Gra czarno-biała

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika pepe2013, 31 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. eurb

    eurb Zaawansowany

    o co chodzi to ja załapałam od razu tylko nie wiem dlaczego akurat taka forma żartu?
    ani to śmieszne, ani ładne a mocno utrudnia grę. Można się było wysilić bardziej chociażby wrzucić jakieś stare animacje pryma aprylisowe
     
  2. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    Żart bardzo kiepskiej jakości, przecież można dostać oczopląsu od tego czarno białego...o_O:mad: ile trzeba zebrać aby było kolorowo?
     
  3. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    mnie się wydaje, że niespodzianka im się udała, :Dale tak z osobna , to nie chciałabym już gry czarno-białej, ludzie, trochę żartów i już macie pretensje, w końcu dzisiaj 1 kwietnia:)
     
  4. bona53

    bona53 Mistrz forum

    No z głowy 86 kliknięć i wróciła normalność.
     
  5. igor_02

    igor_02 Aktywny autor

    wszyscy prawie narzekacie ale i tak pewnie robicie, zawsze jakeś nagrody wpadną, gra działa nawet na czarno białej planszy więc nie rozumie jak można stracić zbiór czy bonusy z itemów
     
  6. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Mnie bolą oczy od tego szarego ekranu.Na szczęście wychodzę do pracy.
     
  7. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    co za malkontenctwo...
    zabawa jest zabawą a przy okazji kilka darmowych prezentów, a to PD a to florenek a to SN się trafi
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  9. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Ja na 26tym, wie ktoś ile jest z nagrodami?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. andrzejmila

    andrzejmila Czeladnik forum

    Świetnie podsumowane :)
     
    .savante., krasnoludek10 oraz agniecha$ lubią to.
  11. guska74

    guska74 Czeladnik forum

    A u mnie nie jest ekran czarno-biały tylko czarny,i nic wiecej,co mam zrobić//
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wyczyść pamięć przeglądarki (od początku) lub sprawdź na innej.

    A u mnie już koniec tej zabawy, ostatnia nagroda bardzo przyjemna i farma odzyskała swój blask :)

    85.png
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Jak wyskoczy fotograf z małpką lub samolot to klikaj w niego... kolor wróci na chwilę :p i tak w kółkoxD
    co pewien czas dadzą prezentyxD:p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Jezu,ja ślepa jestem :D Wszystko mi migocze jak w czarno bialym tv :D Nic nie widzę :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    nagrody:
    1fl
    skrzynia narzędzi x5
    PD
    skrzynia romantyczności x5
    SN x5
    SP x5
    imprezowa wejsciowka x1
    SNZ x5
    farmarki 10
    skrzynia bonusów x1
    zbieranie do 85 pkt.
     
  16. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Mnie się ten żart nie podoba, takie rzeczy wymyślają ci co w to nie grają chyba. Męczy wzrok, trudno wypatrzeć gotowe pnącza itd.....
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  17. borys23

    borys23 Czeladnik forum

    [​IMG] Pozdrawiam Wszystkich i życzę dalszych psikusówxDxDxD
     
  18. Balbinka

    Balbinka Forumowy żółtodziób

  19. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Figurki pojawiaja się jak tylko zaczyna sie plansza zmieniac na czarno- biała. To spore ułatwienie,ale trzeba siedziec i klikac. Nie kazdy ma na to czas.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mi tam się podoba to mruganie, szary kolor mniejxD:cry:xD Pierwsze mogliby wprowadzić na stałe i zaraz potem zrobić animację, że statek kosmiczny Nublonów pojawia się nad farmą, drugie lepiej niexD:cry:xD Oczywiście tylko do momentu aż statek wyląduje, mogą nawet na sekundę poletka zniknąć:p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 kwietnia 2022
    borys23 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.