G&T Sierpień 2018-Wątek dynamiczny

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika niki1990, 15 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Jako, że nikt jeszcze się nie ruszył, to ja niniejszym zakładam i odpalamy imprezę pt G&T. Przypominam o zasadach wymian i miłej zabawy


    Mini event Handel, podarki, wymiana, czyli Gift&Trade.- wątek dynamiczny

    Informacje z oficjalnego ogłoszenia


    [​IMG]
    Czwartek 16.08.2018, godz. 14:00

    [​IMG]
    Niedziela 19.08.2018, godz. 22:00

    [​IMG]
    >>LISTA<<


    >> Słup Ogłoszeniowy <<


    >>Regulamin forum<<

    Miejmy na uwadze, że nick gracza na forum może różnić się od nicku w grze
    jak również nicki graczy, mogą być bardzo zbliżone do siebie.



    Udanych Wymian Wszystkim Życzę:)
    Post edytowałam. Poprawiłam przekierowanie do Słupa Ogłoszeń.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 sierpnia 2018
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja napiszę, że oddam item Oderwanie od rzeczywistości. Dostanie go Greta za najbliższe prawdy przewidzenie ilości PD na 300 poziomie :)

    A poza tym szukam tego co wszyscy: Jaśki, Serenady, Żabi zbawcy itp. xD
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Poszukuje drzewka miodowe oraz kozie
     
  4. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Ja mam za to mega dużo zagród i drzew, oddam za cmj w przeliczniku:
    postawy - 1 szt cmj
    xl lub żółte lub + - 2 cmj
    Pomarańcze i xxl - 3 cmj
    Czerwienie - 4 cmj



    W razie czego słać sowy, bo ja się muszę zmywać do spania, bo jak tak dalej pójdzie, to święty turecki za mnie jutro do roboty wstanie. Będę ok 16:00 to na bank odpiszę
     
    Ostatnie edytowanie: 15 sierpnia 2018
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ja już liczę ile mam słoiczków na półce i SG w portfelu :D
     
    Kasialka i pretorianka lubią to.
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Generalnie szukam rarytasów /wszystkie najbardziej pożądane pixele/ .....


    .... za jeden uśmiech.


    Stanowczo wnoszę o zmianę nazwy tego wielce popularnego i lubianego przez wielu farmerów kącika;).
    Na początek wystarczy: "Wątek umiarkowanie dynamiczny".


    Obecna nazwa od kilku edycji jest mocno karykaturalna.


    Bry na wolności.
     
  7. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    poproszę o różowe jajka strusie, cmj już się robią...
     
    Anhedrea, pretorianka oraz kropelka04 lubią to.
  8. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    to ja poprosze o rozowe wachlarze, rozowe pudelka, rozowe "drewno bobrowe" i rozowe hydranty :) zapas cjm jest ;)
     
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Szukam itemu - demonstranci na farmie, niech będą nawet różowi . Nie jestem wybredna a tak chciałabym sobie podemonstrować :p
     
    Marrylan lubi to.
  10. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Brak róży, brak neonów. Max czerwienie, ale najwięcej pomarańczy
     
  11. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Poszukuje : sandałowiec, kozica, podstawa nietoperzy oraz wszelkie rozowosci.
    Itemy: niewiele brakowalo, karkolomna przejazdzka, uciekaj ile sil w nogach oraz cieple zrodla, barwy narodowe Wegier, gorace jaccuzzi.

    Oferuje:
    Drzewa: modrzew, araukaria wyniosła, ambrowiec, araukaria, puchowiec, drzewo srebrzyste, brzoza, orzesznik, magnolia, mirabelka, oszplina, gwiezdna jablon, fosforyzujace drzewo, 3 x jablon mrocznej krolowej w tym jedna xxl, wierzba osmiornicza i purpurowy wybalusznik.

