G&T Sierpień 2018-Wątek dynamiczny

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika niki1990, 15 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    poleciało
     
    kamilcia4666 lubi to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zbiornik na wodę :p
     
    tigre, abc2016 oraz Marrylan lubią to.
  3. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    ale pewnie różowe zbierasz?;) idę zobaczyć u siebie w balonie czy są te zrelaksowane bo u mnie tylko jakaś ciągle skacze i skacze;)xD
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Znalazłem u siebie podwójne wielbłądy, pandy, małpy i kaczki a nawet podwójne walizki i potrójny ul w słit ruszu :eek:
     
    abc2016 lubi to.
  5. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    MODziu a co chcesz za róż walizeczkę?;)niestety u mnie w balonie tych zrelaksowanych pand nie ma:(
     
  6. tigre

    tigre Fanatyk forum

    to ja pandy małpy i kaczki chcę tylko za co....?

    hihihi zbiorniki....pamiętam ta masakrę i gdzieś na pnaczu mam jeszcze powsadzane :) :) :)
    a słonie chcesz? to się dogadać możemy jakoś bo ja czerwone wolę słoniki i wogóle mogę je za różne rzeczy wymienić

    Balon był łaskaw i dał orzesznika za xxlki czapetek więc orzesznik jeden na zbyciu
     
  7. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    nadal szukam różowego tartaku albo koi jak ktoś by miał na wymianę to ja bardzo proszę
     
  8. piegu1

    piegu1 Stały bywalec

    dracena poszukiwana i perfumeria
     
  9. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    ale ja mam tylko pomarańczowe trufelki w ogóle nie mam różowych warsztatów co najwyżej jakiś czerwony by się znalazł ale trufle tylko pomarańczowe:eek:
     
  10. tigre

    tigre Fanatyk forum

    ale ja nie chcę za nie różowości - sówka leci :)

    ...nie leci...znów białość na farmie! co jest!?
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dostałem je za goździkowca, więc coś fajnego :)
    Tak dokładnie to ja sam nie wiem za co, ale znając Cię trochę, wiem, że coś wymyślisz ;)
     
  12. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Nosz by Cię.... itemy fabryki drzewka czy zagrody? Wesprzyj trochę......i powiedz czemu zimę mam na farmie wrrrrrrr
     
  13. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

     
    tigre lubi to.
  14. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Czy Wy się normalnie możecie zalogować? No nie mogę wejść do własnego domku a już mi pomysł wpadł do głowy tylko nie wiem czy "wysyłalny" .....
     
  15. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    aaaaaaa zapomniałabym u mnie w balonie jest Teleportuj mnie Dotti i ten Del coś tam za Brakół mózgu
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Najbardziej to itemy. No chyba że znajdziesz gdzieś drzewo o nazwie "albicja jedwabista" - ale nie perska.
    A zima? Na zewnątrz upał, to na farmie się schłodzisz ;)

    Żeby go w balonie wymienić na sandała i wysłać Agnieszce? Hmm... Może być xD
    Tylko nie wiem, jaki masz nick w grze
     
  17. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    ja jestem cały czas zalogowana tylko strasznie muli i co chwilę muszę odświeżać

    mogę w takim razie wysłać sandała;)

    kurka wodna nie mam tej zwykłej albicji gdzieś przesiałam bo kiedyś miałam:(

    połączyłem 3 posty w 1
    Zgredek
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 sierpnia 2018
  18. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ta nie jedwabista masz w pasku - okazało się, że mam ale fakt mało jakoś bo tylko 3 hmmmm
    i to nie jest za róże jeszcze - zaraz cosik tam puszczę
    Z tym chłodzeniem to nie wiem bo jak dawałam pełny ekran dla odmiany "czarność" była
    słoniki u Ciebie a za nie masz pomóc w wymyślaniu co dziwnego Zgredkowi posłać ;)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  19. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    dziękuję ślicznie ja mam krówkę walentynkową mogę mu wysłać:D
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To nie pierwszy raz, kiedy podczas GT gra muli. To się powtarza co edycję. Duży ruch na serwerach, mnóstwo odwołań do bazy danych i niestety takie są efekty :(
     
    tigre lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.