Gra się nie otwiera.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika bogusiania, 16 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Witam! Od godziny próbuję się zalogować do gry na MF, GC i IE, ładuje się tylko do 55% - i dalej ani rusz. Ciasteczka wyczyszczone - co mam robić ? Dobrze, że mogę wejść na forum. Loguję się codziennie bez problemu, więc co jest dzisiaj ? Dziękuję z góry za odpowiedź.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    https://board-pl.farmerama.com/threads/logowanie.73128/
    Mody już pewnie śpią, także do rana kicha.
     
  3. majka0018

    majka0018 Młodszy ekspert

    Ja też od godziny próbuję się zalogować i nic. Już słoneczny ranek i nie mogę pozbierać i posiać. Jak skończyć zadanie codzienne ? Pozdrawiam.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Temat zamykam, proszę nie dublować tematów. Zapraszam tutaj: logowanie.

    hlnrys dziękuję za pomoc (Mody spali).
     
    hlnrys lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.