G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Tym razem była jazda bez trzymanki :) Serdecznie dziękuję :

    HotFarmer3387
    wodnik54
    freska-kreska
    -georginia-
    kropelka04
    tytus12
    eewunia67
    incasent
    RotkiwKerianna
    melody28
    gosposia1957
    lucysia!

    Dzieki Wam życie na farmie staje się piękniejsze :)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Tym razem balonowi chcę bardzo podziękować,bowiem z niego wpadło mi najwięcej fantów..
    A poza tym dziękuję farmerom:incasent,tytus12,kropelka04,kaska860,-georginia- ,zzizzie,gretag,ola88888,nuka20 :inlove:
    Efekty współpracy można zobaczyć tu: Zaprezentuj swoją farmę| Strona 28 | Farmerama PL
    Do następnego [​IMG]
     
  3. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witam wszystkich dla mnie to była jedna z najlepszych edycji G&T ale to dzięki Wam bo jesteście niesamowici czy to w podarkach czy wymianach :) Fajnie że dalej atmosfera farmerska się utrzymuje i miło być w naszej farmerskiej rodzince ;) Podziękowania są dla wszystkich ogólnie gdyż było osób bardzo dużo a nie sposób zapamiętać :p ale takie prawdziwe i szczere dziękuje dla Was prosto z serduszka :) i o dziwo Balon nie zawiódł gdyż też trafiłem naprawdę super fanty :) Tą edycje przeznaczyłem na gromadzenie zagród i fabryczek :) Ale fajnie że zwierzątek przybędzie z tych zagród oraz produktów z fabryczek :) Kończąc dalej uważam że to najlepszy event na farmie :) I mam nadzieje że w przyszłej edycji będzie w końcu rafia do zdobycia ;) Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki dla Was i Balonowi trzymajcie się gorąco pozdrawiam i przesyłam buziaczki :inlove::inlove::inlove: :) papa :)
     
  4. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    chciałam bardzo podziękować :inlove::inlove::inlove::

    zuzineczkowa
    kudłaty147
    -Melis-
    Wodnik54
    pbkl


    Balon jako tako się spisał ale szału nie było
    mam nadzieję, ze następnym razem będę miała więcej czasu na G&T
     
  5. Gulia85

    Gulia85 Zaawansowany

    Witam chciałam bardzo podziękować wszystkim za cudowna atmosferę ,za dużo życzliwości i dobra. Dziękuję za wspaniale prezenty, wymianę i moc obdarowywania innych. To był bardzo udany G&T.Nie sposób zapamiętać wszystkich ,ponieważ jest tu tyle dobrych serduszek :inlove::inlove::inlove: Do następnego G&T :inlove::):):)
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bardzo udana edycja. Dzięki Wam, jesteście niezawodni. Serdeczne podziękowania za wymiany, podarki i miłą atmosferę :D

    blazers
    gretag
    zagma
    agucha31
    draculik34
    nuka20
    -mala159-
    ania12355
    marmlada
    .savante.
    Sookie
    kropelka04
    MaDzo
    Zła_Kobieta
    babula40
    RosesFarm
    .dorotka01.
    -rybka24-
    -_Amidamaru_
    gosiaedyta

    Jeśli kogoś pominęłam, przepraszam. Do następnego :D
     
  7. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    O jakże mi miło, jeszcze tak na samej szczycie listy to nie byłam :D Proszę bardzo i nie ma za co, wiadomo, że Prezesowi się nie odmawia 8):)
    Ja także chcę podziękować za super prezenty, emocjonujące wymianki i przesympatyczne rozmowy tu, jak i w sowich kuluarach :) W tej edycji i dla mnie balon był łaskaw, choć zazwyczaj nomen omen robi mnie w balona. :p
    Szczególne podziękowania lecą do:


    [​IMG]

     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2023
  8. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    zdobyłem wszystko co chciałem (drzewa)
    więcej niż zakładałem
    furmanka najnowszych (wysyłalnych) sadzonek
    w zamian oddawałem jakieś nektarynki, ambrowce lub buki Magellana
    nazbierało się tego przez te wszystkie lata !!!!

    obdarowałem "nowych" - mam nadzieję - farmerów....
    tak znienacka....

