Gift&Trade- wątek dynamiczny

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Tajemny, 10 sierpnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PaniTopusia

    PaniTopusia Aktywny autor

    Przez przypadek pozbyłam się ostatniej hurmy :oops: piszcie sowy co za nią chcecie, bo u mnie w balonie jedynie oferta za JC o_O
     
  2. jamperla

    jamperla Zaawansowany

    Szukam dwóch itemów: Jesteśmy mistrzami oraz Smacznego
     
  3. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Mam
     
  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    kilka godzin mnie nie było i nadal wszyscy szukają tego samego :p

    Ja szukam stare nikomu nie potrzebne : :D
    grządki - żółta i różowa
    duża grządka - niebieska, żółta i czerwona
    za każdą dam pachnące :)

    flagi też chętnie przygarnę :)


    Zdobyłam koale pomarańczowe i balony urodzinowe w balonie :inlove:
     
    yasminka1967 i toDzasta lubią to.
  5. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Dziękuję za akację :) , napisz czego szukasz , może będę mogła się odwdzięczyć :)
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poleciala sowa
     
  7. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Balony urodzinowe na wymianę :) kto chętny zapraszam :)
     
  8. milunio

    milunio Półbóstwo forum

    różowe bikini i różową serownię na inne róż fabryczki zamienię (kotlarnię, tokarnię, strzygalnie i koi mam)
     
  9. PaniTopusia

    PaniTopusia Aktywny autor

    Szukam hurmy, piszcie sówki co za nią :)
     
  10. LadyDeath

    LadyDeath Nadzorca forum

    poszukiwane itemy: bocianie gniazdo, drzewa: hurma (1szt), balsamowiec(1szt), tamarillo xxl(2szt)
     
  11. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Posiadam Itemy:

    - Nie przestraszysz mnie!
    - czas na skakankę
    - Miłość to pole walki
    - To pułapka!
    - Zbiory pyłku
    - Niespodzianka "słodkie drzewko"
    - Policyjna budka
    - Podniebne ewolucje
    - Dobrze jest sobie powisieć
    - Absolutny perfekcjonista
    - Pora na posiłek
    - Intrygująca Ingrid (4000PD)
    - Podaj cukier (8000PD)
    - Mały astronom
    - Szef Kuchni

    Zagrody:

    - zagroda dla czerwonych pand
    - wybieg dla tygrysów
    - zagroda dla lisów
    - gniazdo biedronek
    - jezioro flamingów x2
    -

    Drzewa:

    - perska albicja jedwabista
    - miłorząb
    - sekwoja
    - czarna wierzba, XXL
    - durian właściwy
    - dracena
    - akebia pięciolistkowa x2
    - akacja x2


    Poszukuję:

    - staw dla krokodyli
    - zagroda dla bażanta
    - drzewka produkcyjne
    - drzewko pachnące
    - TS nowości
    - hurma
    - różowości zagrody
    - warsztaty te najnowsze
    - JC

    pisać propozycję
    sówka
     
  12. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    mam ale od razu mowie ze tanio nie oddam;)
     
  13. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Posiadam itemy:
    Ahoj, Farmeramo!, Amatorka słodyczy, Barwy narodowe Brazylii, Barwy narodowe Bułgarii, Barwy narodowe Francji, Barwy narodowe Węgier, Barwy narodowe Włoch, Błękitny piorun, Boisko (część 1), Buda z hotdogami, Buda z kiełbaskami „Smoczy ogień“, Choinka, Cukierek Mauna I, Czas na skakankę,Czarny płomień, Czekoladowa trampolina, Czekoladowe jajko-niespodzianka, Czekoladowe krowie plamy, Czekoladowe źródło, Czerwona strzała, Deptanie winogron, Deszcz niemowlaków, Dron dostawczy, Drzewko tęczowe, Duży pies stróżujący, Dystrybutor czarnych kulistych melonów, Dystrybutor czarnych sześciennych melonów, Dystrybutor miodowych melonów, Dystrybutor smoczych melonów, Dystrybutor żółtych kulistych melonów, Dystrybutor żółtych sześciennych melonów, Dystrybutor słonecznych melonów, Farmerski flipper, Farmerzy-ufoludki, Groźny wulkan islandzki, Han Salaturei, Idealny dżentelmen, Jedno dziecko, jeden nauczyciel, Jednoręki bandyta, Jesienny krecik, Jeszcze jeden rzut, Koniec szkoły!, Korkowa tarcza do rzutek, Koszyk wielkanocny, Krowa walentynkowa, Króliczek z białej czekolady 2011, Króliki i musli, Krytyk kostiumów, Kura-baletnica, Ławka, Mały pudel, Mały wulkan islandzki, Mój pluszowy przyjaciel, Mumia, Mysi raj, Na wysoki połysk, Napełnij konewkę, Nasiona dyni, Nasiona kapusty, Nasiona pomidora, Nie oglądaj się wstecz, Niezawodny łańcuch dostawy, Noszony na rękach, Noworoczna kanonada, Orzechowa bitwa, Osioł w wełnianym sweterku, Osobliwy duch, Owca na traktorze, Owca z jagnięciem, Owczarek niemiecki, Owocowy lis, Pachnąca sowa, Papierowe serce, Piernikowe wyznanie, Piernikowy ludzik z prezentami, Pisanka, Plac zabaw dla kotów, Pokerowa twarz, Polowanie na duchy, Polowe Ufo, Portugalskie barwy narodowe, Posłaniec miłości, Praktyczny żart, Radość z konfetti, Robótki na drutach, Rundka na zjeżdżalni, Stoisko z obwarzankami, Szef kuchni, Szczęściarz, Śmierdziuch Gwiazda, Targ ekologiczny, Traktor, Trims’N’Roses, Uliczni artyści, Urodzinowa niespodzianka, Urodzinowy transparent, Uwaga, ogień!, W górę!, W oczekiwaniu na falę, Walcz o złoto, Wierni kibice, Wodna zabawa, Wodny relaks, Wóz karnawałowy 5 stopnia, Wspaniały tort, Wycinanie dyń, Zachwyceni fani, Zaproszenie, Zasłużony odpoczynek, Zdmuchnij je!, Zielona błyskawica, Zmęczony gość przyjęcia, Zręczność artysty, Żaba piromanka, Żaba pogodynka, Żaba w przebieralni

