G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. fanka1

    fanka1 Czeladnik forum

    :):):)Witm ja dopiero teraz dziekuje bo doszłam do <jak to sie mówi< do siebie. Predzej bym sie spodziewała coś wygrac w LOTTO niż tego co mnie spotkało w tym GT:D:D:D:D. Wodnik24 i Katgad dosłownie zasypały mnie prezentami dziewczyny :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: kocham Was :inlove:jesteście Wspaniałe o Wielkim Sercu. Jeszcze raz dziekuje wodnik24, katgad, Reniaa1920, madziula008, -akl2- ,kalinka333, Yasminka1967, Kalinka333 bardzo bardzo wam ślicznie dziekuje:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2017
  2. kaskq

    kaskq Zaawansowany

    Witam.
    Wielkie podziękowania dla alusia-milusia , celestyn69 , jakleci.wiola26 , małgorzata1s za cudowne prezenty i wymianę. Pozdrawiam i mocno ściskam :)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bardzo serdeczne podziękowania należą się cudownym farmerom i jednej niemożliwej grupce :inlove::
    blazers - wiem, że wiesz, ale Ty wiesz.. :inlove: Dziękuję.
    skorpionek2007 - wielkie dzięki Słonko
    zagma
    akinomrd
    ankagdw
    Zła_Kobieta
    hlnrys
    MaDzo
    anndyj
    kondor55
    Danutana
    agula38
    bacowa70
    babula40
    marmlada
    -mala159-
    Agata0055
    agbiko
    draculik34
    Nela2361
    chris975
    Zgredzio0
    wodnik54
    Mariolka7214
    --lena13--
    Selene666
    aweva55
    ania12355

    Jeśli kogoś pominęłam, bardzo przepraszam.
    Była fantastyczna zabawa i niesamowita atmosfera dzięki Wam :D Do następnego ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lutego 2017
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam wieczorowa pora :)

    GT dla mnie tym razem było bardzo ale to bardzo udane :):)

    Dziekuje wszystkim darczyncom i osobom z ktorymi sie wymieniałam.Jestescie wspaniali.
    Pan Balon tym razem spisał sie superowo.
    Nie bede wymieniac Was bo moge kogos pominac ;)

    Jeszcze raz wielkie dzieki i do nastepnego GT.
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Duże wymiany unikatowych itemów robiłem z ludźmi znanymi z forum i część z nich che pozostać anonimowa, więc będzie tylko o drobniejszych transakcjach:
    agniecha$, Agata00755, LeVeLeR, -georginia-, Isuna, fruzia79, moni15382, elżbietaT, ^ateba^, *Happygarden*, _Ola_Z_, skorpionek2007, wleniu123, kgcygan, sabrina0102.
    Dziękuję bardzo wszystkim za udane wymiany. Za te wielkie i za te maleńkie. Za te wypracowane w pocie czoła i za te spontaniczne.
    Specjalne wyrazy wdzięczności należą się zzizzie, która pomogła mi zdobyć RTL II Beach Party :)
     
  6. edytka1978

    edytka1978 Stały bywalec

    Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję:inlove::inlove::inlove:

    Szczególne podziękowania dla GWIAZDKA2015 - cudowna osoba. Bardzo Ci dziękuję:))):inlove:
     
  7. bakowska123

    bakowska123 Wyjątkowy talent

    chciałabym podziękować wszystkim graczom za okazane serce i prezenty, moim wspaniałym sąsiadom którzy pamiętali o mnie jesteście niesamowici :inlove:Farmerski Joke, kevin_ 2769 , grzybek2851, #tomek# ,oliwerek9 ,Joshua_23 ,marcin_36, Nede , walet83 ,Piotr23252,pdobrzynska, oraz innym za wspaniałe serducha :inlove:{k.karolina9, ziomek0028, kasia7373 ,oleg2834 ,bimbledonia ,guliwerr , Alicjanastka , .latka. nicki1990 ,marmlada} szczególne podziękowania kieruje do -norbijas - dziekuję jesteś Wielki !!!!!!!! :inlove: oraz dla =Repez - ty wiesz że dziekuję to stanowczo za mało już ty wiesz za co :inlove:wszyscy jesteście kochani buziaki :inlove: [​IMG]
     
  8. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Witam serdecznie Wszystkich w tym najsympatycznieszym chyba watku :inlove:
    To tylko gra..tylko piksele..nie real...a ilez radosci sprawiaja nam ,takie sympatyczne gesty ..wlasnie w realu :inlove:
    Pieknie dziekuje:
    godia17
    katgad
    blazers..Tobie to juz nie wiem co napisac..ciesze sie jak glupia,ja stara baba.. w realu ..Dziekuje:inlove:
     
  9. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    blazers się tłumaczy gęsto, to ja też....

    • smutna wiadomość z forum odebrała chęci i zapał do G&T....

    • czasu też nie było za wiele (1 wieczór) i strefa czasowa nie "mojsza" (-8h) tzn. wieczorem jak odpaliłem, to w PL noc głeboka

    • Pan Balon tym razem się spisał na medal, chociaż Areny nadal brak,
    a traktorek CBS przeleciał koło nosa zanim wróciłem ze stosownym towarem...;<((

    • brakujące itemy są, teraz tylko wyprzedaż rzędów (brak3)

    • na +, dużo wysokich bahamowych XXL-ek za jaja XXL....:<)), które najwyraźniej zyskały na wartości


    babula40 - WIELKIE DZIĘKI ! ! ! ! - NASTĘPNYM RAZEM MOJA KOLEJ...:))



     
  10. black_pearl

    black_pearl Komandor forum

    nie ma to jak niespodzianki :D a to G&T w nie obfitowało :D
    serdecznie dziękuję za cudowne prezenty, bezproblemowe wymiany, a przede wszystkim świetne pogaduchy na ptasich łączach

    Papkinka
    yasminka1967
    ANETA111
    marcel033
    olkaa001
    ..MOUSE..
    Tosia1975
    filipunio2007

    jesteście niezastąpieni :inlove:
    do zobaczenia w kolejnej edycji ...
     
