G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dzagula

    dzagula Młodszy ekspert

    Szczególne dzięki dla mojej sąsiadki .dorotka01. za wymianę na kiwi, wszystkim z którymi przeprowadziłam udane wymiany (a tylko takie się zdarzały) oraz kilku niezłym wymianą z balona.
    Mogę szczerze powiedzieć jest nieźle :)
     
  2. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    bardzo ale to bardzo dziekuję wszystkim za wspaniały event!nawet w balonie zostałam wiele razy zaskoczona na plus!
     
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na początku był entuzjazm i wielkie chęci , ale jak zobaczyłem ilość stron w "Twoich prezentach" to zimny pot wystąpił na mym szlachetnym czole.
    Do tego ta presja , że mógłbym kogoś pominąć , albo zbytnio wyróżnić , nie , znowu nie będzie dokładnego wypisywania wspaniałych osób z którymi miałem do czynienia na tym G&T.
    One (Oni) wiedzą;).
    Za prezenty (niektóre mega niespodziewane) , za troskę , pytania , chęć wsparcia i pomocy.
    Za wiele bardzo owocnych wymian i czasami zaskakujących transakcji , za Waszą obecność i wiele ciepłych słów , od których me aksamitne policzki płonęły , a uszy zaczerwieniały się zdecydowanie .....
    Z mojej strony wielkie :


    [​IMG]
    Starałem się odpowiedzieć na każdą "sowę" , ale przy sporym ruchu coś mogło mi umknąć , tych userów przepraszam.

    Tak sobie myślę , że głównie to obecność wielu zacnych Farmerek i Farmerów trzyma mnie przy tej grze :).

    Do Pana Balona : "Nie garb się i dawaj dalej , mój Ty druhu ;)".
     
  4. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Serdecznie i najpiękniej jak potrafię DZIĘKUJĘ za wspaniałe prezenty o których nawet nie marzyłem i udane wymiany;
    gretag
    Y81S
    kachaiwan
    Tyche
    -norbijas-
    kaole
    magikjg
    jesteście wspaniali :inlove: dziękuję również wszystkim za pomoc, odpowiedzi na sówki i cierpliwość w trudnych negocjacjach.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 czerwca 2015
  5. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    dopiszę się i ja 8)

    dziękuję wszystkim , którzy o mnie pamiętają, za świetne podarki :), sąsiadom i tym co nie mam ich za płotem, bo i tu mamy ograniczenia -.-.
    Nie wymieniam, żeby kogoś nie pominąć. I nie zrobić komuś przykrości że ominęłam nick.
    Gt względne, choć w ankiecie blazersa zaznaczyłam udane(bo widząc ludzi na forum, znane "buzie" wtedy wracają, to mnie to w zupełności wystarczy)
    Niestety napięty grafik i problemy z dostawcą neta nie pozwoliły pobawić się tak jakbym chciała, więc fl na licencje zostaną na następny raz.
    Jeszcze raz wielkie dzięki.
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Chciałem bardzo serdecznie podziękować za wszystkie wspaniałe prezenty, wymiany a przede wszystkim za wspaniałą atmosferę wśród fajnych farmerek i farmerów :)
    Starałem się dziękować poprzez sowy ale jeśli kogoś pominąłem tam to przepraszam :)

    Do następnego GT! :)
     
  7. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Dziękuje wszystkim od których dostałam lub wymieniłam się na co kolwiek i za co kolwiek :)
    W szczególności chciałam podziękować paru osobom i pozwolę sobie wymienić je z nicków xD
    A więc dziękuje:
    zzizzie
    kropelka04
    est-orka
    skorpionek2007
    barakuda78
    bacha52
    -senait-
    katgad
    fidel225
    krystian2524
    basia_2804
    baska22
    toruviel
    gadek
    Także dziękuje wszystkim jeszcze raz! :) I widziemy się na następnym G&T ;)
     
    gadek lubi to.
  8. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Serdecznie Dziękuje za Wspaniałą Zabawę przez całe GT

    gretag

    myszamm

    Atomcia

    Za wymiany i prezenty Serdecznie Dziękuje

    Jorgul
    malinarp
    -niki66-
    babula40
    norbijas
    blazers
    jacekf
    Kasiunia00685
    Mariolka7214
    rabokse
    -akl2-
    Arczi999
    chrymcia91


    I wszystkim innym których nie zapisałem
     
    blazers i gretag lubią to.
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dziękuje bardzo wszystkim za prezenty i udane wymiany.G&T był dla mnie bardzo krotki z powodu braku czasu.Do następnego razu...:)
    aniusia64:inlove:
     
    ankagdw i blazers lubią to.
  10. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Cześć.
    Czas na mnie.
    Serdecznie dziękuję wszystkim sąsiadom, znajomym za wspaniałą zabawę przez całe GT.
    Za wymiany i prezenty dziękuję ogromniaście. Za niesamowite niespodzianki.
    Nie wymienię nicków, bo musiałyby być w jednej linijce, a to jest niemożliwe.

