nie wierzęo_O tak się ustawić to można szaleć:)
    a ja jeszcze nic nie rozegrałam jutro sobie coś popykam:)
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzięki za info :)
     
  7. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    ho ho ho ;)ja mam 14 z małego pola, tylko nie mam jak tego pokazać :)
     
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    piszecie ze mozna za talary kupic piccolo..jakos ich u mnie nie widze..o co kaman? w ozdobnych tylko plusiki z pd ,w towarach tylko gwiazdki ,sianogrosze i punkty a innych zagrody oswieci mnie ktos?w grach w kosci widze tylko 3 piccolo
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    W innych, tam gdzie zagrody, zieloną strzałką w prawo - przejechać do końca. Ostatnia pozycja to piccolo :)
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z prawej strony masz strzaleczki..przesun nimi
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Muszę się pochwalić :D Poker za pierwszym razem, w sumie to drugi już, bo wcześniej był z dwójek :D

    [​IMG]

    [​IMG]

    Edycja :
    Kolejny z czwórek :D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2021
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja przy pierwszej grze (tej darmowej) miałem dużego strita 2-6o_O Niestety nie z pierwszego rzutuxD Posiana na noc róża ale niestety kolejny zbiór badyla będzie niekompletny - zostało mi 118 roślinek8)


    EDIT: Po 4 grach 1 010 punktów:eek: Jak na razie nie jest źle - te szczęśliwe kości chyba jednak się sprawdzają:p:D
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2021
    draculik34 lubi to.
  13. halina54

    halina54 Hrabia forum

    dzieki bardzo.. tak to jak sie gra bez okularow
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie srednia z gierki jest ponad 131 pkt...przy jej utrzymaniu potrzebuje rozegrac 66 gierek i po evence..
    ale to juz jutro wczesnie rano..
    dobranoc wszystkim:)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No niestety mam to samo :mad:>:(:mad::wuerg:
     
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Problemy z logowaniem zostały przekazane.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Wiecie, tak sobie czytam i myślę, że zdenerwowanie błędami to normalna rzecz, ale chyba kierujecie emocje w niewłaściwą stronę.
    Po pierwsze Ekipa nie jest winna późnej publikacji ogłoszenia, a już na pewno nie cała, bo jak widzicie tylko 3 osoby mogą je pisać. I nie zawsze możemy być dostępne, chociaż nie wiem jak byśmy się starały. Myślę, że nikt z Was nie powiedziałby szefowi, że chce wolne w środę, bo zaczyna się event. Nigdy też nie możemy przewidzieć, który okaże się "trefny".
    Macie prawo być wkurzeni, że coś nie działa i że niektórzy (bo nie wszyscy), dostali tę wiadomość wcześniej. Ale nie jest to spowodowane naszym brakiem zaangażowania, szacunku do Was czy nieznajomością języka. Myślicie, że nie irytujemy się, kiedy znowu coś nie działa jak trzeba i musimy pisać ogłoszenie w pośpiechu, gdzieś między regałami w markecie albo śpiesząc się na spotkanie? Też wolałybyśmy wiedzieć trochę wcześniej, że coś nie ruszy, żeby uniknąć nerwów naszych i Waszych.
    Dla ciekawskich, bo i takie pytania się pojawiły: Nie mamy problemu z przekazaniem informacji, że nie zdążyliśmy dać ogłoszenia przed rozpoczęciem eventu, podobnie takie głosy pojawiają się z innych krajów.
     
  19. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    czesc wszystkim :) jest jakaś rekompensata za dzisiejszy event, bo ja też zebralam roslinke przed eventem i nie mam wypadajek
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. Mery54

    Mery54 Młodszy ekspert

    Czy coś wiadomo kiedy gra zacznie działać?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.