G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Na balon się obraziłam po dwóch wtopach, więc więcej tam raczej nie zajrzę ;) Ale pragnę gorąco podziękować farmerom za prezenty,wymiany i pogaduchy :) Kilka prezentów wprawiło mnie w osłupienie i zakłopotanie ( ale pozytywne ). Szczególne podziękowania tym razem wysyłam do :

    slonko2222
    ShaGGy778
    .dorotka01.
    -rybka24-
    PoloMit
    patrycja_konczyk
    Marrylan
    *GAJA*
    freska_kreska
    MamiKar
    -akl2_
    nuka20 (wow!)
    draculik34 (wow!)
    kamder
    lukmeskul

    Dziękuję jeszcze raz :)
     
  2. Gulia85

    Gulia85 Zaawansowany

    Dziekuje bardzo za mega udany G&T, cel osiagniety. Troche zdobyte w balonie , ale tez prezenty od wspanialych osob i mozliwosc pomocy innym :inlove::) za co bardzo dziekuje super sasiadom :
    freska_kreska
    HotFarmer3387
    i ludzim na forum :
    slonko2222
    GreenHills
    agi31
    :inlove::);):p
     
  3. XXXmajeczkaXXX

    XXXmajeczkaXXX Półbóstwo forum

    Witajcie :)
    Te G&T ze śmiałością mogę zaliczyć do bardzo udanych ;)
    Głównie za sprawą balona ale również i dzięki dobrym farmerom do których dostałam masę prezentów;)

    W szczególności chciałam podziękować:
    -zuzineczkowa
    -bunny132
    -KsiądzXXd
    -kamder
    -gosposia1957
    -abc2016
    -ela7114
    -barraduda78
    -fietole
    - - georginia-
    -maslane04
    -RosesFarm
    --mala159-
    -kudlaty147


    Jeszcze raz wielkie dzięki i do kolejnej edycji :inlove:
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Kochani miałam mało czasu na tą edycję G&T prawie po dwóch latach przerwy wróciłam do pracy co prawda zaglądałam z telefonu ale co ślepemu po oczach coś tam znalazłam w balonie ale i też źle się wymieniłam za to dostałam prezenciki do moich Kochanych sąsiadów i znajomych za co ogromnie dziękuję a teraz mykam się szykować do pracusi dziś znowu nocka
     
  5. freska_kreska

    freska_kreska Hrabia forum

    Ja również chciałabym podziękować farmerkom i farmerom za masę prezentów oraz wymiany :) Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam:
    hlnrys
    katgad
    agniecha$
    barrakuda78
    panoramaogrodnicza
    ezoteryk
    kudlaty147
    Gulia85
    iamann
    HotFarmer3387
    incasent
    GreenHills
    agaszcz80
    *GAJA*
    pepe2013
    Marrylan
    gretag
    nuka20
    zuzineczkowa
    kaska860
    iza_79
    wodnik54
    -georginia-
    fietole
    kamilcia4666
    bacowa70
    RosesFarm
    Kalarepka123

    Dzięki Wam moja farma staje na nogi :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2023
  6. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Bardzo mocno chciałam podziękować zuzineczkowa :inlove: nie myślałam, że zostanę tak hojnie i bezinteresownie obdarowana. Do tej pory zbieram szczękę z podłogi i kłaniam się w pas z podziękowaniami jeszcze raz:inlove:

    Kolejne podziękowania kieruję do gretag:inlove: , która również zupełnie bezinteresownie wysłała mi wypasiony prezent , również kłaniam się nisko i jeszcze raz pięknie dziękuję :inlove:

    Dziękuję również bardzo za udane wymiany :

    Marcinwin
    -karol1299-
    a także agucha31, która zawsze pamięta żeby czymś trafić mnie w głowę ;):inlove:

    Balon - w tej edycji średni

    Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do następnego G&T :inlove:
     
  7. black_pearl

    black_pearl Komandor forum

    zielonygroszek83
    gosiagosia60
    Shira999
    małgorzata1s
    RosesFarm

    dziewczyny jesteście jak zawsze niezawodne. Bardzo, bardzo Wam za wszystko dziękuje, a najbardziej za to że jesteście :inlove:

    podziękowania również dla

    *GAJA*
    WarszawiakWarsaw
    lukmeskul

    za przyjemne sowie pogaduszki :)

    do następnego....

     
  8. patison42

    patison42 Czeladnik forum

    dostałem 29 prezentów od przemiłej sąsiadki,która pochyliła się nad młodym farmerem,nie nadążyłem dziękować,wszystko bardzo przydatne i bezcenne na mojej farmie,DZiĘKUJĘ Karakuliambro:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  9. thistle20

    thistle20 Książę forum

    Bardzo dziękuję :):):)
    - betka68;
    - sensi3271;
    - fietole;
    - ela7114;
    - gretag;
    - incasent;
    - bunny132;
    oraz nieocenionej ^ateba^ i sąsiadce zuzineczkowa za tyle niespodziewanych prezentów :inlove::inlove::inlove:
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Każde GT inne, każde zaskakuje czym innym, a za to, że było milo, za wymiany, prezenty i pogaduszki chciałam podziękować następującym farmerom: gretag, draculik34, incasent, agniecha$, KsiądzxD, katgad, DIRAE, zuzineczkowa, kudlaty147, Marrylan,

    HotFarmer3387, freska_kreska, wodnik54, barrakuda78, kaska860, hlnrys, agucha31, ponderoza70, antonina-farmerska.

