G&T sierpień 2021

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 17 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Sierpniowa edycja G&T była:

  1. Niczym żyła złota. Ubiłam/em mnóstwo złotych interesów

    13,8%
  2. Dobrze się sprawiła, udało się zdobyć sporo z tego co zaplanowałam/em

    55,2%
  3. Szkoda gadać, było kiepsko jak na tandetnym filmie

    3,4%
  4. Julian gdzieś zniknął, ale podobno na Karaibach zamiast wody widziano budyń.

    10,3%
  5. Co za czasy. Wszyscy porządni sekretarze wyginęli i ze świecą szukać.

    17,2%
  6. Nawet się nie wzruszyłam/em na jej widok.

    13,8%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was kochani po kolejnej edycji :)
    Od dłuższego czasu nie miałam tak udanej :D Bardzo dziękuję za moc prezentów, jak zwykle nie zawiedliście i mam nadzieję, że i ja zdołałam kogoś ucieszyć :) Balon przejęli sekretarze za biurkiem, ale udało się coś wyłowić ;) A jak Wsze połowy, udało się zdobyć wymarzone fanty? Napiszcie :)
     
    nuka20 i Sookie lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zagłosowałabym na punkt "Nawet się nie wzruszyłam/em na jej widok", ale nie byłaby to prawda... Wzruszenie poczułam już na widok tego minieventu w kalendarzu, choć niekoniecznie było to wzruszenie pozytywnexD:cry:

    Zdaje się, że balonem zawładnęły sekretarze. Już jakiś czas nie było aż takiej presji na nowość...
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    gdyby nie dwie osoby to ja bym totalnie stracil wiare w ludzi grajacych w ta gierke...wystarczy ,ze rzucam na off jakis projekt a momentalnie widze jak sie mnie traktuje.jak mnie ludzie odbieraja i cenia...czasem jest tylko niedosyt..cos tutaj zostawilem,innego nauczylem grac,pomoglem jak co ugrysc,nieoficjalny zalozylem..a jak co do czego to jednostki mnie jeszcze szanuja...czasem sie zastanawiam czy zawsze tak bylo...
    nie zebym sie tutaj zalil bo jestem do tego przyzwyczajonyxD
     
    ^ateba^ i aleksandra lubią to.
  4. kamder

    kamder Hrabia forum

    W tej edycji udało się zdobyć kilka fantów, zarówno w balonie, jak i poza nim. :)
    Ponadto, zdobyłem dość norek szynszyli, aby ruszyć misje związane z menadżerami.
    [​IMG]
    Bonusy dla zwierząt wreszcie pójdą w ruch :)
     
    nuka20, Marrylan oraz -norbijas- lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Norbi niezbyt to w temacie ale z Tobą to różnie bywa, sam wiesz najlepiej. Niewątpliwie nie jednemu Graczowi pomogłeś, udzieliłeś i udzielasz wiele cennych rad czy podarowałeś to czy tamto na G&T, ale czasami z tego co nieraz czytałam to Twoje wypowiedzi odbierane są jako "gwiazdorzenie" i może dlatego też reakcje czasami są negatywne. Wiesz jak to czasami bywa, chce się dobrze a wychodzi źle zwłaszcza w takich wirtualnych kontaktach, znam to z autopsji no ale to jak wspomniałam nie jest właściwy wątek :)

    A w temacie jak dla mnie z braku czasu tym razem za szybko się skończyło i za mało Graczy uczestniczyło (wakacje i urlopy zapewne):( Zdążyłam jednak wysłać trochę prezentów i otrzymałam też bardzo miłe niespodzianki, wymiany udane, w balonie kilka perełek, tak że ogólnie na + i czekam już na następną edycję. Mam nadzieję, że będzie lepiej czego wszystkim życzę :music:
     
    aleksandra i -norbijas- lubią to.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    jak oceniam to GT,chyba dobrze,przede wszystkim balon spisał sie fantastycznie,trudno było przejsc obok przy takich transakcjach a jak zobaczyłam kto to wystawił to juz wogóle:
    [​IMG]
    i za 1szt JC -5szt szerszenia to była superrr gratka :)
    Sekretarz i szerszen rządzili wszędzie i oczywiście itemy mnożnikowe (też pare zdobyłam),czekam na następne takie GT(mam nadzieje,ze BP nie zrobi psikusa).
     
    nuka20 i olgs3 lubią to.
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Norbi... no umówmy się, sam sobie ciężko na to zapracowałeś. I nie opowiadaj, że jesteś przyzwyczajony i nie masz żalu bo gdyby tak było to byś tu swoich zasług nie punktował. Wogóle byś tego posta nie nasmarował.;) Wiesz, czasem jest ważniejsza forma niż treść a to forma (postawa twoja) właśnie ludzi od Ciebie odpycha a nie treść ( twoje zasługi) . Tak do rozważenia...;):p
    Dla mnie gt super. Dzięki Oldze zdobyłam DJ CoCo - co graniczyło z cudem :inlove: Nazbierałam 43 szerszenie więc nie ma biedy :p;)
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Było spoko. Coś tam wysłałam jak zwykle dostałam też miłe prezenty:inlove: Niektóre wysłane w ostatniej chwili więc nie dano mi czasu na reakcję (Aga xD)
    Całe szczęście,że to nie mnie Norbi uczył grać bo pewnie nie bylabym "ran jego godna całować"*
    *Niejaka Oleńka Billewiczówna takimi słowami do niejakiego Kmicica się zwróciła:p
     
  9. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Ten wątek to ciekawe zjawisko (w sumie to nie ... raczej zwykły banał).
    Niewątpliwie jest masa osób, które mają (jedynie) coś dobrego do powiedzenia o gt i całej jego "otoczce".
    Jednak większość wykorzystuje go do okazania jakiejś formy krytyki (słowem lub gestem) - a skoro to pisze, to również zaliczam się do tego zacnego grona ;).
    Pozytywne rzeczy i emocje nie skłaniają do działania, negatywne już tak.
    A jak jeszcze (mimochodem) można się poklepać po pleckach (tak jak ja w tej chwili) to miodzio:)
    A jak miód to pszczółki.
    Pszczółki nie lubią szerszeni... ja ich tez nie lubię. Wybitne paskudztwo.
    Trochę się przy nich pokręciłam, by mi do uli nie wlazły... ale ponieważ ja grać nie potrafię (a uczyć się nie zamierzam) to wyszłam w tej zabawie na czysto.
    No może nie tak całkiem na czysto. Jak prawdziwej kobiecie (bez obrazy "współtowarzyszki"), kilka razy pomyliła mi się prawa strona z lewą, czym zapewne sprawiłam wiele radości:p
    Generalnie GT oceniam na solidne "meh", ale budyń bym zjadła;)
     
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przeczytajcie nowe ogłoszenie Naprawa błędów.

    Ostatni punkt :
    • Niesforny szerszeń miał możliwość wymiany i sprzedaży podczas Gift&Trade.
    czyli to była pomyłka jak z miśkami.:p
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a czy to pierwszy taki blad....dwa dozynkowe itemy za top tez kiedys puscili..wiewiorke i kasztanowego cesarza..
     
    Ostatnie edytowanie: 18 sierpnia 2021
  12. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    B&T było minęło, ale czy może mi ktoś wyjaśnić o co chodziło z tym szerszeniem?
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jutro rusza kolejna edycja, zatem bardzo dziekuję za głosy i poproszę kłódeczkę :)
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zgodnie z życzeniem założycielki wątku wieszam kłódeczkę i tym samym zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.