    Wymienię na:
    basen dla aksolotli, traszki, jelonki, biedronki, mrówkojady,

    pomarańczowe: hamaki, biżuteria, pudełka, walizki, kukułki, wąsy, pawie, strusie jaja, pandy,

    czerwone: fabryka jaj, hamaki, mleczarnia dla kóz, schronisko dla wron, mleczarnia, fabryka pudełek, ranczo rodeo, zagroda dla psów, hydranty, drabiny, zagroda dla gęsi, walizki, zagroda dla myszy, serownia, karpie koi, zagroda dla kukułek, wąsy, zagroda dla pawi, wachlarze, strusie jaja, klej, tartak, bikini, wielbłądy, pałeczki

    różowe: fabryka jaj, strzygalnia królików, strzygalnia owiec, punkt zbioru piór, krypta nietoperzy, wytwórnia guano, trufle, hamaki, niedźwiedzie, wytwórnia farb, mleczarnia dla kóz, ptaszarnia dla wron, schronisko dla wron, mleczarnia, zagroda dla kotów, fabryka pudełek, ranczo rodeo,
    zagroda dla psów, hydranty, staw żabiego króla, drabiny, zagroda dla gęsi, walizki, zagroda dla myszy,
    serownia, staw z rybami, karpie koi, zagroda dla kukułek, wąsy, ul, pszczelarnia, zagroda dla pawi,
    wachlarze, zagroda dla strusi, strusie jaja, kotlarnia, zagroda dla kameleonów, klej,
    zagroda dla bobrów, tartak, bikini, wielbłądy, dywany, pałeczki

    neonowe: kurnik, zagroda dla psów

    itemy: Błękitne akrobacje, Budka z lodami, Ciasto-trampolina, Czekoladowy zając, Do zwycięstwa!, Elektryczna piłka, Fontanna z koktajlem mlecznym, Huśtawkolot, Karkołomna przejażdżka, Kolacja dla trojga, Kurczak wielkanocny, Lodowa armata, Maciek i Lusia, Mały porządniś, Nektarowe przyjęcie, Niewiele brakowało, Osobliwa nauka, Porządni pakowacze koszulek, Public viewing, Słodka drzemka, Spadający samolot, Trening czyni mistrza, Walkiria śpiewa, Wymiana koszulek, Zatopione skarby
     
  14. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Napisz sówkę na aniaserafin podeślę
     
  15. Najeczkaa

    Najeczkaa Okazjonalny autor

    szukam itemow przepiekna bakarada ,klopoty z odkurzaczem,prosze o sowki
     
  16. jamperla

    jamperla Zaawansowany

    daj kilka propozycji, zobaczę czy mam z czym startować :)
     
  17. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    sejfy ...wymienie na ... własnie na co ??? ...piszcie sowy z ofertami , najlepsza wygrywa ;)
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Poszukiwane różowe wachlarze

    No i złota i diamentowa Ingrid
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to juz nie sa te balony co kiedys,,byla ich wyprzedaz
     
  20. tigre

    tigre Fanatyk forum

    mam złotolistne i 2x akebie - sówkę na izielinska poproszę z jakąż propozycją :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.