G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Dziękuje wszystkim za wymiany i podarki, Norbi dzięki za pomoc w realizacji mojego projektu .Wszystkiego co najlepsze w nowym 2021 roku
     
    Ostatnie edytowanie: 1 stycznia 2021
  2. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Brak mi tym razem słów na wyrażenie wdzięczności bo w najskrytszych marzeniach nawet nie byłabym w stanie sobie tego wyobrazić:)
    Wszyscy mnie tak miło zaskoczyliście dobrocią,wdzięcznością,radością:),obdarowaliście tak hojnie,że jedyne co mogę to powiedzieć magiczne Dziękuję i wstawić to::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Takiej ilości prezentów,wymian i to zarówno z Wami tutaj jak i w Balonie -nie zrobiłam odkąd biorę udział w GT,toteż nie wymienię dzisiaj nicków bo było tego 80 stron! musiałam kilka razy dokupić licencje;) ale warto było:)choćby dla samej przyjemności obdarowania oraz mnóstwa ciepłych,miłych rozmów na sówkach:inlove:
    Tych,z którymi nie udało się-przepraszam i mam nadzieję,że gra będzie nam śmigać w tym roku coraz lepiej i sprawniej;) a wtedy dokonamy jeszcze wspólnie wielu wymian,czego nam życzę:)

    a

    Wszystkim dzisiaj bez wyjątku
    Życzę udanego Piątku:)
    A że mamy Roczek Nowy
    Niech będzie dla Wszystkich
    Cały - Szczęśliwy i Zdrowy:inlove:
     
  3. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

    Dziekuje za manty sszynszyle i woskownice
     
  4. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Dziękuje Wszystkim za otrzymane prezenty i podarki ;)
    Również za udane wymiany :)
    Do końca nie udało się zrealizować założonego celu :(
    Może w następnym G&T?
     
  5. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim którzy tak hojnie mnie obdarowali.A także tym z którymi miałem okazję się wymienić Życzę wszystkim tego co najlepsze Dużo zdrowia i szczęścia w nadchodzącym Nowym2021 Roku. Miłej zabawy Do zobaczenia podczas następnego G&TxD xD:music:

    picantino2012
    slonko2222
    orkiszowiec
    agucha31
    gosposia1957
    katgad
    barrakuda78
    zielonygroszek83
    *GAJA*
    narcyzia
    olgs3
    -baby245-
    xBabciaEwa
    -georginia-
    misiek1978
    morella
    magdusia668
    dantic3
    ogi31
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 stycznia 2021
  6. piotrs

    piotrs Książę forum

    Bardzo dziękuję za wymiany i prezenty wszystkim znajomym i nieznajomym ,teraz już znajomym ;)
    Do następnego G&T miejmy nadzieję ,że w takim samym składzie -wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tym razem, wielce nietypowo, brak czasu nie pozwalał mi w pełni uczestniczyć w GT, ale dziękować mam komu.:)
    To niezwykle miłe, móc podziękować za pamięć, za prezenty, za niespodzianki, za dobre słowo. Podziękowania przesyłam do: mamcik123, antonina-farmerska, Miśkowo, AnnDżelina, IwanGrozny, Bilonge, agucha31, Forescik, Zła_Kobieta.:)

    [​IMG]
     
  8. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    Ja również dziękuję wszystkim którzy wymienili się ze mną świetnymi zagrodami, jak i tym którzy się okazali zwykłymi darczyńcami o dobrych sercach :D Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :inlove::inlove:
     
  9. ^ateba^

    ^ateba^ Książę forum

    MaraAcoma :*
    farmerbaba1
    małorzata1s
    deaemka
    -norbijas-
    DZIĘKUJĘ :)
     
  10. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    Dziękuję Wam za to, że mnie obdarowujecie
    i nic w zamian nie chcecie
    Dziękuję Wam za to, że zawsze jesteście przy mnie
    Dziękuję Wam za to, że mnie rozumiecie
    Po prostu dziękuję Wam za to, że jesteście :D:D
    Nie chce nikogo pominąć wobec tego każdy znajdzie tutaj swoje wielkie serce farmerskie
    :inlove:
     
