G&T październik 2022

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 10 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Październikowa edycja G&T była

  1. Obrotna. Gdzie się nie obróciłam/em czekało mnóstwo super fantów.

    22,2%
  2. Podreperowała całkiem uczciwie moje farmerskie braki.

    48,1%
  3. Była tak licha, że tylko Licho do niej przywiało.

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Julian gotował budyń pod dębem, dlatego możliwy lekki posmak żołędzi.

    11,1%
  5. Stado galopujących okapi popędziło w siną dal i tyle je widzieli.

    18,5%
  6. Stała sobie cichutko w kąciku, nawet nie zauważyłam/em, że była.

    25,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was po tej jesiennej edycji :) Jakoś tak szybko mi uciekła, ale zdążyła sprawić radość i przyprawić o uśmiech. Dziękuję, za mnóstwo prezentów którymi mnie obsypaliście :inlove:Trochę szkoda, ze podczas naprawiania na początku nie odblokowali co nieco więcej, dopiero by się działo ;) A jak tam Wasze polowania? Jakie perełki złowiliście? Napiszcie :)
     
  2. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Mój pan balon bardzo marny... Za to dobre dusze dopisały.

    Wielkie podziękowania za dwa wspaniałe prezenty incasent:D. Podreperuje to moje misje.
    *Gaja* dziękuję i ...:music:;)xD Jeszcze raz pozdrawiam producentkę pysznego cydru i szarlotki wszelakiej :p
    Dziękuję też za śliczne upominki RosesFarm, beatosaw68 oraz zuzineczkowa :inlove:
    Przesyłam pozdrowienia. Jeśli coś będzie potrzebne następnym razem, proszę od razu o sówki :)
     
    -mala159-, Marrylan oraz KsiądzxD lubią to.
  3. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Może się powtórzę ale ... ;)
    Dziękuję za wspaniale prezenty i miłe rozmowy :) Wasza hojność rozłożyła mnie na łopatki :inlove: Nie sądziłam,że mogę otrzymać przedmioty które były jak dotąd w strefie moich marzeń :) I balon i Wy tutaj to było jedno wielkie WOW (ale głównie wy)! Serdeczne dzięki :

    HotFarmer3387
    cetynio
    picantinio2012
    maslane04
    orkiszowiec
    aleksandra
    anusia64
    iza_79
    3mimoza7
    Aisha1969


    Zapraszam przy kolejnej edycji G&T. Mam nadzieję,że i ja dla Was znadję coś ekstra :) Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !!!
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bardzo fajna edycja. Co chciałam dostałam, co miałam rozdałam. A i tak sporo zostało. Że nie wspomnę fajnych pogaduch na sowach:)
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    tym razem u mnie balon przerósł moje oczekiwania,wystawiłam oferty sufit-podłoga,myslałam,ze do mnie Jaśki wrócą z powrotem a tu ....

    [​IMG]

    miłe zaskoczenie dzieki ....farmerom niemieckim :) :)

    został mi jeden kaktus xxl + okapi na następne gt i wiele fajnych fantów,dynamiczny ..jak zwykle z nazwy,widze,ze została nas garstka starych graczy :( :(
     
    GreenHills, Marrylan oraz Sookie lubią to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tym razem moje GT było w 99% balonowe. Nikogo nie chciałam obciążać moimi fanaberiami.;)xD
    No a balon jak to balon, bardzo monotematyczny, jak nie okapi to urlopowa dusza, jak nie dusza to pstrąg albo zulubelka. Dynamiczny tylko z nazwy dynamiczny, nawet powracających coraz mniej. Ogólnie pracowicie było ale i sympatycznie, odkryłam nowe możliwości sprawienia komuś radości.:)
     
    GreenHills, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  7. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witam Wszystkich jesteśmy po październikowej edycji G&T 2022r. I muszę powiedzieć że to była jedna z lepszych edycji gdyż otrzymałem wspaniałe prezenty (unikaty) jak i zwykle ale za to uzupełniłem braki w pasku ;) Jak zwykle przydadzą się to pewne czy podczas misji czy do wystawienia na łąki ;) Sąsiedzi i znajomi dopisali fantastycznie jesteście niesamowici i po raz kolejny powtórzę gdyby nie Wy nie byłoby tego eventu ta atmosfera hojność daroczyńców fajne oferty to wszystko sprawiało ze czułem tą farmerską brać z Wami dziękuje ;* Jasne ze nas coraz mniej ale jednak powracające osoby jak i ci którzy zostali trzymają się dalej w tej fantastycznej grze i udowadniają ze nasza społeczność jest bardzo mocna ;) Mam nadzieję ze nie jednej osobie uśmiech sprawiłem podsyłając surprajsiki ;D hehe. Fajnie komuś sprawiać radość gdyż jest to miłe uczucie jak gracz wyraża to słowami i nawet czasami można się wzruszyć o to właśnie chodzi aby była wieź z drugim człowiekiem to nic ze przez szklany ekran czy telefon liczy się chęć pomocy ale przede wszystkim ta przyjazna atmosfera :) Doskonale znam to przecież też miałem wielkie pustki i gdyby nie Wy nie doszedłbym tak daleko tu gdzie jestem :) Nigdy o Was nie zapomnę bo jesteście najlepszymi ludźmi w tej grze i tak ładnie wszyscy się bawią a o to tu właśnie chodzi ;) Ok bo się rozpisałem :p Wracając balon nawet też dopisał choćby fosforyzujące drzewo xxl zdobyłem ;) Szkoda tylko ze pstrąg dalej nie jest w mojej kolekcji ale może w kolejnej edycji się uda ;) Podsumowując Jeszcze raz Wielkie dzięki za prezenty było ich mnóstwo ;) Buziaczki i do kolejnej edycji papatki :* :* :* <3
     
    -mala159-, Marrylan oraz GreenHills lubią to.
  8. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    To było moje 2 G&T, ale pierwsze takie udane, bo wcześniej nie wpadłam na to, żeby wejść na forum:p
    Bardzo dziękuję wszystkim za wymianę, a jeszcze bardziej moim darczyńcom:inlove::) Dostałam wiele prezentów dzięki którym podgonię sobie misje w spółdzielni. Boję się, że kogoś mogę niechcący pominąć, dlatego DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM :inlove:
     
  9. arlakrzysiek

    arlakrzysiek Młodszy ekspert

    Witam serdecznie
    Gorąco chciałam podziękować wszystkim Farmerom za prezenty mimo,że ja znów nie miałam co ciekawego zaoferować, no ale cóż tak bywa.

    Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam

    6elka4 :)
    basia_2804 :)
    oset53 :)
    Iwka75 :)
    kadgad :)
    tytus12 :)
    -pejla :)
     
    -mala159- i Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Trwa kolejna edycja, zatem dziękuję serdecznie za głosy i poproszę kłódeczkę ;)
     
  11. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    W takim razie zamykam i przenoszę wątek do archiwum :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.