    Zagrody: żaglownia, sokoly, rudzik, bażant, kolibry, zyrafa, nosorożec, ośmiornica, krab.
    Pomarancze: fabryka jaj, mleczarnia koz, schronisko wron, wytwornia guano, mleczarnia krów, hamaki, serownia.
    Itemy: miotacz szabli, przyneta na rekiny, kolce i kwiaty, zloto spada z nieba, namalowana pilka, wedkarska zabawa, krecenie ogniem, deptanie winogron, milosc to pole walki, szkola pieczenia, moc oceanu, niespodziewany rekin, prawdziwy kibic, Franek kedzierzawy, kucharze jurorzy, nasiona pomidora, nasiona kapusty, piekarnia i chmurkowi żeglarze. Zapraszam i czekam na sowki :)
     
  12. [Mateusz13]

    [Mateusz13] Nadzorca forum

    poszukuję:
    drzewa: papugowiec / sandałowiec / judaszowca / orzesznika / wiąz / chlebowiec / cypryśnik meksykański / goździkowiec
    zagrody i warsztaty: kawia domowa / ośmiornica / różowa motylarnia / różowa perfumeria mleczarnia / neonowe owce króliki kozy nietoperze koty myszy niedźwiedzie / pomarańczowe foki
    itemy: boisko część 4 / terrantula lub jakieś inne dające dużo pd na mroczną polanę
    oferuję:
    drzewa: wszystkie oprócz szukanych
    zagrody i warsztaty: wszystkie ts / wszystkie różowe zagrody / różowe warsztaty: strzygalnia królików, schronisko dla wron, kartonowe pudełka, drabiny, walizki, serownia, pszczelarnia, kotlarnia, laboratorium kleju, tartak bobrów, tkalnia dywanów
    itemy: JC / kasztanowy farmer / brakuł mózgu / homarza serenada / balon MŚ / inne do dopytania
    wszystkie przedmioty z rzemiosła
    sowa [Mateusz13] ;)
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Coś szybko się skończyły te rarytasy -.-
    W takim razie będę się musiał nad tym poważanie zastanowić, czy dawać ponad 1,5 miliona SG za czerwoną zagrodę :oops:
     
  14. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    ja tez przemysle, bo pomarancze i czerwienie mam;)
     
    Kasialka, Anhedrea oraz Marrylan lubią to.
  15. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    a chcesz jakąś? jaką? czerwone są drogie no weź nie wybrzydzaj :pxD:cry:

    może mam :p
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Najbardziej by się przydała zagroda dla Miecia. Żeby go tam można było zamknąć i nie wypuszczać. Od czasu do czasu tylko na niego popatrzeć :D
    Ale nad taką czerwoną strzygalnią owiec też mógłbym się zastanowić ;)
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ty tak serio, Norbi...?
    Aktualnie jest jak widzę 27 kozich i 24 miodowe, ale sytuacja może szybko ulec zmianie 8)
    Nie, nie oddam, nie moje póki co 8)xD

    ***

    Prośbunia taka gorąca jest do wszystkich, dla których coś zgarniałam w eventach: przypomnijcie się (trudno, niech będzie ta straszna poczta systemowa) i koniecznie napiszcie, jak się wabią te itemy.
    Moja farmerska pamięć została tknięta skrajną i nieodwracalną sklerozą i takie drobiazgi, jak nazwy itemów, zapominam niestety jeszcze przed zdobyciem tych fantów.

    W początkujących nie wierzę i nie uwierzę, więc ewentualne róże niezbędne do rozwoju raczkującej ubogiej faremki to nie u mnie.
    Ale jakieś śmieci mi się jeszcze poniewierają w pasku, można pytać (nie licząc na zbyt wiele).
    Oczywiście ostatnie dwa zdania nie dotyczą moich Przyjaciół, dla których zdobędę wszystko, czego tylko zapragną :)

    Aha, jakby ktoś nie wiedział: ja się nie wymieniam, ja tylko rozdaję dobytek 8)xD
     
  18. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Mietka weź na pnącze posadź i odpal xD- działa ja tak robię :p
    a czerwona strzygalnia to warsztat a nie zagroda :pxD
    no mam i dam ale chce coś - choćby deskę ale jak rzucisz całą skrzynką to nie zbiedniejesz :pxD
    ...
    na dzień dzisiejszy poszukuję drzewek: albicja jedwabista, tamaryszek i niepokalanek pospolity.
    Jutro poszukam więcej :music:
     
    madzia6310, Kasialka oraz MOD_Zgredek* lubią to.
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Taki drobiazg. Ważne, że czerwona :D
    Coś się znajdzie na pewno. I na pewno więcej niż jedna deska :)
     
    Kasialka i MOD_Elena lubią to.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ty znowu na czerwono, Zgredziu...? o_O
    Pamiętam, że kiedyś kolekcjonowałeś bodajże czerwone krypty - masz jakiś nawrót? xD
     
    Kasialka lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.