G&T maj 2020

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 17 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Majowa edycja G&T była:

  1. Mega owocna. Sypnęło fantami jak w największy urodzaj.

    20,0%
  2. Plusik do plusika i powstał duży plus, który zniwelował minusy.

    50,0%
  3. Nie warta złamanego liścia sałaty.

    6,7%
  4. Julian przypadkiem wpadł do kadzi z budyniem. Szybko się wygramolił, ale i tak uwaga na kłaczki.

    26,7%
  5. Jakoś tak przeszła obojętnie, niewzruszona, czy to ja czy to ona.

    10,0%
  6. Terminy nam się nie zgrały.

    6,7%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam po majowej edycji. :) U mnie minęła pod znakiem gromadzenia sadu :D Udało się, chociaż nawet nie marzyłam, że pójdzie tak szybko. Wszystko dzięki Wam :inlove::inlove: Bardzo dziękuję za pomoc i lawinę prezentów :inlove::inlove::inlove: Zdecydowanie za często BP balon puszcza, ale i tak zabawa była :) A Wy jakie projekty ukończyliście lub rozpoczęliście? Podzielcie się wrażeniami :D
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Było -minęło.Za często i bez fajerwerków.
     
  3. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    U mnie dodatek poza balonowy - sąsiad pojawił się nowy :inlove:
    Poza tym trochę zabawy, itemów szukanych nadal nie dopadłam, poz tym fajnie. I tym razem z powodu "zawieszenia pracy w realu z powodu wirusa" miałam więcej czasu na szperanie w balonie i klikanie na forum.

    W sumie pierwsza myśl jak pojawił się event i wskoczyłam na forum to: "czy w temacie po G&T będzie budyń w ankiecie" xDxD
    To mi się nigdy nie znudzi! :p
    Musze kiedyś znaleźć wszystkie "ankietowe" teksty budyniowe.. xDxDxDxD To będzie dopiero zacne zestawienie!
     
  4. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:).
    U mnie "plusik do plusika",bo powolutku zbiera się kolekcja neonów,kwiecistych melodii i innych wspaniałości pikselowychxD.
    Brać farmerska jak zwykle nie zawodzi i swoją szczodrością czasem doprowadza do łez radości.Fajnie,że jesteście!
    I wcale mi nie przeszkadza,że impreza odbywa się co miesiąc bo od początku gry uwielbiam ten stan:inlove:.Oczywiście minusik też był,mianowicie brak wyszukiwarki podczas wysyłania,a co za tym idzie-znalezienie właściwego nicku czasem doprowadzało mnie do...nie powiem głośno...Ale plusy przeważyły i już się cieszę na następną edycję:inlove::inlove:.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Benia jak zwykle przygotowała sympatyczną ankietę, nie sposób się nie wypowiedzieć:)
    Moje odczucia...? Comiesięczne G&T jest doświadczeniem trudnym do zniesienia:cry: Niech to się skończy, raz na kwartał w zupełności wystarczy:cry:

    smerf maruda.jpg
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    jak dla mnie za często jest GT,przez to większość rzeczy niedopuszczalna do obrotu :(,dla mnie mogło go nie być :p,projekt na kilka gt to zdobyc wszystkie różowe warsztaty(tylko po co 8)),do zdobycia zostały jeszcze 4 na farmie ;),nie bede juz wspominać o nowych i powracających,echhh
     
    Marrylan, Sookie oraz bacowa70 lubią to.
  7. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Mi się udało zdobyć większość poszukiwanych drzew oraz dużą ilość czerwonych zagród. Itemików też kilka wpadło. Może nie było to najlepsze G&T, jednak myślę że było dobrze. A jeśli chodzi o balon to niestety słabiutko, w moim balonie były same beznadziejne oferty, czyli brzoza za zulubelkę i tak dalej xD
     
    Marrylan lubi to.
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    W związku z tym, że buduję projekt to częste G&T mi na rękę ;). Ta edycja była wyjątkowo udana.
     
    -norbijas-, Marrylan oraz morellaa lubią to.
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mimo, że ostatnio GT miesiąc w miesiąc to mi się podobało. Wreszcie nauczyłam się poruszać po balonie, łapać okazje, pośredniczyć w kilku wymianach. :)

    Tylko ten dynamiczny, tylko Ci dynamicznie powracający, dynamicznie zakładający nowe farmy na każde GT i dynamicznie poszukujący wszelkich nowości.8)

    A po za tym fajnie było i ...
    i za miesiąc będziemy znowu się bawić.:D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2020
    olgs3 i -mala159- lubią to.
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jedno z lepszych gt....dwa projekty zrealizowane papugowce oraz jajeczne xxl....
    w planach kozie,mleczorzewy oraz perelkowce
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Trwa już kolejna edycja, zatem bardzo serdecznie dziękuję za głosy i poproszę kłódeczkę :)
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na życzenie kłódeczkę wieszam i wątek wrzucam w czeluści Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.