G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kochani to była mega edycja :inlove: Przeszła najśmielsze oczekiwania, dzięki Wam za co z serca dziękuje :inlove:

    bazers
    zagma
    akinomrd
    dracukik34
    agucha31
    gosiagosia60
    kacper_07
    -mala159-
    Zła_Kobieta
    Zgredzio0
    hlnrys
    tigre
    Sookie
    marmlada
    gretag
    milunio
    aisa7777
    kropelka04
    agula38
    MaDzo
    sema123!
    Karen159
    AladdinSane
    -rybka24-
    ~czarodziejka
    Verbalinka1987
    Frytka2012
    panoramaogrodnicza
    olgs3
    AnnDżelina
    -Margo-s-
    ..-Joanna-..
    sylwiawietrz
    Skorpionek2007
    ania-miyu
    magdusia668
    draculik34
    Agata00755

    Przepraszam jeśli kogoś pominęłam dużo się działo ;) Do następnego :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2019
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to przyszedł czas na podziękowania. Ech no co mam napisać, przyznam ze sie sama nie spodziewałam takiego az odzewu na wiąż który był tym razem moim celem, no i inne podarunki których szukałam bo był i sandał i mnożniki oraz inne prezenty. Jesteście niesamowici :) Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuje
    Marrylan, Dejvid, gosiagosia60, BKJHk70, panoramaogrodnicza, .mimik., MOD_Zła, tigre, brzustinka, anula2501, marmlada, MOD_DaMa, Lameane, kropelka04, zagma, kalinamala, agniecha$, magdusia668, Ninapacholec, Alicja211, kotek1505, milunio, ANASALKA, agula38, martajolka81, baknaj, dora4370, basia_2804, małgorzata1s, -gejla-, MaraAcoma, Titisebio, [Misia80], -norbijas-, morellaa, dantic3, antonina-farmerska, gretag,

    Jesteście niesamowici, lista bardzo długa, mam nadzieje ze nikt nie został pominięty jesli tak to prosze krzyczeć
     
  4. XXXmajeczkaXXX

    XXXmajeczkaXXX Półbóstwo forum

    Serdeczne podziękowania dla :
    -talarek1961
    -Zgredzio O
    - -georginia-
    -kusy97
    -martajolka81
    Balon w tej edycji świetnie się spisał :) Głównie tam się wymieniałam :)
    Pozdrawiam , Majka :)
     
  5. kusy97

    kusy97 Wyjątkowy talent

    Dziękuję wszystkim za cudowne prezenty wymiany :)
    W tej edycji wymieniałem się głównie w balonie ,który się spisał świetnie :)
    Do zobaczenia w kolejnej edycji :)
     
  6. .mimik.

    .mimik. Okazjonalny autor

    dziękuje wszystkim za cudowne prezenty i wymiany, jesteście wspaniali :inlove::inlove::inlove: ta edycja była fantastyczna :D
    Dziękuje:)
     
  7. milunio

    milunio Półbóstwo forum

    Kurz jeszcze po tym weekendzie nie opadł....Ta edycja, zupełnie jak poprzednie G&T to emocje, super zabawa, multum sowich wiadomości...i dynamiczny, którego dynamika pozostawała na wysokim poziomie :p nawet jeśli chwilami jakimś cudem przysypialiśmy, jakaś grupowa akcja podkręcała tempo....nie wiem jak się wypłacę za perliczki, prehistoryczne i kaktusy...:)
    ta edycja spełniła zdecydowanie moje oczekiwania, był uśmiech, zaufanie, fanty, zdobycze i różne operacje większego kalibru wymiennego.
    Nawet mrówki nie popsuły tego klimatu, za który serdecznie Wam dziękuję! A teraz podziękowania indywidualne;
    - morellaa - I :inlove: Sąsiadko...bezwarunkowo ;)
    - tigre - już nie wiem jak się chować przed Panią na dynamicznym i nie tylko:) czarny płaszcz to za mało ;) uwielbiam :inlove:
    Ps: z tymi surmiami to dorzuciłyśmy do pieca xD
    - aisa7777
    - kochana sąsiedzka dusza ....komunikacja - poziom telepatii :) :inlove: i salsę tańczą dzięki Tobie teraz na famie ;)
    - ANASALKA -
    sąsiadko...zakładam blokadę dożywotnią na rewanże :p wielki ukłon :)

    To szalony, nieobliczalny team, bez którego aktywnego udziału w GT już sobie nie wyobrażam :)


    - norbijas - dużo by mówić...dziękuję za współpracę, zaufanie, rozmowy, Pom Pom...i sanie, które mi klimat gwiazdkowy na farmie rozpoczęły;):)
    - Marrylan - potrafisz zawsze zaskoczyć....item wyciągnąć spod ziemi....albo manty z głębin, bo za głęboko nurkuję ;) dziękuję pięknie:)
    - Frytka2012 - czasem przypadek to najlepszy splot działań sąsiadko :p
    - *GAJA* - dziękuję za pamięć, rozmowy i moc energii :)
    - anula2501 - dziękuję za tego właśnie kaktusa i cudną współpracę od wielu już edycji :p
    - basia_2804 - ukłon za wydobycie primadonny z czeluści i uważne oko na forum :)
    - talarek1961
    - malgorzata1s
    - magdusia668
    - agucha31 -
    wiązy górą!
    - dosias
    - .mimik.
    - MaraAcoma
    - gosiagosia60