  11. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Z całego serca dziękuję moim wspaniałym sąsiadom za udane wymiany i wspaniałe prezenty:
    blazers
    - już słów mi brakuje, dlatego napiszę tylko - bardzo Ci dziękuję [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]
    karolamba - [​IMG]
    bozia63 - [​IMG]
    toDzasta - [​IMG]

    oraz wyjątkowym znajomym:
    babula40
    - [​IMG]
    iwona1957
    deadwing
    Lara-1990
    wioluś301188

    Dziękuję i do następnego G&T
    [​IMG]
     
  12. fruzia79

    fruzia79 Ekspert forum

    Witam serdecznie.

    Nie będę wymieniała kolejno nick'ów graczy, żeby o nikim <czasem> nie zapomnieć, ale chcę bardzo podziękować wszystkim za udane wymiany/prezenty ♥♥♥♥ oraz wielkie dziękuję:inlove: dla moich super sąsiadów♥♥ i męża farm.♥♥ za cudowne prezenty :inlove:

    Buziaki :inlove:
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ode mnie w tym GT za wymiany i podarki podziękowania dla:
    -niki66-
    -norbijas-
    Marrylan
    Zgredzio_O (MOD_Zgredek*)
    Selene666
    caharin2
    ankagdw
    ania12355
    babydelfi

    Chyba wszyscy
     
  14. jakleci.wiola26

    jakleci.wiola26 Wyjątkowy talent

    Dziękuję za prezenty i miłe sówki darczyńcom:
    -enomeno-
    -mala159-
    babula40
    -nikki66-
    betka68

    a w szczególności:
    olkaa001 i kasiamalewicz7
    dziewczyny zaszalałyście:inlove: jesteście lepsze od św. MikołajaxD
    Dziękuję za udane wymiany i polecam się na przyszłość;):
    LadyBird80
    kaskq
    Kasia_UK
    malgosia355
    PolakM
    aga84s

    Podziękowania ślę również do hania66 za dobre serducho i chęć pomocy:)
    No i jeszcze moi kochani sąsiedzi:inlove: Dziękuję Wam za wspólne poszukiwania fantów, gorącą atmosferę i pocztę pantoflowąxD
    jacekf i dariodiablo - dzięki chłopaki za składkę na wymianę do Pana Balona:inlove:
     
  15. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę i czas spędzony na forum.
    Ślę też podziękowania w wirtualną czeluść dla sponsora mojego eska- floreska, za wspieranie naszej zabawy, zwłaszcza, że wymagało to dodatkowego wysiłku w formie pukania się w głowęxD:inlove::p.
     
  16. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Chcę bardzo podziękować graczowi, który chciał wymienić drzewko złotolistne - na drzewko złotolistne:D:D, świetnie się ubawiłam.
     
  17. morpe16091983

    morpe16091983 Wyjątkowy talent

    Dziękuje za wspólną zabawę i miło spędzony czas :p jak zwykle nie udało się zdobyć itemów których szukam ale udało sie upolować kogoś bardzo fajnego i tajemniczego :p

    szczególne podziękowania dla Tych co są wstanie wytrzymywać moje sowy xD

    do następnego ;)

    [offtop i "bez podtekstów" a jednak również]

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 lutego 2017
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Hej:) lubię ten event jak .... nie wiem co:p
    Przez Was go lubię:inlove:, z wieloma z Was nie gadam pomiędzy G&T, a w czasie tego eventu wymieniamy serdeczne sówki. To jest w nim najpiękniejsze i za to dziękuję.

    Podziękowania również składam za udane wymiany oraz prezenty. Starałam się podziękować każdemu z Was sówką i mam nadzieję, że do wszystkich dotarłam.:)
    Basiu - bacha52 - Tobie należą się szczególne podziękowania:inlove:
    babula40 tym razem nie miałyśmy przyjemności xD ale za łapiącą za serce sówkę bardzo Ci dziękuję:inlove:.
     
  19. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dziękuję: gretag, kolobrzeg, marmlada, Marrylan, gosiagosia60,-MarekW-, draculik34, aweva55, Selene666, Mariolka7214 i gadek

    :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  20. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Ja chciałabym podziękować graczom, dzięki którym ten event był tak miły i uszczęśliwiający :D
    Były wspaniałe prezenty, udane wymiany w miłej atmosferze i cudowne uczucie kiedy sama mogłam kogoś obdarować :)

    Ci cudowni gracze, to: karolamba ( dziękuję za hipcie <3 ), Bartek2424, babula40, michasia53, -niki66-, alexander110264, PolakM (dziękuję za wspaniałe prezenty Maćku :* ), Kasia_UK, Roamntyk1982, mk1987, madziula008, walet83, -Kleśniska- , anula84, gosiaedyta, jagódka133, yogi16296.
    Dziękuję Wam kochani za wszystkie prezenty, wymiany a obdarowanym osobom dziękuję za wszystkie miłe słowa, dzięki którym tak ciepło mi na serduchu :D