G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Chciałabym Podziękować z całego Serducha Wszystkim z którymi miałam kontakt przy tej edycji G&T i na sowach i na forum za wspaniałą atmosferę i za wymiany i za Podarki.

    Postaram się jednak wymienić wszystkich ale Przepraszam jak zapomnę o kimś to można mnie ptaszyskiem szturchnąć i się poprawię :)
    oczywiście kolejność przypadkowa :)


    Mariolka7214
    brzustinka
    kacper_07
    agniecha$
    maliniakk
    RosesFarm
    morpe16091983
    .stokrotka1951.
    Zgredzio0
    poszukiwaczprawdy
    xBabciaEwa
    TrissMerigold.
    cypiswp
    akinomrd
    waderówek
    Danutana
    Farmani15
    Bilonge
    Aga1173
    b70zena
    agucha31
    izielinska
    milunio
    tytus12
    gosiagosia60
    panoramaogrodnicza
    abc2016
    salatka145


    Przede Wszystkim Dziękuję za wspaniałą atmosferę, wspomnienia i rozmowy na sowach i na forum
    i Miło było poznać też nowe osoby które odważyły się napisać.


     
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Kolejne G&T za nami i podziekowania składam graczom za prezenty przede wszystkim ,jesteście Wielcy :inlove: i za wymiany różne
    marmlada
    bacowa70
    kacper_07
    Mariolka7214
    artemida1
    panoramaogrodnicza
    Farmani15
    xBabciaEwa
    skorpionek2007
    możliwe ,że kogoś pominęłam ,jeśli tak to przepraszam :oops:
    dziekuję również balonowi i tym wszystkim nieznajomym graczom z różnych państw za ciekawe oferty i skorzystanie z moich propozycji :)
    do następnego razu :D
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie nastawiałam się jakoś szczególnie na to G&T, a okazało się bardzo udane. I to dzięki Wam. :inlove:
    Serdecznie dziękuję wszystkim, z którymi dokonałam wymian i od których otrzymałam wspaniałe prezenty.:)

    Niezmiennie, szczególnie dziękuję Basi :inlove::inlove:
    i tym razem Zgredkowi - za to, że zwrócił moją uwagę na coś więcej niż krokodyle:music:
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Moje podziękowania wedrują do Mariolki :inlove: za prezenty, które stoją sobie u mnie przypruszone smuteczkiem z wiadomej przyczyny.
    Bernadko :inlove:, na Ciebie zawsze można liczyć w sprawach niemożliwych.
    Graczom, z którymi miałam przyjemność się wymienić prezentami również dziękuję :)

    Nie obędzie się bez wielkiego MERCI dla najlepszych z najlepszych, Wy wiecie :inlove::inlove::inlove:
     
  5. [Mateusz13]

    [Mateusz13] Nadzorca forum

    No i ja :D Dziękuję wszystkim za sówki fajną atmosferę i balonowi który wystawiał oferty których nie dało się odrzucić :)
    A wymieniałem się :)
    kacper_07
    Modraszka
    Wójt_Jędrek
    Widełki3
    wodnik54
    miki206
    kamder
    Agata00755
    morellaa
    aniusia64
    Karen139
    angela_polok

    Do następnego moi mili :)
     
  6. Belmondo

    Belmondo Forum Pro

    Event się skończył, przyszedł czas na podziękowania :) Największe pokłony należą się

    -Wiewiora- (jesteś dziewczyno niesamowita :) )
    adikamila

    dziękuję również

    filipunio2007
    morpe16091983
    Tosia1975

    do następnego....
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    przyszłam i ja podziekowac,przede wszystkim darczyncy za sejf :):) oraz osobom z ktorymi miałam przyjemnosc sie wymieniac,balon ..no coz tez dziekuje ale .....spisał sie troszke słabiej niz zawsze

    wszystkim wielkie dzieki i do nastepnego gt :)
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Będzie króciutko :)

    • [​IMG]
     
  9. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Za prezenty i udane wymiany wielkie" dziękuję "dla

    -Rafi82-
    andyj
    zuziad
    picantinio2012
    ryba4862
    małgorzata1s
    Mariolka7217
    -akl2-


    Nie spodziewałem się tylu skarbów w tak krótkim czasie
    Jesteście Wielcy .Pozdrawiam do następnego G&T :D
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2017
  10. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie prezenty, wymiany, sówki :)