    pamiętam jako młody farmer na dorobku postawiłem dumnie jedyną czerwoną strzygalnię owiec....
    przez długi czas był to powód do farmerskiej dumy

    pamiętam pierwsze G&T - bez wyszukiwarki i schematu
    jak znalazłeś coś interesującego dajmy na to na 500 stronie na 1000, to po sprawdzeniu dostępności w stodole
    powrót na 500 stronę trwał długie minuty....
    a często już było pozamiatane....

    przydałaby się info o ilości posiadanego towaru na wymianę w okienku
    coś jak okienko z ilością zielonych wejściówek podczas otwierania skrzynek

    Jedno z najlepszych G&T
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2023
  9. XXXmajeczkaXXX

    XXXmajeczkaXXX Półbóstwo forum

    Witajcie farmerzy i farmerki :)
    To była dla mnie jedna z najlepszych edycji G&T w których brałam dotychczas udział:)
    Udało mi się zamknąć kilka projektów i tu muszę wspomnieć o farmerach i farmerkach bez których by to się nie udało :inlove::)

    Szczególnie chciałabym podziękować :
    -zuzineczkowa
    -gretag
    -GreenHills
    -kudlaty147
    -basienkaa1955
    -hlnrys
    -- georginia-
    --mala159-
    -wodnik54
    -zielonygroszek83
    -DIRAE
    --*Prezes*-
    -kusy97
    -abc2016
    -Miśkowo
    -1grosik
    -ewus2470
    -gosposia1957
    -duzy6666
    -22vader
    -anna0089
    -Miśka89
    -PoloMit


    Jeszcze raz wielki dzięki dla wszystkich i do zobaczenia w kolejnej edycji :inlove::)
     
  10. Montwa

    Montwa Moguł forum

    To ja też chciałbym dorzucić swoje 3 grosze. :)
    Do tej pory przed każdym G&T robiłem dokładną rozpiskę co chcę zdobyć i potem 3 dni siedziałem w balonie próbując swoje założenia zrealizować.
    Niestety przed każdą kolejną edycją miałem coraz mniej czasu na event. I tym razem zupełnie musiałem odpuścić. Dlatego po raz pierwszy zaglądałem do wątku dynamicznego. Zupełnie nowe doświadczenie, ale trzeba przyznać, że bardzo ciekawe.
    :)

    -mala159-
    chris975
    Cardamon

    Dziękuję za przekazanie nagród.

    gretag
    Dziękuję za prezenty, ale też za miłą i motywującą pogawędkę

    Cardamon
    Dziękuję za ten nieoczywisty prezent pływający

    incasent
    Dziękuję za prezent. Piotrek, przez chwilę myślałem, żeby jednak zagrać z Tobą w tego ping-ponga, ale uznałem, że nie będę Ci odbierał frajdy z eventu, bo Ty bardzo aktywny byłeś. Były rzeczy ważniejsze niż ping-pong. Tylko, że teraz widzę, że dzień później znów zapraszałeś mnie do gry. Oj, ślepy ja. Tak więc dziękuję za prezenty (z naciskiem na liczbę mnogą)

    GreenHills
    Dziękuję za prezent i dość niecodzienną rozmowę.

    -georginia-
    -guciu74-
    duzy6666

    Dziękuję za wymiany

    Gracza duzy6666 przy okazji chcę przeprosić, że faktycznie nie ustaliliśmy precyzyjnie warunków. Najlepsze jest to, że później chciałem dorzucić tę drugą sztukę (by wyszło na Twoje zasady), tylko że w niedzielę od popołudnia nie mogłem już brać czynnie udziału w swoim ulubionym evencie.
    Z tego samego powodu chcę przeprosić swoją sąsiadkę, bo najpierw obiecałem coś dla niej poszukać, a potem już nie mogłem - spróbuję się zrehabilitować następnym razem.
    :)
     
  11. patison42

    patison42 Czeladnik forum

    podziękowania dla sąsiadów za wsparcie młodego gracza:inlove:Karakuliambro ,:inlove:abc2016 i:inlove: xyz-2
    balon był tylko dla bogaczy:(
     
  12. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    .... Kolejna edycja g&t za nami......

    Serdeczne podziękowania za wymiany, podarki i miłe pogaduchy na sówkach....
    - Marrylan

    - .Bogumiła.
    - Miśkowo
    - zuzineczkowa
    - kudlaty147
    - guciu74-
    - hana82
    - Tmk1001
    - oset53
    - zielonygroszek83
    - =Repez-
    - KsiądzxD

    [​IMG]
    ... Do zobaczenia w następnym g&t ...
     