  11. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Dziękuję Wam za super itemy i drzewka, przede wszystkim:
    • Marcin40. - Złota beczułka
    • kruszynka63 - Złota beczułka, Złota katarynka
    • *GAJA* - Złota katarynka
    oraz Panu Balonowi za Sandałowce i Papugowce :)

    Do następnego G&T ;)
     
  12. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Acha może jesteście ciekawi co wypadło z TS-ów, wystawiłem parę, żeby sprawdzić czy poza eventem potrafią wypaść nowości a nie tyko żółć i stwierdzam, że tak i nie ma reguły :D [​IMG]
    Na początek oczywiście żółte i pomarańczowe standard, plus 13 i 14 Węgorze, najlepsze Pandy czerwone.
    [​IMG]
    Druga część trochę lepsza, zaczęło się od dziesiątych Agam i pomarańczowych Waszek, potem same Manty a więc wspomogę projekt koledze ;) no i na koniec coś lepszego, pomarańczowe Ośmiornice i róż Wielbłądy :p

    A teraz chciałbym podziękować Kochanym Farmerom (kolejność przypadkowa):
    *GAJA*
    agi31
    MaraAcoma
    -norbijas-
    wodnik54
    orkiszowiec
    ~czarodziejka
    xNatalax
    gretag
    talarek1961
    beata3696
    Bilonge
    Danutana
    Marrylan
    karla170480
    kgcygan
    i jak bym kogoś zapomniał to przepraszam, również bardzo dziękuję :inlove:
    i tym z którymi pisałem a do wymian nie doszło, może następnym razem :)
    I tak jeszcze wspomnę, że cieszę się, że jest to forum na które zalogowałem się pierwszy raz dopiero po 3 latach grania.
    Za to, że są fajne działy jak to, które upamiętniają nasze wymiany i właśnie stąd wiem, że pierwszy raz wziąłem udział w G&T 3 lata później więc w 2016 roku a w kolejnym dopiero zadomowiłem się w zakończonym roku 2020 :)
    Te podziękowania tu, które przejrzałem od początku pokazują kawał historii, te nicki farmerów, które z roku na rok znikają, ale też są starzy weterani :inlove:
    Na koniec dodam jeszcze swoją pierwszą wymianę z ankagdw :D od tej pory nasze drogi nigdy więcej się nie spotkały, ale przyglądam się bacznie, że to już kawał farmera i już tylko pomaga niż wymaga i nawet była by okazja wymiany, ale nie wiedziałem, że lubi kwieciste melodie i oddałem dla Bilonge ;)
    [​IMG]
    Na koniec postaram się tu z wami zawsze spotykać, tylko wytłumaczcie mi jak powiedzieć swojej rodzinie? która w nic nie gra, że na Sylwestra przyjdę dopiero po 22 bo trwa handel i wymiana xDxD Pa Kochani, wytrwałości z Unity xD:cry:
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Grudniowe GT przeszło do historii.
    Było jak każde ekscytujące,pełne wymian w balonie.
    Kolejny mały projekcik został zrealizowany:inlove:
    Dziękuję darczyńcom
    panoramaogrodnicza
    bo7ena
    xBabciaEwa
    trepo
    Cardamon
    AnnDzelina
    puszapek1
    Miskowo
    agucha31
    Bilonge
    atabe
    Alicja211
     
    Ostatnie edytowanie: 1 stycznia 2021
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    uff wow
    to był sprint
    dynamiczny płot poczta płot dynamiczny stodoła poczta poczta i w te i wewte
    cud że sowa nie walnęła focha ;)

