G&T październik 2024

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 9 października 2024 o 21:15.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Październikowa edycja G&T była:

  1. Rozbiła bank, wszystkie sejfy i skarbiec Alibaby.

    60,0%
  2. Trzy kroki w przód, jeden w tył ale ogólnie do przodu.

    40,0%
  3. Jak po grudzie, same kłody pod nogi leciały.

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Julian próbował zrobić budyń w dyniowym lampionie, ale wyszedł placek dyniowy.

    20,0%
  5. Nie wiem, nie widziałem, na grzybach byłem/łam.

    0 głos(ów)
    0,0%
  6. Ząb zupa zębowa, dąb zupa dębowa (upiorna).

    40,0%
  7. A czarnym koniem tych zawodów został... głóg

    40,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was w tej prawie Halloweenowej edycji :) Upiorne dęby przejęły dowodzenie i przejęły balon :p A Kapitan gdzieś tam na głogu siedział i balansował ;) Ta edycja przerosła moje najśmielsze marzenia. a to dzięki Wam przede wszystkim i cudownym niespodziankom od Was :inlove: Dziękuję :inlove: A Wy ile skarbów złowiliście? Usiądźcie pod dębem i napiszcie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 października 2024 o 21:45
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kurcze no żadna odpowiedź mi nie pasuje xD
    Ale fajna była ta edycja, może dlatego, że nie wszyscy szukali tego samego 8)
    Albo inaczej: owszem, wszyscy szukali tego samego, ale folder "to samo" zawierał kilka pozycji, wielka radość xD


    Aha, relatywnie niewielu nowych i powracających - czy należy się już zacząć martwić...?