G&T sierpień 2022

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 7 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Sierpniowa edycja G&T była:

  1. Bajeczna. Dzięki niej lustereczko powiedziało mi, że moja farma jest najpiękniejsza w świecie.

    17,9%
  2. Miała solidne fundamenty. Do willi trochę zabrakło, ale porządnie wzmocniona stodoła jest.

    14,3%
  3. Nic tylko uczcić minutą ciszy tą tragiczną edycję.

    28,6%
  4. Małpki zrobiły sobie jacuzzi z kociołka do budyniu Juliana w dlatego może on być z odrobiną bąbelków

    3,6%
  5. Ktoś podmienił dynamiczny na statyczny i biedny utknął

    35,7%
  6. Nawet nie zauważyłem/łam, że była

    21,4%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam po tej leniwej wakacyjnej edycji :p Dynamiczny wyszedł z siebie i stanął z tyłu, chyba chciał brać na popych ;) Mimo to jak zwykle były radości te małe i te duże :) dzięki Wam miałam banana na buzi :) Mam nadzieję, że i ja sprawiłam radość kilku osobom :) A czy Wam udało się dogonić farmowe marzenia? Napiszcie o tym :)
     
    =Repez- i kudlaty147 lubią to.
  2. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    No niestey chyba wiekszosc wolała słoneczko i spędzanie czasu na dworku
     
    =Repez- i Marrylan lubią to.
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Eeee... no nie wiem jak to określić. Był- bo parę prezentów dostałam i parę też wysłałam .I właściwie to już wszystko:music:
     
    Marrylan lubi to.
  4. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    zawsze warto
     
    Marrylan lubi to.
  5. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    dwa lata temu na dynamicznym było po 200 stron, więc teraz te 50 to taka kropelka jedynie :p
     
    Marrylan i =Repez- lubią to.
  6. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Witam Wszystkich po dynamicznym widać ilu graczy już nie gra. Zobaczcie jak trudno zdobyć te stare zagrody jak Zbrojniki to znaczy że stara gwardia się wykrusza
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to GT jak podsumować ...hmmm no własnie,balon był wysmienity ale tylko przez 24h pózniej już lipa,dynamiczny to chyba tylko z nazwy,tragedia jakaś :( i jak zwykle wielu farmerów nowych(a może multi) lub ....powracających po latach,cóż została nas garstka 8) i dobrze,ze chociaz ta garstka Nas jest ;)
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No i wywołałaś mnie Beniu.:)
    Z tymi marzeniami to trochę słabo, może byłyby znaczniejsze, gdyby na nowości nie trzeba było tak długo czekać. Przez ten czas od wprowadzenia do gry, a puszczenia do wymiany - większość z nas już ich ma sporo i w związku z tym tracą na wartości. Chyba, że pojawi się np. wartościowe drzewko, a zwłaszcza jego ulepszenie ;) to niech się ich uzbiera dużo i wtedy będą ciut tańsze.:)
    A tak, to tych "nowości" sprzed 3 m-cy, to nikt nie szuka (co najwyżej zarejestrowani w dniu G&T lub dzień wcześniej i udający "ubogich krewnych").
    Dobrze, że jest mimo wszystko dużo starych graczy, znamy się i wymieniamy nie pisząc w dynamicznym, a w większości obdarowujemy.
    Przy tym jest okazja pogadać.:)
    * * *
    A to co mnie śmieszy (bo nawet nie drażni), to oferty wystawiane w balonie - jak widzę, że ktoś chce za jeden item - 150 szt. asyminy lub 78 papugowców, to zastanawiam się, kto tam siedzi po drugiej stronie monitora.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, sierpniowa edycja GT była ..... i fajna i niefajna.:)
    Zgadzam się z opinią -mala159- i bacowa70.:)
    Wątek dynamiczny przekształca się coraz bardziej w statyczny, owładnięty przez powracających, starych nowozarejestrowanych, rozmawiających sami ze sobą, a zwykłych farmerów coraz mniej. Tworzy się taka nowa świecka tradycja, co GT to nowa farma i udawanie raczka nieboraczka, który niby nic nie ma, ale doskonale wie, które fanty najcenniejsze.8) W balonie mało ofert, a jak są to takie bardziej z kosmosu niż z farmy. Gra coraz mniej osób, co widać po bardzo małej liczbie ofert.:oops:
    Ale, ale, mimo to dajemy radę, GT to ciągle święto fantastycznych, bezinteresownych ludzi, umiemy poznać kto faktycznie gra i komu warto pomóc. Prezenty, wymiany, pogaduszki, żarty, to ciągle fajny czas na farmie.:)
     
    Marrylan, -mala159- oraz Miśkowo lubią to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie to G&T przeminęło z wiatrem, a w zasadzie to przemknęło niczym expres do Bydgoszczy.
    Zabrakło czasu na rozmowy, wymiany, nawet na wysłanie prezentów :(
    Na temat wątku i balona wypowiadać się nie będę. 8)
     
    Marrylan i -mala159- lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Trwa kolejna edycja, zatem serdecznie dziękuję za głosy i poproszę kłódeczkę :)
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zatem kłódeczka i do Archiwum :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.