Gift&Trade- słup ogłoszeń

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Kotek2017, 21 czerwca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Wymieniam się tylko i wyłacznie w balonie więc jakby ktoś coś...

    Oferuję
    : krzew glicynii, śnieżna jodla, akebia pięciolistkowa, perska albicja jedwabista, bajoro hipopotama.
    Szukam: Itemy: kłopoty z odkurzaczem, bocianie gniazdo (item) , smacznego
    Szukam : zagrody: ranczo dla bizonów, wybieg dla traszek
     
  2. Pietruszka11

    Pietruszka11 Czeladnik forum

    Witam wszystkich, jestem nowym graczem, nie mam jeszcze sie czym wymieniac. Przyjme wszystko lacznie z niepotrzebnymi itemami. To moj pierwszy event , na nastepny juz sie przygotuje. Z gory wszystkim za podarki dziekuje Czy bedzie duzym nietaktem jak poprosze o drzewko jajeczne i mleczne?
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2017
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    malgorzata1960 - Twój post usunęłam, ponieważ w tym wątku obowiązuje zasada: 1 gracz = 1 post. Jeżeli chcesz coś dopisać użyj opcji "edytuj" w swoim pierwszym poście.

    -Iwa18- - Twój post usunęłąm, ponieważ ten wątek służy tylko i wyłącznie do zamieszczania ogłoszeń z ofertami G&T.
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    malgorzata1960 - upominam ponownie i jeszcze raz podaję zasady działania tego tematu, które są zawarte w pierwszym poście:

    Obowiązuje zasada: 1 Gracz = 1 post
    (jeśli Gracz będzie chciał zmienić czy coś dopisać, to może skorzystać z opcji "Edytuj" w pierwszym zamieszczonym poście)

    UWAGA! Nie jest to temat do zawierania umów ani dyskusji, a jedynie do zamieszczania ogłoszeń.


    W przypadku dalszego ignorowania próśb będę zmuszona nałożyć punkty karne.
     
  5. rifrix

    rifrix Forumowy żółtodziób

    Witam mam poziom 16 i jestem młodym graczem. Farmę utrzymuje sam bez nakładu dodatkowych funduszy. Będę wdzięczny za rzeczy które pomogą przejść poziom, itemy , drzewka , zwierzęta. Dziękuje bardzo za wszystko.
     
  6. 1zosia

    1zosia Czeladnik forum

    hej koledzy
    nie udało mi się do tej pory zdobyć kasztanowca, moze ktoś ma za dużo tych drzewek i mógłby się jednym podzielić...
    Z góry bardzo dziękuję
     
  7. sparklesbeauty

    sparklesbeauty Czeladnik forum

    POSZUKUJĘ:
    *ranczo dla bizonów
    *staw dla krokodyli

    *krzew glicynii
    *akacja
    *hurma
    *akebia pięciolistkowa
     
  8. katarynka31

    katarynka31 Czeladnik forum

    witam graczy jeśli komuś zalegają itemy takie jak oaza spokoju,mały porządniś,lampiony,konfitury ze świetlikowych jagód,kapitan strach,strach pago,straszny strach na wróble to chętnie sie wymienie mam sporo rzeczy więc chętnych zapraszam na prv....powodzenia dla wszystkich graczy
     
  9. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Poszukuję: basen dla aksolotli, staw krokodyli, balsamowiec, bażanty. Szukam też: fontanna z koktajlem mlecznym, budka z lodami, lodowa armata. Wymiany - proszę o sówki .
     
  10. Karollol

    Karollol Forum Pro

    poszukuję bizonów i krokodyli ale nie za miliony
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    madziales - Twój post usunęłam, ponieważ w tym wątku obowiązuje zasada: 1 gracz = 1 post.
    Jeśli chcesz coś dopisać edytuj swój poprzedni wpis i wprowadź tam zmiany.
     
  12. annaciesla84

    annaciesla84 Zaawansowany

    Oddam basen aksolot za Johna cytryne....

    poszukuje neonowych kurnikow...
     
  13. Paullinaa.

    Paullinaa. Okazjonalny autor

    Witam :) Miałam ponad roczną przerwę w grze i mam zaległości z zagrodami i drzewkami z ts-ów a także z nowymi warsztacikami :( :( na wymianę mam nieco starsze zagrody i drzewka z ts-ów (w tym xxl) oraz warsztaciki (perfumeria, młyn, estrada i inne), czekam na sówki z ofertami :) :)
    PS. Mam też trochę itemów ale większość jest z 2016 roku
     
  14. bzyku45

    bzyku45 Forumowy żółtodziób

    Witam
    krótko i na temat:
    przyjmę wszystko czego chcielibyście się pozbyć
    nie grałem dłuższy czas i niestety nie mam nic ciekawego na wymianę
     
  15. jamperla

    jamperla Zaawansowany

    Szukam itemów Jesteśmy mistrzami i Smacznego
     
  16. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    szukam krokodyli mogę dać na wymianę aksolota lub coś z różowości chociaż nie mam tego za wiele
     
  17. dusia63

    dusia63 Okazjonalny autor

    szukam itemu: jesteśmy mistrzami
    xxxx70
     
  18. maria5510

    maria5510 Wyjątkowy talent

    Witam
    poszukuję itemu ,, karkołomna przejażdżka ,,
    pisać sówki i co w zamian chcecie
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    werczik_m - Twój post usunęłam, ponieważ ten wątek służy do zamieszczania ogłoszeń G&T.
    O przetwory z dzielnicy rzemieślniczej prosimy TUTAJ
     
  20. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    witam, nie mam szału w zagrodach: potrzebuje koali, krokodyla , tukan a w zamian mogę dać mrówkojada,tygrysa,zagrodę pomarańczową dla wielbłądów. pandę czerwoną itp. piszczcie na priva jeżeli chcecie pomóc
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2017
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.