Gift&Trade-słup ogłoszeń

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Cebuś, 2 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. farmerka.g.s

    farmerka.g.s Forumowy żółtodziób

    Witam jak ktoś ma na zbyciu drzewka : wianowłstka , amherstiia , wampee , to chętnie przygarnę . Z góry dziękuję .
     
  2. klamotek01

    klamotek01 Forumowy żółtodziób

    Witam
    Szukam jamy dla wydr, mogę wymienić za jeże, psy zwykłe lub pomarańczowe, żółte sowy, drzewo jajeczne
     
  3. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    Witam serdecznie :)
    Szukam juz od kilku GT dla cudownego sasiada 2 itemow ... Szafka kotka ... i ... Elektryczna pila ... i tym razem nie ma ani jednej oferty w balonie z tymi item'ami - moze zalegaja komus w pasku i kurza sie albo chetnie sie wymieni (byle za rozsadna cene ;) hahaha) jeszcze zostala nie cala godzinka, moze sie uda, PROSZE...

    moj nick tarantula66
    nick sasiada Rowot
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2016
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  5. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    Napisalam Ci, ze ide szukac tego itemu i byly jeszcze 2 oferty, ale chcieli za niego ... borsuczka i rozowe zabki - tych nie mam, a borsuczka mam ale tylko jednego, ktorego wczoraj dostalam, wiec nie moge go oddac, przepraszam :(
    Jesli tego itemu nie znalazles, to moze nastepnym razem sie uda...ja tez szukalam dla mojego sasiada itemu na ta sama chmurke co Ty ... Elektryczna pila ... i tez nie udalo mi sie go zdobyc, wiec wychodzi na to, ze sporo osob ma ta chmurke niekompletna i nie martw sie...nastepnym razem na pewno poszukiwania beda bardziej owocne :):)
    Pozdrawiam
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Mikasek-, zapraszam do działu Pytania ogólne.
    W związku z zakończeniem Gift&Trade temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.