G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. sowa9393

    sowa9393 Młodszy ekspert

    Już teraz dziękuję mej sąsiadeczce barbidulabarbunia za śliczną zulubelkę.
     
  2. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Kolejne G&T dobiegło końca.. Chciałabym serdecznie podziękować:
    gosiagosia60,
    picantinio2012
    MaraAcoma,
    kondzio0101339,
    jojo212,
    Ksiądz x D,
    izielinska,
    abc2016,
    Dagmara1575 (Mod_Cookie)
    stoone1,
    Zabcia_m,
    niki1990,
    PoloMit,
    =Rapez-,
    talarek1961,
    babcia-ula,
    ankagdw,
    astanki,
    ASPIRE57,
    Aachreptak,
    Zła_Kobieta (MOD_Zła),
    Marcin40.,
    bacha52,
    RosesFarm,
    draculik34,
    mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.

    Dziękuję za prezenty i wymiany, niespodzianki. Jesteście niesamowici :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  3. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    bardzo dziękuję darczyńcom, partnerom w wymianach i wszystkim uczestnikom tego super targowiska :)
     
  4. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Postaram się podziękować, tylko czy wszystkich spamiętałem..
    wodnik54, .dorotka01., agi31, talarek1961, ania5757, flucy, -misiol12345-, izielińska, -norbijas-, ANASALKA, monia1125, stoone1, kasik778, *GAJA*:inlove: i wszystkim zapomnianym i wszystkim, którzy oddali serce innym, pozdrawiam :D:D
     
  5. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Na koniec G&T chcę podziękować wszystkim za udane wymiany oraz prezenty: Aachreptak, Patinka___, morellaa, kacper11179, adikamila, jacekf, talarek1961, kamilcia4666 i najbardziej RosesFarm :inlove:
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    gretag, Cardamon , kropelka04, olgs3, anetta41, dantic3, Anndżlina, timek1958, dosias, izielinska, babula40, PolakM, morella, gosiagosia60, aweva55, fkamil, b7ozena, -norbijas- , Zła_Kobieta, antonina- farmerska, Bilonge, Miśkowo , misiek1978, Alicja211, ankagdw, anula2501, milunio , Bajorkowo, Anhedrea , Marrylan , iamann, magdusia668 , gretag ,agucha31
    Dziękuję za prezenty i za to , że jesteście .:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2020
  7. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Dziękuje Wszystkim Bardzo Serdecznie
    .Bogumiła.
    aleksandra1958
    MaraAcoma
    Marrylan
    katgad
    talarek1961
    abc2016
    RosesFarm
    dosias
    małgorzata1s
    wodnik54
    kropelka04
    Danutana
    izielinska
    Krokodylek75
    panoramaogrodnicza
    kgcygan
    magdusia668
    PolakM
    Myślę że nikogo nie zapomniałem
     
  8. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Kolejne wspaniałe emocje za nami - czas podziękować Wszystkim,którzy sprawili mi tak wiele radości i pozwolili zapomnieć o troskach.
    Wasze serca przepełnione są dobrocią i daje mi to nie tylko radość z naszych pikselowych "wzbogaceń"ale przede wszystkim wiarę w ludzi i ogromnego powera do dalszych starań na farmie by w kolejnej edycji móc odwzajemniać się podobnymi doznaniami dla Was:inlove:
    Serdecznie zatem dziękuję zarówno za każdy drobiazg jak i za wspaniałe prezenty oraz wszelkie wymiany -te w balonie także:)
    MaraAcoma
    dosias
    PoloMit
    pbkl
    morellaa
    XXXmajeczkaXXX
    cyfrzak
    kusy97
    KsiądzxD
    ankagdw
    *GAJA*
    milunio
    Zła_Kobieta
    wodnik54
    izielińska
    agi31
    karla170480
    duzy6666
    magdusia668
    kasik778
    gosiagosia60
    tytus12
    anula2501
    AnnDżelina
    fkamil
    miwi45
    Marcin40.
    piotrs
    malgorzata1s
    Marrylan
    Kloni17
    farmerinha
    ANASALKA
    bunny132
    agucha31
    monia1125
    hania66
    andziak77
    basienkaa1955
    Miśkowo
    sylwiawietrz
     
  9. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Za wymiany i prezenty Szczere podziękowania :

    =Repez-
    Bilonge
    anula2501
    misiek1978
    milunio


    Pozdrawiam do następnego G&TxD
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2020
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Dziękuję za prezenty i wymiany

    xBabciaEwa, Miśkowo, karla170480, milunio, fkamil, wilkgrzes, BKJHK70, mejla-, bunny132, flucy, magdusia668, gretag, wodnik54, morellaa, AnnDżelina, Marcin40., Danutana, astanki

    [​IMG]
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dziękuję Wszystkim za wspaniałe prezenty i wymiany :)
    [​IMG]
     
  12. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Kochani Farmerzy- kolejna edycja za nami...tym razem większość czasu spędziłam w balonie w poszukiwaniu unikatowych fantów dla Was- cieszy mnie kiedy widzę radość i uśmiech na Waszych twarzach...:)

    Dziękuję za rozmowy na sówkach, która często "padała" ze zmęczenia, za prezenty jak również przepraszam za zamieszanie w wysyłkach, które zapewne w ostateczności trafiały do właściwych graczy :)

    wodnik54, KsiądzxD, małgorzata1s, milunio , =Repez-, ankagdw, kociaty69, babula40, fkamil, izielinska ,morellaa,klaudix022, Miśkowo .... ślicznie dziękuję i do następnego

    [​IMG]

     
  13. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Dziękuję trzem farmerskim Gracjom : xBabciaEwa, ania1713, AnnDżelina - chyba posmakowały
    margaryny (tu imię kapłanki z Faraona ) i serca mają wielkie jak dzwon ( Zygmunta ) ;).
     
