G&T marzec 2020

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 23 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Marcowa edycja G&T była:

  1. Lepsza niż Bingo! Rozbiłam/em bank z dobrościami.

    7,4%
  2. Całkiem do rzeczy. Sporo się udało zdobyć, a reszta następnym razem.

    44,4%
  3. Kicha, kiszka, kaszanka

    18,5%
  4. Julian próbował machnąć budyń, ale w sklepie zabrakło mleka i jajek.

    18,5%
  5. Jak to szło? Zulu-gula? Zulus-czaka? A zulubelka!!!

    22,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was po kolejnej edycji :) Dla mnie bardzo udanej, która sprawiła mi moc radości :) Takich prezentów jakie dostałam nie spodziewałam się w najśmielszych marzeniach :inlove: Dziękuję Wam wszystkim :) A Wam jak poszło? Zrealizowane choć część marzeń? Podzielcie się wrażeniami :)
     
    magdusia668, agucha31 oraz olgs3 lubią to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    to gt było dla mnie średnie chociaż nie powiem ale pare cennych itemów zdobyłam,w wątku głownym o dziwo poznajdywali sie niby starzy farmerzy z długą przerwą,masakra,nowe drzewka i różowe warsztaty królowały xD

    mój balon był jak zawsze niezawodny :

    [​IMG]
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Witam. Dla mnie z różnych powodów ta edycja była jedną z najgorszych. Praktycznie nie uczestniczyłam z braku i czasu i chęci.Jednym słowem-okoliczności nie sprzyjały.
    Nie zaznaczyłam odpowiedzi bo w moim przypadku nie było trafnej.
     
  4. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    Witam . Dla mnie G T ogólnie tragedia , pojawiali się starzy gracze niegrający od dawna i chcą od razu wszystkie nowości . Ja nawet ich wszystkim nie mam a gram już trochę
     
  5. kur-dek

    kur-dek Forumowy żółtodziób

    G&T - towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle w temacie.
     
    kaska62 i fasolka46 lubią to.
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hm, nawet nie wiem co napisać, poczułam się niewidzialna.
    Trzem osobą dziękuję że są uważne i pomocne -Piękne dzięki:).
    W balonie jak zwykle bywało i tym razem oferty "kuriozalne".
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie wzajemniej adoracji tylko wymieniają się ludzie,którzy znają sie przynajmniej z forum.I nie ma się co dziwić- sporo było naciągaczy ,oszustów. Zostaje balon- tam można wymienić się nikogo nie adorując.
    I tyle w temacie.
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dla mnie jak większość edycji i ta udana. Choć obecny nastrój jakoś nie sprzyjał to mimo wszystko była to jakas odskocznia od tego. Jak zwykle choć poszukiwałam cudów i tego co wiele osób zbiera to i tak znalazły sie dobre duszyczki z którymi coś mogłam wymienić lub od których otrzymałam wspaniałe prezenty. Cieszy mnie najbardziej ze również mogłam sprawić radość w mniejszym lub większym stopniu innym
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Następne GT, następne przemyślenia. :)

    Dynamiczny całkowicie opanowany przez różne towarzystwa wzajemnej adoracji, mnóstwo powracających (u nas niestety kwarantanna nie obowiązywała) i ludzi, którzy, mam wrażenie, gadają sami do siebie.:oops:

    Nie sposób przebić się przez długie posty ogromnych potrzeb ciągle powtarzające się, tak jakby nie było słupa do powieszenia listy. Myślę, że można byłoby trochę nad tym zapanować.
    Przecież można powiesić listę na słupie a w kolejnych postach dawać podlinkowanie.
    Dobrze byłoby, żeby autorzy wpisywali te fanty, które faktycznie są dopuszczone do wymiany i warto je aktualizować.
    To dynamiczny, a balon opanowany przez miłośników zulubelki i kwiecistych parasolek. ;)xD
    No cóż życie.8)
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień czy dwa przed GT przygotowywałem listę i ogłoszenie. A jak przyszło co do czego, to zapomniałem o evencie :sleepy:
    Dopiero się zorientowałem, gdy jedna znajoma przysłała mi sowę z pytaniem czy nie mam jakichś fantów na zbyciu. Ledwo zdążyłem je wysłać i znaleźć item dla drugiej osoby :oops:
     
    magdusia668, Marrylan oraz olgs3 lubią to.
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    Praktycznie nie brałam udziału w tej edycji . tak się ułożyły okoliczności , że po raz pierwszy nie miałam ochoty uczestniczyć
    w tej wymianie :( nie zaznaczyłam żadnej opcji bo mojej odpowiedzi tam nie ma :oops:
     
    olgs3 i Marrylan lubią to.
  12. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Troszeczkę przesadzasz , każdy wysyła prezenty i wymienia się z osobami , co do których ma pewność , że go nie oszukają lub z tymi, którym chce się odwdzięczyć . Czytając posty rzekomo świeżych graczy w wątku dynamicznym ,odnoszę wrażenie , że to zwykła ściema . Pamiętam swoje początki i to , że nie wiedziałam co to gt , co ile jest warte itd , a tu pełen profesjonalizm - wie dokładnie co za co , czego mu brak itd , listy zapotrzebowania po same chmury .

    Niezmiennie pozostaje to mój ulubiony event. Trochę wymieniłam , dużo dostałam i troszkę dałam . Na szczęście tym razem nie trafił mi się ktoś odwrotnie uczciwy .
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgodnie z prośbą zamykam i przenoszę do archiwum:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.