G&T podziękowania

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MaraAcoma, 6 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Podziękowania tym , którzy przyjęli podarowane drobiazgi ;).
    Dwóm farmerskim świteziankom : Izie - antonina-farmerska i Oldze - draculik34 niskie ukłony i podziękowania
    za ich szczerą dobroć :inlove::inlove::inlove:.
     
  2. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Aniołem Stróżem mojej farmy jest Marrylan:inlove:. Dziękuję Beniu za wszystko :inlove:
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dziękuję za wymiany, podarki:inlove:
    wodnik54
    zzizzie
    czechu79
    barrakuda78
    marek18wujek
    agi31
    izielinska
    karla170480
    Bilonge
    antonina-farmerska
    Marrylan
    xBabciaEwa
    Zła_Kobieta
    Cardamon

    [​IMG]

    Dziękuję również za rozmowy na sowach :inlove:i wymiany w balonie.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2020
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    :inlove: Dziękuję:inlove:

    W piątek miałam marzenie wydawałoby się zupełnie nierealne ,od czapy, z chmur i to tych najwyższych.Zrobić neonowy ogród niedźwiedzi.
    W sobotę byłam w połowie realizacji ,ale poniedziałek przeszedł wszelkie możliwe granice..... i co ?jest zrealizowany.

    W tym przedsięwzięciu dziarsko pomogli
    Zła_Kobieta
    -norbijas-
    Cardamon
    zagma
    olgs3
    panoramaogrodnicza
    agucha31
    xBabcia Ewa
    .Basia410.
    kalinamala
    b7ozena
    jurasek49
    AnnDżelina
    Alicja211
    oraz specjalne podziękowania dla Bilonge :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2020
  5. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Witajcie to i ja podziekuje wszystkim za fajna zabawe za prezenty wymianki za itemik długo poszukiwany dziekuje Marcin40 Jednak zdobycie amanta to najwiekszy sukces podczas tego gt dziekuje Adas za zabawe [​IMG]
     
  6. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

    Witam i dziekuje bardzo za przeslanie zagrod dla mant drzewa papugowiec wasztatu sauna parowa
     
  7. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    :) to ja też się dołączę do podziękowań.

    wielkakulka
    kondzio0101339
    karla170480
    iamann
    małgorzata1s

    Dziękuję serdecznie :inlove:
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Serdeczne podziękowania dla
    bunny132
    norbijas
    -baby245-
    Marrylan
    panoramaogrodnicza
    antonima-farmerska
    amelka66
    Cardamon
    zzizzie
    Miśkowo
    xBabciaEwa
     
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Dzięki za fajną zabawę, miłą konwersację, super prezenty i wymiany dla:
    - kondzio0101339
    - tigre (izielinska)
    - zagma
    - ankagdw
    - kamder
    - kropelka04
    - ladybird19
    - martajolka81
    - wodnik54
    - duzy6666
    - olkaa001
    - fkamil
    i dla balona też
    Jesteście fajni :D:D:inlove::inlove::)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to po kolei,jak mi ze skrzynki wychodzicie :p :hlnrys,zzizzie,katgad,zielonygroszek83,dantic3,xBabciaEwa,małgorzata1s,izielinska,-norbijas-,wodnik54,iamann,-niki66-,panoramaogrodnicza,Iskierka95,agucha31,karla170480,krvystiannn,Cardamon,.dorotka01.,iza_79,agi31,ankagdw,wielkakulka,kondzio0101339,Marrylan,tytus12...Mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam ani nikomu nicka nie zmieniłam ;)No i sobie hardkora na następne lata wymyśliłam-zbierać zaczęłam strusie i ich jaja w różu :D A co tam,3 lata PitombyXXL zbierałam( :inlove: )to coś dalej robić trzeba...:p No ale do brzegu:[​IMG] Serdecznie wszystkim dziękuję :inlove: (I oby to nie była ostatnia zabawa...)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kolejne G&T za nami no i kolejne podziekowania kieruje do...
    Sookie, Marrylan, MOD_Zła, gosiagosia60, xBabciaEwa, antonina-farmerska, gretag, MOD_DaMa, panoramaogrodnicza, fkamil, marzena5275, sojer47, agula38, -norbijas-, marmlada, b7ozena

    Jeszcze raż pięknie wszystkim dziękuje i mam nadzieje ze nikt nie został pominięty
     
