Gift&Trade-słup ogłoszeń

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Cebuś, 2 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kothel

    kothel Młodszy ekspert

    Szukam
    kasztanowego jeza,pajaka,farmera.

    buczulki z Bawarskiego

    swietlikowa uwertura z Swietlikowego

    rybne mambo,szczeki? z Imprezowe wejscie
    mam dziobaki i troche drzewek z baha
     
  2. s5trzelec

    s5trzelec Okazjonalny autor

    poszukuje itemu herbaciana degustacja prosze o kontaky na priv
     
  3. anioł88

    anioł88 Okazjonalny autor

    szukam jamy borsuka perfumerii drzewa wampee mongastan mam neonowe zagrody zwykle zagrody do roznych zwierzat rozne warsztaciki i rozne drzewa jak gorski jalowiec
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2016
  4. kowalowo

    kowalowo Nadzorca forum

    oddam drzewa xxl
    cedrat,orzesznica brazylijska,karambola,wianowłostka,tamaryndowiec,karob,kaki,ostrokrzew paragwajski.
    Zagrody dla wydr,łabędzi,dziobaków,pancerników,różowe zagrody dla :królików,kaczek,krów,świń,kóz.
    Szukam
    itemów : armaty miłości,pisankowej armaty,licznik groszku,osobliwa nauka, zagród : dla borsuków,zagrody dla niedzwiedzi pomarańczowej,sowiarni pomarańczowej.
     
  5. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Andre1909, anioł88 posty usunęłam. W tym wątku można zamieścić tylko jedno ogłoszenie. Możecie edytować poprzednie, do czego zachęcam.

    vesperka, poprzedni post ze zgłoszeniem przywróciłam. Nie pisz proszę kolejnych ogłoszeń, tylko edytuj poprzednie. Drugie ogłoszenie usuwam.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 lipca 2016
  6. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Witam farmerki i farmerów wymienię neonową zagrodę kur ,kaczek i królików za jamę borsuka
     
  7. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Andre1909, bardzo proszę nie spamować. Post z samym cytatem z ofertą usunęłam.
     
  8. ela7114

    ela7114 Młodszy ekspert

    witam poszukuje złtej beczułki,najnowszych zagród dostępnych oraz drzew z ts
    mam sporo drzew xxl na wyspie i na farmie ,mam tez estrade dla łosi,zimorodki,pancerniki,jeże,koguty,jeze,wilki..różne itemy pisać na priw.
     
  9. -kropka87-

    -kropka87- Czeladnik forum

    szukam ciepłe zrodla gorace jaccuzzi itemy neoowa koza i królik ryba mambo szczęki? i herbaciana degustacja. na wymiane mam drzewka i zagrody pisac sówki co chcecie za konkretny item
     
  10. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Poszukuję:
    - srebrna piła dwuosobowa
    - srebrna katarynka
    - srebrna beczułka

    Mam pomarańczowe sowy i niedźwiedzie
    Nie kolekcjonuje różowości.

    Jeśli ktoś ma to proszę info co by potrzebował a Ja sprawdzę czy mam i odpiszę.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2016
  11. kacper02052003

    kacper02052003 Zaawansowany

    poszukuje kasztanowego farmera w zamian moge dac pomaranczowe niedzwiedzie lub pomaranczowe sowy lub zagrode dla labedzi lub zagrode dla borsukow zainteresowanych prosze o sowki
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    olesyya zasadą tego wątku jest 1 Gracz=1 post, który możesz dowolnie edytować. Twój pierwszy post jest tutaj: olesyya, drugi usuwam.
     
  13. tytus2001

    tytus2001 Forumowy żółtodziób

    szukam drzewa mongostanu i wampee - mam drzewka xxl i wiele wiecej.....
     
  14. abask

    abask Komandor forum

    Marzą mi się borsuki. Ktoś? Coś?
     
  15. diablica1981

    diablica1981 Forumowy żółtodziób

    WITAM
    SZukam konkretnych itemów
    potrzebnych do pnącza,,,
    teatrzyk cieni
    czarny kot
    fontanna z koktajlem mlecznym
    budka z lodami

    oddam to co mam na zbyciu a sporo tego jest...
    napisz a może się dogadamy;)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2016
  16. -Rafi82-

    -Rafi82- Wielki mistrz forum

    w kwietniu był kalendarz Tiki i dali między innymi nektarynki i chyba też drzewa grejpfrutowe. Większość osób zaczęła narzekać, że w pasku ma po 10 czy 15 i wtedy napisałem, że przygarnę od każdego narzekającego każdą ilość. No to tyle - więc komu zawadzają to proszę do mnie z tymi drzewkami - Nektarynka i Grejpfrut
    Nick taki sam jak na forum.
    A tak poza tym to mi brakuje sporo rzeczy :p
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  18. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    witam, piszcie co chcecie za borsuki, wiele z nowości nie mam ale może się dogadamy oprócz tego poszukuję

    najlepsi przyjaciele
    potwór ze stawu
    wędkarska zabawa
    kapitan strach
    strach pogo
    magiczny strach na wróble
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2016
  19. Rocket

    Rocket Forumowy żółtodziób

    Szukam Borsuków

    wystawione oferty:
    5 drzewek solnych za borsuki
    3 papugowce za borsuki
    kaczy staw: różowy za borsuki
    czerwona zagroda osłów za borsuki
    zagroda reniferów: pomarańczowa za borsuki

    Posiadam także
    gołębie, bociany, wydry, megastajnię, perfumerię, wilki, dziobaki, jeże, łabędzie, pancerniki, szopy,
    drzewa XXL oraz TS'y

    nick w grze: Rocket-215

    Czcionkę zmniejszyłam na regulaminową (4 ) i bardzo proszę nie używać większych. Zezwalam na edycję post w celu zmiany oferty, bez zmiany mojego wpisu.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2016
  20. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Widzę, że wszyscy chcą borsuki więc szanse raczej marne... a z dostępnych rzeczy do wysyłki tylko tego potrzebuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.