gra nie działa

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika nikolabln, 12 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Helios100-

    -Helios100- Czeladnik forum

    u mnie sie zaciela akurat jak gralam w kosci...i kubeczek przepadl :(
     
    bogusiania lubi to.
  2. PolakM

    PolakM Książę forum

    u mnie podobnie :cry:, czy doczekamy się w końcu, że podobne problemy nie będą już występować - ciekawe :oops:
     
    bogusiania lubi to.
  3. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    Niestety nie działa gra, a miałam tak pięknie rozplanowane wszystko, teraz się zalogowałam, ale wolno chodzi, bardzo wolno i kupon na kombajn mi sie wyczerpał, czuję się poszkodowan, oraz czas rozsiewu się przesunął, teraz zamiast przed pólnocą zebrać, będę musiała wstać o 2 , raczej sę nie poświęcę i nie wstanę, zmarnowany zasiew .....:(
     
    bogusiania lubi to.
  4. Agata5959

    Agata5959 Okazjonalny autor

    już działa
     
    bogusiania i haluszka13 lubią to.
  5. janeczka421

    janeczka421 Czeladnik forum

    a u mnie nie można pozbierać plony i jeszcze w dodatku plansza jest zmniejszona :cry:
     
    bogusiania lubi to.
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dział techniczny został poinformowany o zaistniałym problemie i pracuje nad jego rozwiązaniem.
    Proszę na razie nie zgłaszać problemów z logowaniem bo już wiemy o tym.
     
    PolakM i Honorat. lubią to.
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Otrzymaliśmy informacje, że gra powinna już działać poprawnie.
     
    aleksandra lubi to.
  8. dotas

    dotas Stały bywalec

    U mnie nie działa poprawnie.
     
    bogusiania lubi to.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    A co konkretnie nie działa?
     
  10. babajaga58

    babajaga58 Forumowy żółtodziób

    gra sie fatalnie,zamula tak ze odechciewa sie grac i to nie tylko dzisiaj
     
    [Czereśniak] i bogusiania lubią to.
  11. [Zosia]

    [Zosia] Moguł forum

    Wszystko przepadło bonusy,SN nic wczoraj nie można było zrobić .Event przedłużą ,bo inaczej nie skończę,chyba to mój ostatni ,bo mam dosyć tych błędów
     
    fredzia69 i bogusiania lubią to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    [Zosia] na chwilę obecną nic na temat przedłużenia eventu nam nie wiadomo. Obawiam się, że za krótko trwały te problemy aby został przedłużony, ale jak tylko otrzymamy jakieś informacje to znajdziesz je w dziale ogłoszeń.

    Czy obecnie u kogoś jeszcze występują problemy z logowaniem do gry?
     
  13. Iskierka

    Iskierka Czeladnik forum

    Nie mogę od rana zalogować sie do gry.Próbowałam kilkakrotnie i po kazdej probie ekran robi sie szary:(Wczoraj wieczorem tez miałam ten problem:(
     
    bogusiania lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Iskierka czy czyściłaś pamięć przeglądarki (od początku)? czy sprawdziłaś na kilku przeglądarkach (Chrome, Edge, Firefox, Opera) i na wszystkich jest to samo? czy na kliencie również masz problemy? jeśli odpowiedź na wszystkie pytania brzmi - tak, to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT.
     
  15. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Wczoraj byłam bardzo mile zaskoczona, bo gra działała płynnie tak, jak dawniej, prawie cały dzień. Mogłam wreszcie rozpakować skrzynki z pnącza, wejść na targ i choćby kupić nawóz. Zawsze grałam bezproblemowo na Firefoxie, potem się nie dało, przeniosłam się na Chrome. Wczoraj gra śmigała z powrotem na Firefoxie. Czyli to nie wina mojego słabego sprzętu, tylko błędy albo blokowanie konkretnych kont. Dzisiaj da się grać, ale co po chwilę muli i nic nie da się robić. Napiszę do PT.
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    bogusiania wczoraj (przez krótki czas) był ogólny problem po stronie gry ale jeśli u Ciebie problemy pojawiają się w czasie gdy w grze ich nie ma to trzeba szukać ich w Twoim sprzęcie, oprogramowaniu (system, przeglądarka) i/lub połączeniu z internetem.

    Czy ktoś jeszcze ma dzisiaj problemy z grą, jakieś pytania?
     
    bogusiania lubi to.
  17. ulcia50

    ulcia50 Okazjonalny autor

    U mnie też problemy z logowaniem
     
    bogusiania i fredzia69 lubią to.
  18. fredzia69

    fredzia69 Okazjonalny autor

    Witam ... u mnie przechodząc na inne pola gra zawiesza się :( aby wszytko zebrać muszę z 3 razy logować się :((
     
    bogusiania lubi to.
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę wyczyścić pamięć przeglądarki i ciasteczka. Proszę również sprawdzić stabilność łącza internetowego, zresetować router.
     
  20. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    O dziwo, mimo pewnie dużej liczby osób, kończących w pośpiechu event, gra działa płynnie na Fierefoxie. Dziwne, ale to dobrze, że choć na chwilę mogę spokojnie pograć :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.