GRA - pod lupą - temat zbiorczy

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Zgłoszone, co do drugiego być może jest to zamierzone, ale przekonamy się jak dostaniemy odpowiedź:)

    Dziękujemy.
     
  2. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    UWAGA: Rząd na Cudownym Pnączu aktywuje się automatycznie po zdobyciu ostatniego kwiatka z kolekcji.

    chyba z tym też jest jakiś błąd o_O


    [​IMG]

    nie mam wszystkich kwiatków
     
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Proszę o zapoznanie się z tym:

    Fabryczka

    Mam nadzieję,że zgłosicie i braki zostaną poprawione:)

    Dziękuję:)
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Jak tylko uzyskamy więcej informacji to w razie potrzeby zostanie to skorygowane
    Zgłoszone, dziękujemy

    McGregor

    Post usuwam, tutaj nie jest miejsce na dzielenie się eksperymentami.
     
  5. MOD_Etna

    MOD_Etna Guest

    grakula16 takie pytania zadajemy w dziale pytań ogólnych, tutaj post usuwam
     
  6. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Taka drobnostka - News'y:
    [​IMG]
    Zwykła literówka i nie wiem, czy jest sens się tym zajmować, bo event urodzinowy trwa jeszcze tylko 123 godziny.
     
  7. ZlyPluto

    ZlyPluto Czeladnik forum

    Malinka_12 napisała

    "Jest też literówka w ostatnim zadaniu misji "impreza w raju". Napisali tam "sutych żniw" zamiast "sytych żniw" "


    Na szczęście jeszcze nie poprawili. Nie wszystko musi dotyczyć jedzenia!
     
  8. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    [​IMG]
    1. Sądzę, że powinno być napisane "Hurra!", a nie "Hura!";
    2. Powinno być napisane "produktu", a nie "półproduktu" (a najlepiej, aby przy produktach jak ciasto podstawowe było napisane "półproduktu", a przy pozostałych "produktu").
     
  9. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    siemka
    może to błahostka
    ale , wydaje mi sie ze wiatrak od młyna w grze, podczas jego pracy, powinien obracać sie w przeciwną strone,
    :)

     
  10. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Znalazłam drobny błąd w runie, w której otrzymujemy zwierzęta jak byk ognisty, kaczuszka do kąpieli itd.
    [​IMG]
    Powinno być napisane Bonus: 1 Donkey Gong
     
    Ostatnie edytowanie: 14 marca 2015
  11. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    [​IMG]
    Sądzę, że tu też powinno być napisane" Hurra!" zamiast "Hura!".
     
  12. sofija

    sofija Aktywny autor

    Kolejny raz na mojej farmie mam takie oto cuda na kiju:

    [​IMG]

    Powtarza sie to systematycznie. Kto chce TĄ pinię lub jabłoń podczas G&T???

    o_Ooo- jeszcze to

    [​IMG]
     
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Słownik języka polskiego PWN dopuszcza obie te formy, wszelkie wyrażenia mające określać okrzyki dopuszczają wiele form zapisu.

    Proszę o wyczyszczenie ciasteczek flashowych (często mylonych z ciasteczkami cookies). Po wszelkich zmianach w grze może zdarzyć się, że zapisane ciasteczka płatają figle. Więcej informacji w tym poradniku >KLIK<.
     
  14. sofija

    sofija Aktywny autor

    BA_Czerwona- witaj, dziekuję za radę, ale ja ciasteczka czyszczę systematycznie- wszystkie. Zrobiłam to jednak ponownie i teraz mam tak:

    [​IMG]

    xDxDxDxDxDxD
     
    agi31 lubi to.
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Na moim koncie wszystko wyświetla się poprawnie, jeśli wykorzystałaś wszelkie rady techniczne, zapraszam do PT.
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    czy w poradniku RENZO mozna poprawic odnosnie nagrody -Gorace zrodla,w poradniku widnieje 2 male pola a item zajmuje 4 pola
     
    malinarp lubi to.
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    prosze o poprawienie informacji dot,,pnacza z obecnego eventu
    w poradniku odnosnie rzedoweventowych jest bledna informacja
    [​IMG]
    a powinno byc tak...
    Co 48 godzin z pnącza otrzymamy:
    - 120 TPD x lvl
    - przez 30 minut o 15% większą szansę na uzyskanie narzędzi ze zbiorów upraw, zagród i drzew (bonus dotyczy Głównej i Dzikiej Łąki oraz Leśnej Polany)

    i druga sprawa:)
    prosze dopisac rowniez info o tym pnaczu w tym poradniku
    https://board-pl.farmerama.com/inde...czne-sposoby-wykorzystania.15156/#post-329923
     
  18. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    W nowym młynie literówka dotycząca wyspy: "Młyn na Bahamarami" brakuje "e"

    nie wiem czy to też tutaj:
    z kolejki w nowym młynie po zakończeniu produkcji zniknęła mi druga pozycja - młyn ukończył 3x SP, czwarta stała w kolejce jako druga pozycja, po zakończeniu 3 sztuk młyn stanął i wyczyścił kolejkę
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Azzlan jeden z Twoich postów przenoszę do właściwego działu,jakim jest dział: Pytania techniczne,natomiast drugi usuwam jako off-top.
     
  20. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    [​IMG] [​IMG]
    To tylko przykładowe screeny. Takie coś pojawia się przy każdej fabryce. Powinno być napisane:
    Pasza/Karma dla .........., 1/2/3x.................
    PS.: Przydałoby się zrobić porządek w tym temacie. Post 46. jest w prawidłowym miejscu, jednak już dawno ten event się skończył. Post 47. powinien być usunięty, gdyż nie zawiera błędu. Błędy w postach 48., 49., 50. i 58. (nie licząc mojego Hurra zamiast Hura) powinny zostać zgłoszone (tak przynajmniej mi się wydaje). Posty 56. i 57.. powinny być w innym temacie.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 kwietnia 2015