    Jak zawsze starałem się podziękowania słać osobiście ale gdybym kogoś pominął to z tego miejsca jeszcze raz DZIĘKUJĘ! :)
     
  11. aisa7777

    aisa7777 Analityk forum

    Tym razem G&T z doskoku i na telefonie, wiec nie do konca takie jak bym chciala ;). Niemniej jednak baaaardzo chcialabym podziekowac moim sasiadom: milunio, anndyj, blazers, -wiewióra- oraz Arek 1971 i -norbijas- za prezenty i wymiany.
    Szczególne podziekowania dla morpe16091983 :****** - jak zwykle przy Tobie niemozliwe staje sie zrealizowane :p.
    I powtornie jeszcze oficjalne podziekowania za pomoc w zdobyciu drzewka adwentowego :))))...dało rade :D:D:D
    Jesli kogos pominelam...sorry..nie wszystko na tele moglam wylapac ;)
     
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Wszystkim z którymi miałam okazję w tym GT się spotkać :)
    dziękuję za prezenty i wymiany
     
  13. Modraszka

    Modraszka Czeladnik forum

    Chciałabym serdecznie podziękować: :D
    Szczególnie marcinek74 za bezinteresowną pomoc oraz
    - [Mateusz13]
    - maryla2000
    - wojtekszef
    - тяυѕкαωкσωα
    za uczciwość i miłą współpracę :D

     
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Serdeczne podziękowania dla wszystkich tych z którymi miałem przyjemność się powymieniać, obdarować i również zostać obdarowanym prezentami. Szaleni ludzie ;) oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)
    Atmosfera na prawdę fajna, mili i życzliwi ludzie, ciekawa i zabawna korespondencja która na czas G&T ożywa i coś się dzieje w końcu z tą sową, że niekiedy pada z wycieńczenia xD
    Jak dla mnie 5 raz w tym roku (o ile się nie pomyliłem) to stanowczo za dużo, chodzi o to im częściej takie wydarzenie tym bardziej traci na wyjątkowości i znaczeniu, i tym bardziej nie w takim odstępie czasu.

    Standardowo nie wymieniam by nikogo nie pominąć, ale przecież każdy będzie wiedział dla kogo one :D
    Ślicznie dziękuję jeszcze raz :inlove::)
     
  15. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Dla mnie to gt było nadzwyczaj udane:D Wszyscy okazali się uczciwi, bardzo miło spędzony czas i super wymianki.
    Szczególne podziękowania dla Mariolka7214 raz jeszcze Ci bardzo dziękuję :inlove:
    Serdeczne podziękowania również dla pozostałych graczy, z którymi miałam okazję się wymieniać podczas tej edycji:
    JohnLock
    joycy74
    pawel208
    Krokodylek75
    Luna280380
    izielińska
    oset53

    i za wymiany w balonie także serdecznie dziękuję :D
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mam mieszane uczucia. Dostałem fajne fanty, ale pozostaje smutek, że Mariolka rozdaje cała swoją farmę :(
     
  17. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    Podziękowania dla :

    RAFIX23
    marmlada
    alekar
    -Rafi82-
    toDzasta
    oraz dla farmerów z balona :)

    Do następnego ! :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 14 listopada 2017
  18. Dawid12dadi

    Dawid12dadi Czeladnik forum

    Bardzo Dziękuje Wszystkim za zamiany jak i za prezenty. Bardzo Bardzo Dziękuję. Jesteście Super.
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No to zamykam opustoszały kramik... tym razem było miło :)
    Wsparło się kolekcje (żaden ze mnie Robin Hood, daję wyłącznie bogatym, a co 8)xD)...
    ... zabudowało się jakieś mroczne ogrody...
    ... trochę się tu i tam podrzuciło neonów, drzewinek i czego tam jeszcze...
    ... a wszystko w bardzo miłej atmosferze :inlove:

    Więc stare grzechy zostały zapomniane... a ja i moje chwilowo niewysyłalne fanty czekamy na zdjęcie embarga.
    Dzięki wielkie dla absolutnie wszystkich za miłą i (mam nadzieję) owocną współpracę :inlove:xD
     
  20. emiliowo

    emiliowo Czeladnik forum

    dziękuję za prezenty :
    Krokodylek75
    katgad
    just2ys
    alusia- milusia
    kaska860
    Jaśminiak
     
    RosesFarm, marzena5275 oraz bakowska123 lubią to.