Gdzie jest zimorodek?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -to2002-, 1 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -to2002-

    -to2002- Forumowy żółtodziób

    Mialem zimorodka,usunalem go ze str glownej i chcialem go wystawic w g&t,ale niestety nie moge,bo nie mam go w swoich zwierzakach.dlaczego akurat tego ie mozna wystawic na zamiane??
     
  2. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Zagrodę dla zimorodków możesz jedynie sprzedać (opcja handlu). Podczas tej edycji G&T nie można go wymienić/darować.
     
  3. -to2002-

    -to2002- Forumowy żółtodziób

    sprzedac za 1250..dzieki wuelkie,inne,typu dziobak,kiwi mozna..jest to wielce niesprawiedliwe,ze w sumie najlepszego zwierzaka nie mozna wymienic
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wszystkie nowości ktore wyszl mniej niż 4 miesiące temu są zablokowane
     
  5. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Takie są ustalenia Twórców gry. Ekipa forum nie ma wpływ na grę.
    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań brak więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.