G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. iamann

    iamann Komisarz forum

    Dziękuję wszystkim za wymianę i prezenty :)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję wszystkim za prezenty :inlove:
    Wymian tym razem nie było , balon się nie spisał .
     
  3. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Dziękuję za wymiany i prezenty.
    Dzięki Wam mój plan osiągnięcia szarłatu w 1 rok staje się realny.
     
  4. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    G& T uważam za udany . Projekto_O do skompletowania neonowych menażerii wykonany w 75 % . Może następnym razem się uda na 100 %. Chciałabym bardzo gorąco podziękować darczyńcom :inlove:dzięki którym ten projekt osiągnął tę cyfrę , znajomym:inlove: i nieznajomym :inlove: z którymi udało się dokonać wymian oraz panu balonowi . Szczególne podziękowanie wielkiemu darczyńcy :inlove::inlove: PawBart2 za wspaniałe podarki:inlove::inlove: oraz gretag:inlove: , olgs3:inlove: ,misiek 1978:inlove:, Bronek82:inlove:, agi31:inlove:, ClaireDanvers:inlove:. Bądżcie zdrowi , dbajcie o siebie .Do następnego G&T .Wszystkiego Dobrego w 2021 Roku .
     
  5. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG] Witam w Nowym 2021 Roku i życzę farmerom wszystkiego dobrego- dużo zdrówka [​IMG]
    W minionej edycji g&t brałam udział z doskoku, zatem niewiele mnie było widać w dynamicznym.... Pomimo to zdążyłam wykonać kilka wymian, uzupełnić swoje braki i jak zwykle porozrzucać nieco prezentów między farmerów............
    Osoby, którym serdecznie dziękuję-- Krokodylek75 [​IMG] , Miśkowo, Marrylan, małgorzata1s, barrakuda78[​IMG] ,*GAJA*, eewunia67, morellaa, KsiądzxD, olkaa001 [​IMG] , kruszynka63, orkiszowiec, wojciech70, addam1, anula2501, hania66, kgcygan, agucha31

    [​IMG]
     
  6. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

    dzięki marrylan, agucha31,karolamba :)
    mały noworoczny g&t ale farma uzupełniona

    [​IMG]
    i nie było tyle suprajsów co w październiku xD
     
  7. black_pearl

    black_pearl Komandor forum

    ciężki był ten 2020, ale dzięki Wam i eventowi G&T zakończył się bardzo przyjemnie :)
    Pragnę serdecznie podziękować za cudowne prezenty, wymiany i sowie pogaduszki

    olkaa001 (Tobie sąsiadeczko to się nigdy nie odwdzięczę :inlove: )
    agula38
    gosiagosia60
    talarek1961
    RosesFarm
    barrakuda78
    katgad
    czechu79
    morellaa
    -norbijas-
    picantinio2012
    farmerinha
    kapsula1996
    olgs3

    jesteście wielcy!!! :inlove:

    A na Nowy Rok wszystkim życzę, aby zawsze był czas na wypicie w spokoju filiżanki herbaty, rozmowę z bliskimi, czytanie książki... Aby zawsze był czas, by być, kochać i cieszyć się z małych rzeczy...
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kochani bardzo a to bardzo dziękuje wszystkim za wymiany i wspaniałe prezenty
    Ta edycja była dla mnie wyjątkowa :) Jeszcze raz pięknie dziękuje za prezenty i życzenia :)
    Mam tylko nadzieje ze nikogo nie pominę bo jest was sporo
    Dziękuje :inlove::inlove:
    Marrylan, Cardamon, xBabciaEwa, sojer47, AladdinSane, gretag, luki981, MOD_DaMa, dantic3, MOD_Zła, czechu79, -norbijas-, AnnDżelina, Sookie, karolamba, aweva55, agi31, antonina-farmerska, gosiagosia60, SMOD_Atena, MaDzo, zagma, agniecha$, magdusia668, marmlada, talarek1961, tigre, hlnrys, kacper_07, agula38, b7ozena, ania12355, ankagdw, MOD_Marion , nuka20, panoramaogrodnicza, abc2016.

    Dużo was i mam nadzieje ze nikt nie został pominięty. I bede sie powtarzała do znudzenia ale kolejny raz Dziękuje
     
    Ostatnie edytowanie: 1 stycznia 2021
  9. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Jak sama nazwa wskazuje > handel i podarki, a było trochę tego i tego:)za wszystko tak samo dziękuję :music:

    orkiszowiec,
    xNatalax,
    thistle,
    *GAJA*,
    katgad,


    Czy to możliwe by wystawione przednioty nie wróciły z powrotem do inwentarza z balonu?
     
