G&T Sierpień 2018-Wątek dynamiczny

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika niki1990, 15 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. edytka1978

    edytka1978 Stały bywalec

    zegar słoneczny za nektarynkę XXL
    różowe pawie za aspirujące wampiry:)
     
  2. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    To mnie nie stać, niestety.
    w temacie szukam mrocznych itemôw no i róż warsztatów.
     
  3. [Mateusz13]

    [Mateusz13] Nadzorca forum

    oferuję różowe warsztaty pszczelarnia klej tartak walizki strzygalnia królików drabiny biżuteria koi trufle dywany kotlarnia pudełka nowości grabie kozice goździkowce orzeszniki ośmiornice homarze brakuły balon MŚ kasztanowy farmer delorevan itp
    szukam JC i może tej nektarynki xxl
    za bardzo dobrą ofertę zdecyduję się oddać różowe masło perfumerię czy tam hamaki
     
    babula40 lubi to.
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    bukana mogę wysłać,,ale to Ty pisz sowę,,,,aleksandra1958
     
  5. -baby245-

    -baby245- Wyjątkowy talent

    Puchowca ktoś posiada?
     
  6. babula40

    babula40 Komandor forum

    Różowe bobry za kozicę da się ?
    opcja II róż bobry za 2 papugowce :)
     
  7. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    poszukuję
    sklep dla nurków 2szt
    pajęczarnię 5szt
    i zwykłych puchowców
     
  8. anna833

    anna833 Ekspert forum

  9. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    szukam zwykłych puchowców, bo mam nadwyżkę w xxl
     
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    różowe zagrody (bez motyli), czerwone fabryki : hamaki, wachlarze,walizki, kotły, perfumy, pióra, strzygalnie obie, dywany- do wymiany za homarzą serenadę, żabi zbawca, bicie serca
    kasztanowe: jeż, sarna, pająk, grzybowe lasy, jaskrawa krowa i inne (pytac) - za sandałowce xxl
     
  11. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    bukan mam niestety tylko 1:(
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szukam: - Jesteśmy mistrzami - Lodowa armata - Palma z sercami - John Cytryna - itemy do nawiedzonego domu -sandałowce Oferuję: - kowhai - pinia - cytryna - drzewo cukrowe - drzewo solne - morwa - drzewo złotolistne - grusza XL - dąb XXL - pomarańcza XXL - pomarańcza XL - surmia zwykła, XL i XXL - pigwa XL i XXL - daktylowiec XXL - jodła - wilcza jama - zagroda dla dziobaków, jeży, lisów, szopów - zagroda dla żółwi - fabryka jaj - strzygalnia królików - młyn - mleczarnia dla kóz - punkt zbioru piór - hodowla świń truflowych - fabryka kartonowych pudełek - serownia - ranczo rodeo - staw z karpiami koi - pszczelarnia - kotlarnia - laboratorium kleju - Najlepsi przyjaciele x2 - Potwór ze stawu i Radosny kibic x2 - Wędkarska zabawa x2 - Cyrulik z Farmeramy - Kolce i kwiaty - Nowoczesna technologia - wianowłostka królewska - karob - amherstia - baobab - pitaja x2 - palma acai x1 - Mała przygoda na plaży - Poławiacze pereł - Pyszny melon I nie dla siebie szukam "Zagubieni w labiryncie" oraz "Zrelaksowane pandy".
     
  13. -baby245-

    -baby245- Wyjątkowy talent

    Puchowca ktoś posiada?
     
  14. annaorlowska

    annaorlowska Młodszy ekspert

  15. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    napisz sowę podrzucę bukana
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. tigre

    tigre Fanatyk forum

    w pasku szukaj :)
     
    babula40 i magdusia668 lubią to.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Patrzę co tam w misjach potrzebne i dopiero piszę. Ale ogólnie to mam braki w tych nowszych fabryczkach.
     
    babula40 lubi to.
  18. kacper12324

    kacper12324 Forumowy żółtodziób

    czy ktoś poratuje drzewkami: srebrzystym, mlecznym, brzoskwinią zwykłą, cisem, bukanem, a z zagród szukam nietoperzy i nosorożców
     
  19. anna833

    anna833 Ekspert forum

    spoko i tak już od ciebie dużo dostałam i dziękuję :):)
     
  20. ghostpain

    ghostpain Mieszkaniec forum

    ktoś posiada zbędny cis? :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.