    [​IMG]
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tym razem jakby mnie nie było. Jednak są osoby, którym podziękowania się należą i z radością wypełnię ten przyjemny obowiązek. :)
    Dziękuję za prezenty, wymiany, miłe słowa:
    antonina-farmerska
    Marrylan
    *GAJA*
    gretag
    agucha31
    dana7317
    b7ozena
    pietruchin48
     
  12. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Na wstępie chciałabym szczególe podziękowania skierować za otrzymane dodatkowe nagrody konkursowe do eventu Polowanie na pisanki, co było dla mnie miłym mega zaskoczeniem:D:inlove::inlove::inlove:

    Bardzo serdecznie dziękuję pomysłodawcom i fundatorom:
    kamder :inlove:za kwieciste melodie, właściwie po ich otrzymaniu rozwiązał się cały ich worek:D
    Cardamon:inlove: za zuchwałych karciarzy, którzy uzupełnili mi komplet do muzeum i już pracuje pod latarnią:D
    Fortuna_Burana:inlove: za Johna Cytrynę na pewno się przyda i będzie wykorzystany przy kolejnych eventach:D

    [​IMG]



    W mijającej edycji g&t serdecznie dziękuję za pogaduchy, wymiany i prezenty-niespodzianki:)
    niektórzy wręcz przeszli samych siebie:inlove:, wprawiając mnie każdego kolejnego dnia w coraz większe miłe zaskoczenie:inlove:
    Szczególnie pragnę podziękować:
    incasent
    kudłaty147
    barrakuda78
    GreenHills
    -norbijas-
    babula40
    ela7114
    ^ateba^
    marmlada
    oraz farmerom z Balona dzięki, któremu udało mi się wykończyć po ponad roku ogród ozdobny w kwieciste melodie :inlove::inlove::inlove:,
    a także rozpocząć kolejne nowe projekty z całkiem niezłym efektem końcowym:D.
    Do następnego g&t, pozdrawiam:):inlove:

    [​IMG]
     
  13. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    wielkie dzieki wszystkim graczom za wspolna zabawe w czasie tego gt............;):p nawet pan balon sprawdzil sie na 5 i udalo mi sie kilka bardzo udanych wymianek.......:D:D pzdr. wszystkich i dzieki za wymianki oraz prezenciki........:inlove::inlove:
     
  14. WarszawiakWarsaw

    WarszawiakWarsaw Młodszy ekspert

    I ja bardzo chciałbym podziękować, za wspaniałe prezenty których nie mogłem się spodziewać, pogaduchy i też bardzo cenne rady.
    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    Ogromne podziękowania kieruję do:

    - anna0089

    - black_pearl (tutys12)

    - Jorgul

    - katgad

    - Tyche.


    Dziewczyny, jesteście niesamowite, kocham Was. :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Miłością farmerską rzecz jasna, żona by mnie inaczej zabiła. ;)

    Kolejność celowo alfabetyczna, żeby nie było niejasności, bo wszystkim Wam dziękuję tak samo mocno.
    :):):)

    ---
    Nie mniejsze podziękowania choć już bez okazywania miłości xD kieruję do:

    - Dorsz92
    - Ewka32322
    - Olek44.

    Wszyscy byliście wspaniali. Dziękuję. :):):)
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Chciałabym bardzo podziękować ale.... nie wiem komu :cry: dopiero przed chwilą zobaczyłam, że mam w pasku trzy a nie jedne pomarańczowe meduzy:) nie przyuważyłam kto mi rzucił przez płot. Dziękuję babula40 bo o niej wiem i dziękuję wam niezidentyfikowani darczyńcy :inlove: przy następnym G&T postaram się dojść ko to i wtedy podziękuję "osobiście".

    edit: Ha ! już wiem dziękuję bardzo Incasentowi :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2023
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Dziękuję sąsiadce abc2016:inlove::inlove::inlove::inlove: i panu balonowi:inlove:
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tym razem miałam nie brać udziału no ale wyszło jak wyszło i był udział i prezenty za które dziękuje
    -mala159-, nuka20, gretag, Sookie, Marrylan, b7ozena, abc2016, MOD_DaMa, gosposia1957, MaDzo, agi31, marmlada, Miśkowo, panoramaogrodnicza, MOD_Zła, KsiądzxD

    Jeszcze raz dziękuje i mam nadzieje ze nikt nie został pominięty jeśli jednak to prosze o sowe
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wpadłam podziękować za super prezenty, wymiany, fajna zabawę i cudowną atmosferę:

    blazers
    akinomrd
    Sookie
    agucha31
    -mala159-
    zagma
    gretag
    marmlada
    MaDzo
    nuka20
    ania12355
    kacper_07
    KsiądzxD
    Zła_Kobieta
    draculik34
    panoramaogrodnicza
    freska_kreska
    barrakuda78
    GreenHills

    Przepraszam jeśli kogoś pominęłam. Do następnego :D
     
  19. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    hero2005
    basienkaa1955
    barrakuda78
    picantinio2012
    gretag
    ^ateba^

    dziękuję Wam wszystkim za prezenty i wymiany :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2023
  20. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Ja chciałbym serdecznie podziękować z całego serduszka:

    @incasent :inlove:

    @gretag :inlove:

    @chory6 :inlove:

    @małgoos :inlove:

    Podziękowania dla pana balona 8)
    Czcionkę zmniejszyłam do dopuszczalnej maks.4
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 czerwca 2023