    - kropelka04
    - Zła_Kobieta
    - martajolka81
    - wielkakulka
    - ania-miyu
    - Verbalinka1987
    - milencia_em -
    sąsiadko - piękne dzięki za współpracę
    - olkaa001
    - Lameane
    Jeśli kogoś pominęłam - przepraszam... wielkie dzięki za ostatnie kilka dni i do następnego
    ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2019
  8. black_pearl

    black_pearl Komandor forum

    G&T zakończone, czas na podziękowania.... za prezenty, wymiany i to co najprzyjemniejsze - sowie pogaduszki :)

    olkaa001
    izielinska (tigre)
    -Wiewiora-
    MamiKar
    agula38
    Tosia1975
    RosesFarm
    marmlada
    ania-miyu
    milencia_em
    kapsula1996
    teresa-60
    -Margo-s-
    ~czarodziejka

    do kolejnego..... :)

     
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Serdecznie dziękuję za prezenty i udane wymiany :) Kolejny cel prawie zrealizowany bo brakło niewiele (10%) ale to już w następnej edycji powinno nastąpić. Było jak zawsze miło i przyjemnie a uśmiech na twarzy innych osób bezcenny :) Jeszcze raz dziękuję :)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Za wszystkie wymiany,prezenty,pogaduchy i świetną zabawę na forum:[​IMG] Nie wymieniam nicków,żeby nikogo nie pominąć,bo wszyscy jesteście wielcy....
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dziękuję wszystkim za wymianki i prezenty, to wydanie G&T było baaardzo intensywne :) do następnego farmerzy :)
     
  12. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Za wszystkie Dary i wymiany [​IMG]
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kochani farmerzy

    [​IMG]
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A ja dostałam prezenty xD
    Najwspanialsze prezenty od najwspanialszych ludzi świata (nie tylko farmerskiego) :inlove::inlove::inlove:
    Cudowne prezenty idealnie dopasowane do sytuacji xD

    Więc Pomysłodawcom i Ofiarodawcom naprawdę baaaardzo dziękuję - sprawiliście mi niesamowitą radość :inlove:
    Napisałabym, że z nóg mnie ścięło... ale właśnie leżałam martwym bykiem - no i tylko dlatego mnie nie ścięło xD

    I przepraszam, że nie miałam czasu na szukanie mrówek... następnym razem się poprawię ;)
     
  15. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Dziękuję za kolejną udaną edycję g&t przede wszystkim za prezenty:) które sprawiły mi ogromną niespodziankę i dzięki którym mogę zrealizować swoje plany, za owocne wymiany, miłe pogaduszki a balonowi za mrówki i manty, które wydawały się nie osiągalne a jednak udało się je zdobyć:D
    Moje podziękowania kieruję szczególnie do:
    talarek1961; polnygryzoń; skorpionek2007; *GAJA*; Zgredzio0; milunio; PawBart2; magdusia668; basia_2804; justys13; .mimik.:D:D:D
     
  16. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    I ja także dołączam do podziękowań; każdy G&T był dla mnie udany i ten także

    Zależało mi na tych nieszczęsnych kaktusach gromnicznych, bo miałam tylko jednego i tak dostałam 4 słownie cztery xD

    No i manta jedna się trafiła, słowem nic tylko szampana wypić[​IMG] Cmok
     
  17. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Emocje już opadły, zresztą w tym momencie braci farmerskiej towarzyszą zupełnie inne emocje...
    Ja ciągle jestem wdzięczna za wspaniałą edycję ostatniego g&t, za Wasze wielkie serca, chęć pomocy, bezinteresowność, wsparcie miłe wymiany, rozmowy i atmosferę i za lawinę prezentów. Szczególnie chciałabym z całego serca podziękować następującym osobom:
    Marrylan
    -norbijas-
    bacha52
    kacper_07
    wielkakulka
    talarek1961
    olkaa001
    morella
    aweva55
    agucha31
    tytus12
    MaDzo
    agula38
    ~czarodziejka
    ania1713
    .mimik.
    duży6666

    Jeszcze raz ogromne Dziękuję :inlove:

    Starałam się podziękować wszystkim poprzez sówki, ale tyle się działo, że mogłam kogoś przypadkowo przeoczyć, za co przepraszam.

    Jeśli tak się stało, lub przekręciłam czyjś nick, to proszę dać zna, a zaraz to naprawię.
     
  18. justyspj

    justyspj Okazjonalny autor

    Ja także dziękuję, za przemiłą wymianę :D jesteście wspaniali :inlove:
     
  19. Ania19671967

    Ania19671967 Aktywny autor

    Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom , które się ze mną wymieniły i graczom od których otrzymałam mnóstwo prezentów.Wróciłam do gry po 2 latach i nadrobiłam dzięki Wam wszystkie zaległości drzewkowo-zagrodowe.Jeszcze raz bardzo dziękuje- nie spodziewałam się , ze jesteście tacy cudowni :inlove::inlove::inlove:
    Serdecznie dziękuje
    kubozaur , Żwawapszczółka,-Margo-s- ,bunny132,Wodnik54, Bronek82, BykOgnisty777, ciulek123,ania5757, Lameane,Żabi-Król

    -kogo nie wymieniłam , przeoczyłam mam w pamięci i sercu


    I jeszcze wielkie podziękowania dla
    magdusia668, xNatalax ,MaraAcome,MamiKar,milencia_em,Olkaa2501,anula2501,karla170480,Złotaowca1
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2019
  20. bunny132

    bunny132 Generał forum

    bardzo dziękuję za podarki i wymianę :inlove::
    -Margo-s-
    betka68
    hania66
    floo96
    -baby245-
    magdusia668
    aisa7777
    gosiagosia60
    abc2016
    Ania19671967
    misiek1978
    mizia-0g-0
    ania-miyu
    słonik122
    anula2501
    krokodylek75
    wodnik54
    RosesFarm
    Karollol
    :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 29 grudnia 2019