  12. Grazka.34

    Grazka.34 Stały bywalec

    Moje serdeczne podziękowania dla:
    - Krokodylek75 - taki sąsiad to SKARB !:):):):inlove:
    - Jamnikowaty
    - małgorzata1s
    - bunny132
    :inlove::)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gorąco , serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom za prezenty , pogaduchy , wsparcie .:inlove:
    Nie będę wymieniać , bo nie zapisałam , a nie chcę nikogo urazić .
    Mam nadzieję , że nikogo nie pominęłam w podziękowaniach na sówkach , jeśli tak to przepraszam i tutaj jeszcze raz dziękuję .:inlove:
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dziękuję Wszystkim farmerom z którymi miałem przyjemność popisać i się powymieniać. W tej edycji balon był cudowny, ale sąsiedzi i znajomi byli jeszcze lepsi ;). Skończyłem swoje projekty i to z nawiązką i zacząłem nawet nowe które były zarezerwowane na kolejne G&T :).
    Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za wspólny event.
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    dziękuje bardzo za wymiany, prezenty i farmerom z balona :), nie wymienie osób aby nikogo nie pominąć.

    Do następnego gt ;)
     
  16. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Wielkie dziękuję za prezenty, wymianki, pogaduchy no i pełną miłości końcówkę ......wyobraźcie sobie moją minę, jak rano mąż wszedł do kuchi i mówi do mnie - hej bejbe xDxDxD - dostałam ataku śmiechu, a on patrzył jak na obłąkaną xD:cry::cry:xD bo oczywiście nie wiedział o co chodzi xDxD
    Moje podziękowania w szczególności płyną do: niki1990, RosesFarm, Kloni17, iamann, małgorzata1s, AnnDżelina, Anhedrea, xBabciaEwa, gosiagosia60, tigre, bunny132, aweva55, PawBart2
    Pan balon też przyczynił się do mojego szczęścia więc jemu też dziękuję :inlove:
    do nastepnego G&T :inlove:
     
  17. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    Wielkakulka składa wielkie podziękowania pod płotem następujących farmerów:

    gosiagosia60
    yakayayoka
    spoil
    kamilcia4666
    deaemeka
    wodnik54

    Wraz z podziękowaniami, na furtce w ogródku zawieszam :inlove::):D:):inlove: szczery uśmiech farmera - jesteście kochani.

    No i jeszcze jedno podziękowanie. Zła Kobieto - Mod Zła - za Twoje troskliwe i czujne oko. To coś jakby wycieczka kilkudniowa z kilkoma klasami - więc chylę czoła i specjalnie dla Ciebie wdzięczny :D:):D uśmiech zapracowanego farmera.

    Jesteście wielcy
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzięki za wsparcie po powrocie do gry po wieloletniej przerwie.;)
    fg-1, Marrylan, gretag, zagma, tigre, czechu79, Sookie, agula38, Cardamon, Gosiagosia60, grakula16, drakulik34, kropelka04, Bilonge, kacper_07
    Jeszcze raz dziękuję :inlove:.
     
  19. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witajcie kolejna edycja G&T za nami czas podziękowań i oczywiście moje dowody wdzięczności kieruję do moich Kochanych i cudownych sąsiadów gretag co ja by bez Ciebie zrobiła jesteś niezastąpiona,Cardamon on wie jak uszczęśliwić człowieka jak nie po dobroci to na siłę za co jestem ogromnie wdzięczna -bulinek- na ciebie zawsze można liczyć cudowne wymiany z kacper_07,wodnik54 i gosiagosia60 jeszcze raz szczerze dziękuję i do następnego G&T
     
  20. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    W tej edycji nie miałam wiele czasu lecz coś tam się udało uzbierać:p,głównie w balonie.
    Ale oczywiście "starzy" znajomi nie zawiedli i tą drogą składam Wam gorące podziękowania:
    bacha52
    martajolka81
    agula38
    RosesFarm
    tigre(izielinska)
    XXXmajeczkaXXX
    betka68
    PoloMit(KrokusPM)
    karla170480
    eewunia67(SMOD_Atena)
    -norbijas-
    katgad

    Mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam,jeśli tak to najmocniej przepraszam
    Fajnie było z Wami porozmawiać na sówce:).
    Udało się też wysłać kilka prezentów,ale real mnie mocno ograniczył i mam niedosyt:(.
    Oby jak najszybciej kolejna edycja:D.
    Żałuję,że nie bawiłam się z Wami na forum,bo czytam,że była wesoła końcówka tego G&T;).