G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. DUSZKA

    DUSZKA Aktywny autor

    bardzo serdecznie chcialabym podziekować karla170480,barrakuda78,olgs3,kamilcia466,betka68,maliniakk dzieki wam i waszym dobrym serduszkom bede mogła produkowac i robic zadania jeszcze raz bardzo dziekuje jak bede mogla odwdziecze sie w nastepnym GT :)
     
  2. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Bunia1988, Jagna-z-Bagna, basienka1955, GreenHills, Wanilia89, barrakuda78, agucha31, *GAJA*, Rowot, mariner1, PawBart2, ElaSSS, beata3696, eyog101, agi31, Karollol, janekkostuchna - Każdemu z osobna dziękowałam i jeszcze raz wszystkim Wam serdeczne podziękowania za wymiany i prezenty. A teraz idę się bawić nowymi zabawkami :inlove::inlove::inlove::D
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Dziekuje wszystkim za pomoc w realizacji projektu glediczja oraz inne drzewka:)
    ponadto chcialem podziekowac Repezowi za wymiane itemow:)
     
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ołłkejjjj....
    Bardzo się cieszę, że jest taki temat. Ten ewent był dla mnie bardzo edukacyjny, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa, zaskakujący, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa, ale również i emocjonalny... również w pozytywnym znaczeniu tego słowa :)
    Edukacyjny, bo robiąc wymiany "w balonie" pozbyłem się 90% "itemów" z łąki ozdobnej w zamian za drobne drzewka i ulepszenia, po czy wczytując się w temat, dowiedziałem się co puściłem z dymem.... niestety, jak zwykle za późno.
    Zaskakujący, bo nie spodziewałem się jak bezinteresowni i szczodrzy potrafią być inni, choć nawet nas nie znają.. Ot tak, czynią to z chęci pomocy i to sprawia Im radość :). Ja wiem, że to tylko piksele, ale nawet te piksele trzeba sobie "wyklikać" poświęcając swój czas przy komputerze.
    No i emocjonalny, bo pomimo tego, że nie było mnie na forum 10 lat, to wciąż tak wiele osób mnie pamięta. Wysyłają sówki, prezenty :), piszą o "dawnych" już czasach. Strasznie to miłe, no nie ukrywam, że wręcz wzruszające :)

    Bardzo, bardzo wszystkim chciałem podziękować za prezenty. Po tym G&T będę robił inwentaryzację i przebudowywał farmę ze 3 dni :)
    Nie będę wymieniał nicków, kto to czyta, to wie, że właśnie do niego pisze. Każdy jest na innym poziomie farmy i ma inne możliwości :)
    Nawet CMJ sprawia mi radość :)
    Jeśli komukolwiek będę się mógł jakkolwiek w przyszłości zrewanżować, tylko dajcie znać :)
    Pięknie dziękuję, jesteście Wielcy :)
    Miłej nocki.
     
  5. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz

    A ja przegapiłam zakończenie :p:cry:
    Zaabsorbowana pieczeniem chleba, nie popatrzyłam na zegarek, a miałam jeszcze kilka licencji na prezenty do rozdania. Cóż... następnym razem.
    Serdecznie pozdrawiam i ogromnie dziękuję. Nie szukałam początkowo nic specjalnego, ale przy różnych okazjach kilka osób mnie zaskoczyło wspaniałymi prezentami. Obiecuję dbać o jakarandę, mathusalema i kuoki:inlove:. A prezenty mnożnikowe to już bonus ekstra i niespodziewny.:)
    Dziękuję zatem serdecznie RosesFarm, MaraAcoma, Marrylan, Wodnik54, Karla170480, Ksiądzx D, Danutana :D

    Dzięki Wam to był miły weekend.
    W balonie też upolowałam kilka rzeczy za przyzwoite ceny, zatem reasumując: dziękuję za udane GT.:) (A tak przy okazji - dlaczego właściwie targ GT nosi zwyczajową nazwę balona???:p)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2022
  6. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    A to tu się dziękuje ..... dostałam kilka pięknych drzew i zagród na mroczną farmę i bahamę, dostałam kilka drzew do produkcji paszy dla zwierzaków i zagrodę neonową na poratowanie misji drabiniastej - dzięki serdeczne
    nassiakowo :inlove::inlove:
    flucy :inlove:
    rybka24 :inlove:
    katgad :inlove:
    RosesFarm :inlove:
    dora4370 :inlove::inlove:
    53klasa :inlove:
    monsal :inlove:
    hana82 :inlove:
    karla170480 :inlove:

    jesteście SUPER EKSTRA
    dzięki podarkom bezinteresownym mam nowe wyzwania na farmie :)
    DZIĘKI

     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2022
  7. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Wielkie dzięki za prezencik QAtaner77
     
  8. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Bardzo Serdecznie Dziękuje za Prezenty i wymiany jakie robiłem z Wami.
    Jeśli komuś bym coś za mało wysłał piszcie zapisze i na następne G&T wyśle.
    Dziękuje raz jeszcze
    aleksandra1958
    małgorzata1s
    -norbijas-
    cebula310
    KsiądzxD
    -georginia-
    ania12355
    orkiszowiec
    .Bogumiła.
    Frytka2012
    sensi3271
    hanzos
    Zła_Kobieta
    olgs3
    ann_dor
    hana82
    farmerbaba1
    kgcygan
    -Bagaz-
    xkuba02x
    kropelka04
    kamder
    aleksb4
    ankagdw
    marmlada
    gosiagosia60
    betka860
    kaska860
    wodnik54
    Bilonge
    monsal
    PawBart2
    bacowa70
    barrakuda78
    Danutana
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bardzo dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę i pomoc w zrealizowaniu projektu"Leszczyna południowa":inlove: [​IMG] Do następnego!
     