  10. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry...
    Czego szukałem nie znalazłem
    Dziękuję ogólnie wszystkim za podarki czy tez wymiany

    :)
    [ciach]

    Żart nietrafiony i niezbyt zabawny usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 stycznia 2021
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    jakleci.magdalena233 - Twój post usunęłam, ponieważ ten wątek służy do podziękowań za współpracę podczas G&T. Z pytaniami i problemami z grą zapraszam do działu Pomoc.

    W Poradniku dotyczącym G&T jest taki zapis:
    "Niewycofane przedmioty z niezrealizowanych ofert po zakończeniu minieventu Gift&Trade, wrócą do inwentarza w ciągu 24-48 godzin do kilku dni."
     
  12. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    Uczestniczyłam w tym G&T tylko przez chwilę dlatego tym bardziej dziękuję za okazane wsparcie :inlove:

    -baby245-
    maslane04
    -Bagaz-
    ^ateba^

    Wszystkim farmerom w Nowym Roku życzę realizacji wszystkiego co sobie zamierzycie. :D
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bardzo dziękuje za to g&t, dobrą zabawę, atmosferę, prezenty i pomoc w projektach :inlove: Jesteście najlepsi :inlove:

    blazers
    zagma
    akinomrd
    draculik34
    Sookie
    agucha31
    bacowa70
    kacper_07
    AladdinSane
    gosiagosia60
    agula38
    marmlada
    .dorotka01.
    -norbijas-
    RosesFarm
    AnnDżelina
    morella
    agniecha$
    MaDzo
    marika060277
    Miśkowo
    Zła_Kobieta
    kropelka04
    gretag
    czechu79
    piotrs
    aweva55
    flucy
    aankaa_66
    olgs3
    ania12355
    skorpionek2007
    agbiko
    dantic3
    Agata00755
    -mala159-
    xBabciaEwa
    magdusia668
    orkiszowiec
    beata148
    HotFarmer3387
    Rose-Black
    małgorzata1s
    .Cynamon.
    magdzia21


    Dużo się działo, więc przepraszam jeśli kogoś pominęłam. Do następnego:) :inlove:
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dziękuję za cudne prezenty :inlove: Moi Sąsiedzi i Znajomi zawsze o mnie pamiętają :inlove:
    [​IMG]
    Balon podziękowań nie dostanie bo był kiepski. xD
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Kolejny już raz chciałam podziękować niezawodnym i wspaniałym farmerom:
    Marrylan
    -norbijas-
    agucha31
    kacper_07

    Dziękuję ślicznie za prezenty (również te urodzinowe ;)) i za miłą korespondencję, choć nie jestem pewna czy wszystkie sowy dotarły tam gdzie trzeba :p

    Dziękuję :inlove:
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Łooo matko ale wykopalisko z 2016 roku xD:cry:xD:cry:

    Dziękuję wszystkim z którymi miałam przyjemność się wymieniać w tej edycji. Dziękuję też za prezenty,pogawędki i za pamięć -to bardzo miłe:music: Fajnie , że jesteście :inlove:
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Zawsze lubiłam gt między innymi za kontakt z wami na sowach i tym razem również tak było - choć te sowy błądziły, "urząd zamykali" ;) a chwilami znikały i nasze adresy ;) - ale daliśmy radę- choć też nie wiem, czy moje sowy wszystkie dotarły.

    Dziękuję za wymiany, podarki, cierpliwość i cudowną pozytywną energię na sowach.
    Szczególne podziękowania dla: :inlove:

    Cardamon
    kondzio0101339
    Danutana
    Zła_Kobieta
    czechu79
    xBabciaEwa
    Bilonge
    Miśkowo
    grakula16
    -norbijas-
    Rydz652
    panoramaogrodnicza
    barrakuda78
    olgs3
    -mala159-
    misiek1978
    .dorotka01.
    Marrylan
    -georginia-
    dantic3
    xNatalax
    gretag
    *GAJA*
    antonina-farmerska
    bunny132
    agniecha$
    PawBart2
    Selene666
    kruszynka63
    betka68
    agucha31
    marek18wujek

    [​IMG]
    Wszystkiego Dobrego dla wszystkich :inlove:


     
  18. magdzia21

    magdzia21 Stały bywalec

    Dziękuje wszystkim za wymiany i prezenty :D
     
  19. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam noworocznie wszystkich graczy :) dziękuję za wymiany i podarki, Małgosiu jesteś nieoceniona :inlove:
     
  20. ewanta

    ewanta Komandor forum

    dziękuję za udane wymiany, prezenty ..
    szczególnie podziękowania dla PawBart2 :inlove::inlove: