gdzie itemy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika matimati2004, 25 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matimati2004

    matimati2004 Czeladnik forum

    Ukończyłam starą misję. Robiona była na raty i obecnie nie mogę znaleźć 3 itemów, które są potrzebne do umieszczenia na chmurze. Czy aby je znaleźć muszę pisać do pomocy technicznej?
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Możesz napisać która to konkretnie była misja? Może być tak, że itemy te postawiłaś na innej chmurce, albo w którymś ogrodzie i trzeba ich poszukać. Może też być tak, że itemy te składają się z podstawy i nakładki, trzeba je najpierw połączyć na którejś łące, a dopiero potem dadzą się postawić na pnączu. Dlatego pytam o nazwę misji:)
     
  3. matimati2004

    matimati2004 Czeladnik forum

    Misja Punkiego
    Szukam kukułcza mama II, Rytuał błotnej kąpieli, kukułcze jajo II. Przeszukałam swoje pnącza i ogrody ale nie mogę znależć, chyba kiepsko szukam...
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    matimati2004 sprawdzałaś inwentarz np. z poziomu głównej łąki czy tylko na poziomie Cudownego pnącza próbując ustawić itemy i tam się nie wyświetlają?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z tego co widzę w poradnikach, to itemy wraz z ulepszeniami są do zdobycia w trzech różnych misjach: Jeszcze więcej kukułek, Kukułcze dzieci, Operacja "Kukułka".
    Sprawdź w Spółdzielni czy zadania w tych misjach masz wykonane. Dla ułatwienia możesz wpisać w wyszukiwarce Spółdzielni fragment nazwy wybranej misji, np. kuk
     
  6. matimati2004

    matimati2004 Czeladnik forum

    Dziękuję bardzo.... już wszystko jasne
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro wszystko jasne to temat zamykam. Miłego dnia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.