  10. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    Jak zawsze dziękuję niezawodnemu Panu Balonowi :)
    Specjalne podziękowania kieruję do tajger1212 za niespodziewany i bardzo hojny rewanż :inlove:

    Pozostałym Farmerkom i Farmerom dziękuję za fajny G&T :)
     
  11. monsal

    monsal Naśladowca mistrzów

    Ja również chciałam podziękować : teresa344, basienkaa1955, zuzia-zuzia, slonko2222, RosesFarm, =Repez-, gosposia1957 :inlove::inlove::inlove:
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    czas podziękowań :)

    przede wszystkim dziękuje balonowi spisał się świetnie, dziękuję darczyńcom :inlove: i dziękuje za wymianki :)

    do nastepnego GT
     
  13. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Dziękuję serdecznie:
    =Repez-:inlove:
    abc2016:inlove:
    dora4370:inlove:
    wodnik54:inlove:
    małgorzata1s:inlove:
    gosiagosia60:inlove:
    KsiądzxD:inlove:
    Karakuliambro:inlove:
    panu Balonowi:inlove:
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Styczniowe wydanie GT wydawało się z początku trochę niemrawe i powolne ,ale jak ruszyło z kopyta to znów mnie zaskoczyło:inlove:
    Dziękuję darczyńcom ,jesteście Wielcy,udało się zrealizować projekty mniejsze i większe ,poszerzyć zasób ozdób do ogrodka i może już niebawem go ujednolicićxD
    podziękowania dla
    kropelki04
    panoramyogrodniczej
    Bilonge
    Cardamona
    Alicji211
    xBabciEwy
    agucha31
    Ewa2951
    :inlove::inlove::inlove:

    Pan Balon też był wyjątkowo zasobny:)
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dziękuję za stosy prezentów.:inlove: Jesteście niesamowici. :inlove:
    Nie chcę wymieniać nicków żeby kogoś nie pominąć więc, Dziękuję Wszystkim , od których dostałam prezenty :inlove:
    Balonowi mniej dziękuję bo słabo się spisuje :p ..mam nadzieję, że się poprawi :)
     
  16. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Bardzo dziękuję za prezenty, niespodzianki i wymiany, oraz za miłą korespondencję :)
    Dla mnie to była całkiem udana edycja dzięki Wam, a i pan balon wyjątkowo się spisał :)
    Dziękuję :inlove:

    W zamierzchłych czasach, kiedy farma była piękna i młoda, przy okazji eventu g&t po mieście latał taki zeppelin, w którym można było wymieniać się farmerskim dobrem:
    [​IMG]
    Farmerzy szybko okrzyknęli go balonem, i chociaż po jakimś czasie sam balon został usunięty z przyczyn technicznych, to nazwa przetrwała :)
     
  17. szanika-sz

    szanika-sz Okazjonalny autor

    Wielkie dzięki za pomoc dla:
    katgad
    53klasa
    duzy6666
    :)
     
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Serdecznie dziękuje za prezenty, wymiany i że sama mogłam obdarować.
    Serdecznie dziękuję;
    =Repez-
    3mimoza7
    panderoza70
    mk1987
    PolakM
    wieśmerka
    *GAJA*
    KsiądzD
     
  19. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Uziemiona w realu mogłam wziąć udział w mijającej edycji g&t, która przerosła moje oczekiwania i niezwykle miło mnie zaskoczyła:inlove:
    zazwyczaj na niczym konkretnym się nie skupiam, ale tym razem wymyśliłam sobie sad z drzewek życzeniowych:inlove:,
    ku mojemu zaskoczeniu dosyć szybko udało się osiągnąć cel :D:music::inlove:,
    dziękuję Farmerkom i Farmerom za pomoc, wsparcie, miłe pogaduchy na sówkach, bezinteresowność i ogólnie całą niezwykłą atmosferę tej edycji, dla mnie była wyjątkowo magiczna:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Szczególne podziękowania tym razem kieruję do: hanzos oraz udziałowców w moim projekcie:
    barrakuda78,
    incasent,
    *GAJA*
    igorAwadas
    RosesFarm
    aniamucha77
    -norbijas- i niezawodni peciakowie ;)
    -dejla
    -ejla-
    BKJHK70
    QAtaner77
    53klasa
    dora4370
    Bilonge
    ryzio
    Marrylan
    agi31
    jakleci.bozena21
    zuzineczkowa
    katgad
    karla170480
    Zła_Kobieta
    ^ateba^
    oset53
    -Bagoz-
    FarmerskiJoke
    małgorzata1s
    ann_dor
    milunio
    ankagdw
    maliniakk
    Jagna-z-Bagna
    gosiagosia60​
    tym razem również Pan Balon stanął na wysokości zadania
    :inlove:dziękuję:inlove:

    [​IMG]
    mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, jeśli tak się zdarzyło proszę o sówkę:)
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Kolejne GT, kolejne święto, podarki, wymiany, sówki, niespodzianki, bardzo lubię.:)
    Dziękuję wszystkim, z którymi wymieniałam się prezentami, od których dostałam prezenty, których wreszcie mogłam obdarować.
    A są to: hlnrys, ania12355, Zła_Kobieta, marek18wujek, Cardamon, RosesFarm, misiek1978, agucha31, KsiądzxD, EkofarmaStaszka, ponderoza70, olgs3, Miśkowo, BKJHK70, marmlada, zuzineczkowa, agniecha$, kropelka04, zagma, pietruchin48, antonina-farmerska, Bilonge, *GAJA*, -norbijas-, -rybka24-, AnnDżelina, gosiagosia60.
    Serdecznie dziękuję za to że jesteście, GT to fajny czas na farmie.:)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lutego 2022