  13. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    To G&T udało się rewelacyjnie!
    Na początku, bez planu, były zwykłe wymiany, które uznawałem za korzystne.
    Szło dobrze, nawet u pana balona, więc pojawił się pomysł na kontynuację.
    Mam nadzieję, że w następnej edycji, dokończę już nie zadanie, a projekt.

    Bardzo dziękuję farmerom i do następnego!
    A tak to wygląda teraz
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Kurczę, od jakiegoś czasu G&T było takim zwykłym mini eventem, jak wiele innych, przychodziło, trwało i w końcu mijało. Nie tym razem:D! Tym razem było na prawdę super, już dawno się tak dobrze nie bawiłem, już dawno nie udało mi się zdobyć tylu fajnych fantów i już dawno nie wymieniłem tylu sówek, co teraz :). Bardzo dziękuję balonowi (spisał się, całkiem porządnie ;)), a przede wszystkim dziękuję graczom:

    - gretag
    - Sloneczna81
    - Cardamon
    - Fuksja_6
    - RosesFarm
    - karol1299
    - norbijas
    - =Repez
    - Bilonge
     
  15. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    Witajcie dawno mnie w tym wątku nie było ale teraz czuję się zobowiązana podziękować tym wszystkim graczom z którymi miałam przyjemność dokonać wymian oraz tym którzy obdarowali mnie prezentami:) dziękuję jesteście wielcy:inlove::p
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Witam,też wpadłam z podziękowaniami i to dużymi dla moich niesamowitych sąsiadów za super wymiany i podarki
    :inlove:Danutana:inlove:
    :inlove::inlove:=Repez-:inlove::inlove:
    :inlove::inlove::inlove:abc2016:inlove::inlove::inlove:
    a Pan Balon to już był nadzwyczajny,zwłaszcza pierwszego i ostatniego dnia:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  17. incasent

    incasent Ambasador forum

    Prawie dokładnie rok temu, przed ubiegłoroczną lutową edycją G&T, najwyżej punktowanymi itemami jakie posiadałem, to były itemy z koła - zemsta batwinga, niesforny szerszeń itp. I to tylko na części ogrodu ozdobnego...
    Po roku udało mi się zrealizować założenia z ogromną nawiązką, ta nawiązka to chyba nawet większa niż same założenia ;]
    ------------------------------------
    Dla mnie była to najlepsza edycja od powrotu. Wszystkim staram się zawsze podziękować indywidualnie poprzez sówki, więc tutaj nie będę pisał nicków, żeby nikogo nie pominąć i nie urazić, ale jeszcze raz wszystkim chciałem serdecznie podziękować, bo to co udało mi się zrealizować, to głównie zasługa graczy z tego forum :)- Także jeszcze raz - Bardzo, dziękuję!!!
    Teraz nic już mnie nie goni, nic nie muszę, ale cały czas wszystko mogę ;]

    To jest efekt wszystkich edycji G&T z ostatniego roku :

    Zaprezentuj swoją farmę
     
  18. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Witam Wszystkich :)
    Ślicznie dziękuję za podarunki, wymiany, sówki, :) dawno mnie nie było w tym wątku - przepraszam :) więc dzisiaj chcę podziękować moim sąsiadom, jesteście wspaniali :inlove: nawet lepszych bym sobie nie wymarzył:) wszystkim farmerkom i farmerom których znam z forum:) a o mnie nie zapomnieli, wspomogli w kolekcji żabek piromanek xD ale też zaskoczyli prezentami z "górnej półki" dóbr farmowych :inlove: w tym G&T dziękuję;

    gretag
    Megan
    DIRAE
    Ksiądz
    RosesFarm
    Danutana
    Marcin40
    Jorgul
    astanki
    Zła Kobieta
    małgorzata1s
    arlakrzysiek za uczciwość

    Przepraszam i bardzo dziękuję graczom za ubiegłoroczne G&T;

    agula38
    gretag
    małgorzata1s
    dora4730
    dantic3
    hana82
    bacowa70
    -georginia-
    dorotka01
    gosposia1957
    wodnik54
    BabciaEwa
    zuzia-zuzia
    Zła Kobieta
    Tyche

    ... do zobaczenia w następnym G&T ...
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2023
  19. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Dziękuję :)
    KsiądzxD
    ^ateba^
    nuka20
    iza_79
     
  20. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    To i ja wszystkim dziekuje za podarki wymianki za to ze jestescie za fajna zabawe [​IMG]