G&T Sierpień 2018-Wątek dynamiczny

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika niki1990, 15 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Witajcie poszukuwany rózowy tartak chetnie sie wymienie
     
  2. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    poszukuję
    kozice 1szt
    sklep dla nurków 2szt
    pajęczarnię 5szt
    i zwykłych puchowców
     
  3. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Ty chcesz różowe bobry czy kozice?? he he ...
     
    babula40 lubi to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taka mała przyjacielska rada:
    Na klawiaturze, tak po prawej, masz klawisz "Enter".
    Jak go użyjesz, to podzielisz tę dziwną ofertę na części (np. szukam, oferuję oraz szukam nie dla siebie).
    Ludziom będzie łatwiej się doczytać, o co ci właściwie chodzi 8)
    W obecnej postaci to się nie nadaje do czytania, bez względu na to, ile razy polecisz "kopiuj/wklej" z tym tekstem.
     
  5. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    pisz mam cis
     
  6. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Wyślij sowę :)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pr
    Przykro mi bardzo, ale dysponuję tylko telefonem a on właśnie tak kopiuje.

    Szukam: - Jesteśmy mistrzami - Lodowa armata - Palma z sercami - John Cytryna - itemy do nawiedzonego domu -sandałowce Oferuję: - kowhai - pinia - cytryna - drzewo cukrowe - drzewo solne - morwa - drzewo złotolistne - grusza XL - dąb XXL - pomarańcza XXL - pomarańcza XL - surmia zwykła, XL i XXL - pigwa XL i XXL - daktylowiec XXL - jodła - wilcza jama - zagroda dla dziobaków, jeży, lisów, szopów - zagroda dla żółwi - fabryka jaj - strzygalnia królików - młyn - mleczarnia dla kóz - punkt zbioru piór - hodowla świń truflowych - fabryka kartonowych pudełek - serownia - ranczo rodeo - staw z karpiami koi - pszczelarnia - kotlarnia - laboratorium kleju - Najlepsi przyjaciele x2 - Potwór ze stawu i Radosny kibic x2 - Wędkarska zabawa x2 - Cyrulik z Farmeramy - Kolce i kwiaty - Nowoczesna technologia - wianowłostka królewska - karob - amherstia - baobab - pitaja x2 - palma acai x1 - Mała przygoda na plaży - Poławiacze pereł - Pyszny melon I nie dla siebie szukam "Zagubieni w labiryncie" oraz "Zrelaksowane pandy".
     
    karla170480 lubi to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam,,jeszcze 1 sztukę,,dam
     
  9. ghostpain

    ghostpain Mieszkaniec forum

    ja chętnie przyjmę :D
     
  10. kusy97

    kusy97 Wyjątkowy talent

    Szukam pomarańczowej zagrody dla bobrów i tamaryszka
     
  11. annaorlowska

    annaorlowska Młodszy ekspert

    Poszukuję hurmę pingwina orzecha bukanu magellana prosze jak cos to czekam na sowki
     
  12. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    czy ktos chce oddac jakiekolwiek itemy do nawiedzonego domu w zamian za np. ulepszenia drzewek?

    bobra moge wyslac, wyslij mi sowke;)
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    pisać sówkę- jedno zostało
     
  14. kacper12324

    kacper12324 Forumowy żółtodziób

    ktos ma zbędne nosorożce ?
    szukam też srebrzystego drzewka, bukana, cisu, mleczodrzewa
     
  15. -baby245-

    -baby245- Wyjątkowy talent

    Jak co to pisz sowe dam brzoskwinie.

    A ja szukam puchowca
     
  16. anna833

    anna833 Ekspert forum

  17. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    poszukuję
    kozice 1szt
    pajęczarnię 5szt
    i zwykłych puchowców

    i znowu wielkie dzięki chris975:inlove: i czechu79:inlove:
     
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    podeślij sowe
     
  19. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Sama nie wiem czego chcę ( może jakiś fajny mroczny item? ;) ) Ale za to mam pasek pełen zagród z TS-ów i nie tylko , pomarańczowe i czerwone ulepszenia, może jakiś róż też się znajdzie. Mam też od groma drzewek, zwykłych , ts-ów, ulepszeń XL i XXL. Jeśli ktoś jest początkujący, miał przerwę w grze to niech wyśle sowę- zapyta- może mam i się podzielę :) Może ktoś chce pachnące? ( z jedno mogę odstąpić ) Srebrzyste też się jedno znajdzie, nadmiar jeleni mam, bizony też się znajdą. Sporo czerwonych warsztacików czy zagród, jujuba czeka na nowego właściciela.
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Znajdź instrukcję obsługi telefonu i po skopiowaniu zedytuj.
    Nie znam telefonu, który nie miałby funkcji edycji.
    No, albo sobie kopiuj, wklejaj... a później narzekaj, że nikt na ciebie uwagi nie zwraca.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.