    I znowu zatrzymaliście mnie w grze...
    Wielki dzięki za wspólnie spędzony czas.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam wszystkich.

    Gift&Trade to nadal jeden z moich najbardziej ulubionych eventów i chociaż mało czasu miałam, to coś tam jednak udało mi się wysłać potrzebującym jak i otrzymać super prezenty, za które niniejszym wszystkim moim Darczyńcom bardzo dziękuję. Lista poszukiwanych przedmiotów nieco się skróciła, ale kilku rzeczy jeszcze nie udało mi się zdobyć, więc polecam się na przyszłość.
    Dziękowałam już w sówkach za każdym razem, a przynajmniej się starałam, ale jeszcze i tutaj moje szczególne podziękowania ślę do :

    TL_Mouse (..MOUSE..)
    BA_Chris (chris_wr)
    ania12355
    gadek
    _Kammi_
    skorpionek2007
    Zwierzaczek2311
    acia1983
    PolakM
    babula40
    WhateverHappenes
    ells.w87
    talarek1961
    ankagdw
    Damiano1955
    olkaa001
    kinga4157
    karolina1187
    Sebek*
    paulab01
    zofiaanna
    Kreolka02
    anakin0909
    paulina09052000

    Kolejność przypadkowa, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam,jeśli tak to bardzo przepraszam i jeszcze raz wszystkim razem i każdemu z osobna pięknie dziękuję .
    Ech zapomniałabym, dziękuję również Panu Balonowi (choć nie miałam na niego czasu i sił) za to co udało mi się z niego wyciągnąć,a przy tej okazji dziękuję również Graczowi .Farmeria. za zrealizowanie mojej oferty w balonie i polecam się na przyszłość :)
     
  12. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    To i ja się dołączę do podziękowań.. :)
    Nie wymieniam nikogo, gdyż boję się że mogłabym kogoś pominąć więc wszystkim bardzo dziękuję za prezenty i wymiany. :) :inlove::)
    Do następnego G&T :p
     
    dantic3 i toDzasta lubią to.
  13. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    A ja chciałem podziękować wszystkim z którymi udało mi się przeprowadzić transakcje. A w szczególności graczowi (jej chyba) zyjatko za podarowane pomaranczowe myszy (co prawda szukałem żółtych do balona ale gest warty podziękować :)
     
    dantic3 i ells.w87 lubią to.
  14. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    Moje ulubione farmerki i moi ulubieni farmerzy

    aby nikogo nie urazic ze pominełam kogokolwiek
    przesyłam na rece wszystkich razem i kazdego z osobna
    gorace podziekowania, usciski i całuski
    bez was gt byloby nudne i nie było by co robic z czasem

    a tak mam was i jest mi z wami fajnie

    pozdrowionka Monika
     
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    I ja Serdecznie Dziękuje za mojego nowego Pięknego Żabiego Króla :)

    Do tej pory się zastanawiam gdzie go postawić, żeby wyglądał jak najbardziej okazale :)

    Polecam się na przyszłość :)
     
    dantic3 lubi to.
  16. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Spóźnione ale szczere podziękowania za wymianki i prezenty ;)
    Tym razem nie wymienie nicków, żeby kogoś nie pominąć, wszystkim serdecznie dziękuję :)
     
    dantic3, NASTKA.BURAN oraz ankagdw lubią to.
  17. yasminka1967 dziękuję za kolejny bezinteresownie podarowany itemik, jesteś wielka :)
     
    dantic3 i yasminka1967 lubią to.
  18. Mr.Rafik

    Mr.Rafik Stały bywalec

    narazie podziekowania dla :
    limko :*
    -pablolandia-
     
    dantic3 lubi to.
  19. mahartka

    mahartka Baron forum

    gretag :inlove::inlove: bardzo dziękuję za kiwi :D:D
    wajakla :D:D również bardzo dziękuje za dziobaki :D:D:D
    suva :D:D dziękuję za amherstie :D:D
    oops :) trzeba zaktualizować poszukiwania w sygnaturze :):)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2015
  20. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Z całego serca dziękuję wspaniałym graczom za prezenty i udane wymiany:
    skorpionek2007
    p.patunio
    kamilcia4666
    Farmani15
    aleksb4
    Wielkie uściski ode mnie macie kochani :*