Opinie Gra w kości (V)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Trochę mało... Nie graj na strity (chyba że za pierwszym razem wypadnie mały, to próbuj na duży), bo te strity są zwodnicze i często wychodzi para albo nic.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Gram na fule.
    Parę mam zawsze.
    xD:cry:xD
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    I tak i nie, jeśli przy pierwszym rzucie masz dwie pary, to wtedy na fula, ale jeśli przy pierwszym rzucie tak nie jest to nie warto...
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ładna średnia Ci wyszła :)
     
    Cardamon, WłoskaHacjenda oraz fkamil lubią to.
  5. zxcvb159

    zxcvb159 Okazjonalny autor

    Witam!
    41 gier i 6820 pkt
    Który bonus ze stodoły da 100% do zbioru rośliny eventowej?
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Te:

    [​IMG]
     
  7. zxcvb159

    zxcvb159 Okazjonalny autor

    Dziękuję bardzo za odpowiedź
     
  8. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Witam:) Powoli do przodu -relaks w porównaniu z poprzednim eventem;). Gierek mam 87, punktów 11770 czyli średnia taka se ale i tak lubie sobie kulać te kostki. Brakuje już mi wypadajek więc planuje nadgonić krokusem- uszlachetnienie mam od tygodnia :inlove: no i mam pytanie do wytrawnych graczy czy muszę wkładać oprócz kirkstola i niewinności jeszcze jakiegoś rzemieślnika?
     
    Cardamon i pretorianka lubią to.
  9. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    No cóż. Leżę sobie na hamaczku.8) Leżę, puchnę i piegi opalam.8)xD Co 4 godz. zbieram zielsko, mielę na miazgę, lepię z niej kilka pucharów z kostkami ( tak 4, 5 sztuk) i wpadając w szpony hazardu usiłuję ograć naczelnego szachraja.-.-Raz jest lepiej, raz gorzej. Dotarłam na luzie do 46 gry.
    [​IMG]

    Dotąd nawet było przyzwoicie, jak na mnie. Średnia równiutkie 150 8)
    Nawet trafił mi się pierwszy raz komplecik zwany pokerem.
    [​IMG]

    Zalogowałam się teraz, dopiero co. I zobaczyłam domek- muchomorek na imprezowych.:inlove: No to kręcę.xD Raz drugi trzeci, piąty :p Domek poszedł sobie w siną dal. Widać był nie dla mnie....

    I mam teraz tak .
    [​IMG]

    To jest normalnie podżeganie do określonego sposobu zachowania się ...:cry:xD

    Zmieliłam to co zwykle na kilkanaście gier. Ulepiłam co trzeba i oczywiście wpadłam do kasyna.:cry:xD Średnia naturalnie poleciała w dół. :cry:xDbo trafiły mi się dwa, czy trzy razy parki zamiast czegoś innego.-.- Szulerzy tym razem byli górą.:cry:

    Moja kościana pobonusowość poniżej.
    [​IMG]

    Jeszcze ciut, ciut do surykatek w sezonie...:inlove:xD

    Cdn...xD
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A to nie znasz tego, że jak chcesz wylosować item to losujesz bonusy i odwrotnie? ;)
    Czasami specjalnie mówię do mojego koła: chcę item (albo cokolwiek innego co tam jest) a ono buch: bonusik xD

    Ja znowu nie zrobiłam screena by policzyć średnią bez bonusowych pkt -.- powinien być dostęp do tej planszy non-stop :p
     
  11. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Mówisz do koła ? .... :cry:xD Interesujące o_OxDTkwię właśnie w naszym domku, czytam i wyję ze śmiechu.xDxDxD Co wy tam konsumujecie ? ...Ja też tak chcę :cry:xD No bo dziś jakoś nie mam z kim pogadać. ;)xD



    Jeszcze 2:35 czekania na zbiory chwały gracza.:p Póki bonusy działają, to chwała rośnie na super polach.xD
     
  12. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry z gorącego Las Vegas:) Ja mam 65 gier i 9800 powoli bez bonusów brnę do przodu;).
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam :)
    Suchary xDCałej prawej nie skończę. Chcę zdobyć ostatni item, ten na 4 pola i robi się to jak najbardziej realne
     
    pretorianka i morellaa lubią to.
  14. aisunel

    aisunel Generał forum

    Ta prawa strona,do zrobienia, to jakis zarcik:p
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    6 i 7 ulepszenie krokusa oraz kerstol i białą niewinność w slotach. Wtedy krokus rośnie sekundę
     
  16. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Dziękuję pięknie:). jeszcze bonus będzie mi działał na chwałe przez 3 godz. a potem zastosuje krokusa:)
     
    Bilonge lubi to.
  17. Roomie

    Roomie Komisarz forum

    Mam 31 gier. Wymaganą na 65 gierek Chwałę gracza powinnam zdobyć mimo, że event zaczęłam tak na poważnie wczoraj - wylosowałam bonus do stodoły 100%. Gorzej z kubkami do kości. Nie wiem, czy zdobędę potrzebną ilość.
     
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    W końcu pamiętałam o screenie więc mogę policzyć średnią z bonusami i bez :)

    średnia z bonusami: 176,9
    średnia bez bonusów: 134,6

    Zakładając, że moja średnia (bez bonusów) utrzyma się na poziomie 130, to musiałabym rozegrać 112 gierek by skończyć prawą stronę, czyli 15120 eventówki... Dużo :oops: Trzeba jak najszybciej dorwać się do dziesiątki, to będzie przynajmniej trochę mniej eventówki potrzeba.
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie z bonusami średnia 131,01.:( Coś słabo mi idzie.:(:cry:
    Lewa zrobiona, prawa się robi, a czy się zrobi to nie wiem, bo Borsty z Don Canalio rządzą.:cry:xD

    [​IMG]
     
  20. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tylko,że dzięki tej"Dziesiątce"można ukręcić aż 1 puchar z kostkami co 10 godzin,więc nie wiem czy jest na co czekać....Myślałam,że to będzie jakieś ułatwienie,a to tylko namiastka:oops::(-.-
    A tymczasem za mną
    [​IMG]
    i widzę światełko w tunelu:D.Pewnie jutro skończę,bo już się wyluzowałam i zbieram bez bonusów:)Średnia 118 i leci na łeb,na szyjęxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.