    Z całego serducha dziękuję za wymiany ,prezenty ,niespodzianki
    agucha31 ,xBabciaEwa, panderoza70 , czechu79 , xNatalax , Olgs3 , misiek1978 ,wiktorozga ,Zła_Kobieta , dantic3 ,
    marek18wujek , -norbijas- , gretag , pietruchin48 , Miśkowo , MYSZKA2005 ,PawBart2 , Cardamon , .dorotka01. , Marrylan
    zielonygroszek83 , tojesta , AnnDżelina , b7ozena

    [​IMG]
     
  15. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ja dziękuję swoim sąsiadom,którzy zawsze mnie zaskakują:inlove:abc2016
    :inlove:=Repez-
    dziękuję również wodnik54
    a szczególne podziękowania dla PawBart2:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Pan Balon też był niezły:inlove:

    Wszystkim:inlove: życzę Szczęścia w 2021
     
    Ostatnie edytowanie: 1 stycznia 2021
  16. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    To i ja podziekuje za prezenty wymianki miło spedzony czas i za to ze jestescie.Jednak najwieksza niespodzianką był prezent 3 min przed koncem od agi31 który mnie zamurował Dziekuje wszystkim [​IMG]
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Ja również przyszłam ,w tym pierwszym dniu 2021 roku, podziękować wspaniałym Farmerkom i Farmerom za pomoc, za wymianki i za niepowtarzalną atmosferę. Oczywiście, jak przy każdym G&T znajdowały się osoby, które tylko chciały, ale to juz zdecydowanie mniejszość. Im też dziękuję, bo nauczyłam się, że pora zmniejszyć rozdawnictwo . Na szczęście większa część obdarowanego grona, to super ludzie :inlove: Również ja dostałam wiele bezinteresownych prezentów i za to dziękuje z całego serducha :inlove:

    Moje podziękowania kieruje do wszystkich, a w szczególności do:

    morellaa
    dora4370
    Jagna-z-Bagna
    aniusia64
    maslane04
    xNatalax
    PawBart2 - tutaj to nie wiem jak dziękować :inlove:
    hania66
    barrakuda78
    marmlada
    KsiądzxD
    jabol102
    ella2708
    talarek1961
    zielonygroszek83
    -norbijas-
    olgs3
    Marcin40.
    sabiba15
    kruszynka63
    małgoos
    *GAJA*
    aweva55
    -akl2-
    kamder
    sensi3271
    karla170480
    kencik1983
    magdusia668
    HULK*67*
    kacper_07
    -mala159-
    agucha31
    Bilonge
    bacowa70
    ~czarodziejka
    MaraAcoma
    Danutana
    gosposia1957

    Balon w tej edycji to była kpina - mam na myśli ofery w moim balonie oczywiscie. Mam nadzieję, że w nastepnym G&T się naprawi ;)
    Trzymajcie się cieplutko wszyscy i do następnego :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 1 stycznia 2021
  18. flucy

    flucy Komisarz forum

    W Nowym Roku życzę wszystkim wytrwałości, pogody ducha i spełnienia marzeń
    Gorąco dziękuję wszystkim za wymiany ( Wodnik54) a zwłaszcza za prezent który otrzymałam od PawBart2 :inlove:to moja pierwsza różowa fabryczka.
    Miłego dnia i do następnego G&T
     
  19. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    I ja się dołączam do życzeń wszystkiego najlepszego w 2021 roku 8) By Unity nas zaskakiwało tylko pozytywnie :p

    Podziękowania też za podarki i wymiany dla:
    agi31
    małgoos
    Marcin40.
    tytus12
    pbkl
    pana Balona

    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    Do następnego!
     
  20. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    To był fajny G&T. Zwyczajowe podziękowania kieruję do Pana Balona, który tym razem ogarnął mi wszystkie rurki po taniości :)
    Za podarki dziękuję anula2501 i Rydz652. Specjalne podziękowania dla olkaa001 i PawBart2 za niespodzianki, od których spadają kapcie :inlove:.

    Wszystkim życzę dobrego Nowego Roku i mam nadzieję, że w podobnym składzie osobowym spotkamy się jeszcze wiele razy :)