  14. Alicja211

    Alicja211 Koneser forum

    Dziękuję bardzo za prezenty, a jeszcze bardziej za pamięć o mnie:

    - Boogna
    - Miśkowo
    - panoramaogrodnicza
    - BabciaEwa
    - wilkgrzes
    - jk_1982
     
  15. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Bardzo dziękuję :inlove::inlove::inlove::inlove::

    *GAJA*
    bacha52
    =Repez-
    ANASALKA
    draculik34
    RosesFarm
    dosias
    lubieplacki135
    astanki
    krokodylek75
    syska777
    skorpionek2007
    milunio
    kasik778
    aweva
    bunny132
    monia1125
    flucy
    3mimoza7
    talarek1961
    gosiagosia60
    małgorzata1s
    agi31
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dziękuję za wspaniałe prezenty,wymiany i pomoc bym mogła mieć 1 rodzaj czerwonych zagród i warsztatów w magazynie;
    xBabciaEwa
    fkamil
    zzizzie
    panoramaogrodnicza
    RosesFarm
    ania1713
    antonimafarmerska
    dosias
    gosiagosia60
    AnnDżelina
    zielony groszek
    *GAJA*
    ankagdw
    betka68
    karla170480
    Bilonge
    eewunia67
    agi31
    wodnik54
    Zła_Kobieta
    agucha31
    grakula16
    Miśkowo
    magdusia68
    talarek668
    Serdecznie dziękuję
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam:)

    gt skonczyło sie czas ładnie podziekować :),

    dziękuje wszystkim z którymi sie wymieniłam :) ,wielkie dzieki balonowi :inlove: oraz dziękuje darczyńcom :)

    nikogo nie bede wymieniać aby nie pominąć :D
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kochani bardzo dziękuje za wszystkie prezenty :)
    sojer47, Marrylan, gretag, fkamil, morellaa, gosiagosia60, MOD_Marion, xBabciaEwa, milunio, aweva55, antonina-farmerska, agula38, AnnDżelina, Sookie, marzena5275, dantic3, MOD_Zła, b7ozena, abc2016, marmlada

    Mam nadzieje że o nikim nie zapomniałam
    Pięknie dziękuje jeszcze raz :)
     
  19. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dzień dobry Farmerzy. :)

    Chciałbym Wszystkim serdecznie podziękować za fajną edycję G&T. Wiele razy sowa odmawiała posłuszeństwa, swoją drogą mogliby znieść limit sowy na czas trwania G&T, ale i tak jakoś daliśmy radę :). Mój projekt "Jajecznica" który wpadł mi do głowy w trakcie trwania eventu jest na półmetku, a to wszystko dzięki Wam :).

    Postaram się wypisać wszystkie nicki z którymi miałem przyjemność pisać na sowach, wymieniać się oraz prowadzić ożywione dyskusje na temat "dlaczego tak drogo?" ;). Dziękuję również za próbę wymian na różowe krokodyle, mrówki, złoty kibel itp ;).

    Kolejność przypadkowa :)

    Miśkowo, skakanka5, ania1713, draculik34, grakula16, BIGFARMER58, izielinska, MYSZKA2005, panoramaogrodnicza, agucha31, RosesFarm, wodnik54, milunio, magdusia668, tikacz125, misiek1978, wilkgrzes, xBabciaEwa, Frytka2012, morellaa, kaska860, yakayayoka, dantic3, Krokodylek75, antonina-farmerska, kropelka04, AnnDżelina, agi3, słonko2222, gretag, Anetta41, dora4370, Renia1307<3, jagoda1953, olgs3, Cardamon, Marrylan, martajolka81 arineczka.

    Wiele razy dziękowałem Wam na sowach oraz w wątku dynamicznym, ale jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję za wszystkie prezenty, wymiany oraz miłe pogawędki na sowach. Dziękuję również użytkownikom z balona którzy nie są z nami na forum, ale gdzieś tam grają więc pozdrawiam Was mimo, że tego nie przeczytacie.

    Mam nadzieję, że każdy w mniejszym lub większym stopniu osiągnął swój cel, otrzymał co potrzebował i każda farmerska buzia jest uśmiechnięta.

    Gratuluję Wszystkim którzy ukończyli swoje projekty i życzę powodzenia tym którzy kończą :).

    Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia w kolejnej edycji G&T :).

    Kamil.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2020
  20. vrouwe

    vrouwe Okazjonalny autor

    Moi Drodzy.
    Wielkie bylo moje zaskoczenie, gdy weszlam na farme a tam nowe drzewa i zagrody juz na mnie czekaly :)
    Starszej pani az sie lezka zakrecila ze wzruszenia :)
    Nie mialam szans na takie piekne rzeczy, bo za sianogrosze ich nie ma, tym bardziej dziekuje kazdemu, kto sprawil mi taka radosc.
    Zakladam gumowce i pedze do mioch glodnych zwierzat ;) W miedzyczasie odpoczne sobie pod konarami szumiacych drzew ;)
    Goraco pozdrawiam.
    Zosia