G&T Maj 2017 - wątek dynamiczny

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika AnnDżelina, 11 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KaBeUK

    KaBeUK Analityk forum

    A co oferujesz?
     
  2. karolamba

    karolamba Książę forum

    udało mi się w balonie wymienićgo za 2 hurmy:)

    szukam aksolotli
     
  3. patryk_20_00

    patryk_20_00 Wyjątkowy talent

    mam złotolistne xxl , hipcie, hurme, śnieżną jodłe,zamienie na JC lub różowe kukułki, prosze o sowy,
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oddam nektarynke xxl za cos fajnego.
     
  5. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Pisz do mnie i coś poleci
     
  6. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Wymienię aksolotki za różowy warsztat walizek albo drabin albo hydranty
     
  7. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja mam różowe strusie na wymianę, ale chcę różowe kukułki

    co jest fajne ?? drzewko czy item ?
     
  8. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Się śmiałyśmy z drzewka sercowego .... u mnie w balonie można za nie dostać jamę dla wilków, dziobaki ulepszenia czerwone zagród i inne ciekawostki..... mam wilki :D poświęciłam się ;)

    zostało na 2 dowolne itemiki ktoś chętny? sówki izielinska
     
  9. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    mam
    Przeciąganie liny
    czekoladowe jajko-niespodzianka
    czekoladowa moneta niespodzianka
    za coś ;)
     
    Kasialka lubi to.
  10. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Różowych kukułek nie mam. Mam za to biedronki np.
     
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja również - 12 sztuk :)
     
  12. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Szukam Itemów:

    Arena farmeramy z dachem, Balon MŚ 2010, Beczka piwa, Ckliwa Julka, Cukrowa laska, Czeremcha, Drzewko adwentowe, Drzewko sercowe, Ekstremalne fajerwerki, Fachowe stoisko, Gigantyczna laska cukrowa, Gigantyczny kufel, Huśtawka z dynią,Impreza powitalna, Królewska palma z sercami, króliczek wielkanocny Krzak janowca 20 SG i 20 PD, Kufel, Kura świąteczna, Kurczaczek, Kwiatowa owieczka, Leniwiec z drinkiem, Lody, M6, Malutka cukrowa laska, Małe fajerwerki, Małe stoisko, Mały basenik, Marzanna, Maszyna do pisanek, Miłość pod jemiołą, Najlepsza farma ze wszystkich, Nasreddin, Olbrzymi precel, Orzeł, Owca frankesteina, Owieczek kilka, Palma z sercami, Pan kogut w telewizji TF1, Pochód z lampionami, Podrasowanie pisanki, Ptaszek, Puchaty kurczaczek, Romek Rozalka, Róg obfitości, Różowa koza - owca-krowa, Serce dla mam, Siłomierz, Słodki zajączek, Stoisko z truskawkami, Stół z plonami, Studnia, Szczęśliwa mam, Świąteczna cukrowa laska, Świąteczna palma, Świeczka, Tańczące kaczki, Tęskniąca Julka, Traktor CBS, Wybieg dla modelek, Zakochana Julka, Zakochany Romek,
    Proszę o sowy jeśli ktoś ma z tych itemów i chce się wymienić. Zawsze można się dogadać ;) Mam trochę na wymianę, ale nic na siłę :)
     
  13. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    a potrzebujesz wilka czy dziobaka czy cuś?
     
  14. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    no i nikt nie ma różowych kangurów? :p normalnie nic różowego nie zdobyłam w tym gt, obciach. Na kolejne rezerwujcie dla mnie bizony, bo oczywiście nie mam ani jednej zagrody. Szukam szczęścia ;)
     
    kufynka lubi to.
  15. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Mam item
    pączkująca radość
    tajemnice wiewiórki
    oddam te dwa za Jaśka Cytryne
     
  16. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Ale masz inwazję ;) To przypadkiem nie te z Azji?;)
     
  17. bimbledonia

    bimbledonia Wielki mistrz forum

    Oddam różowe koty za Johna cytrynę + drzewka (perełkowiec, mleczodrzew, koziomleczodrzew, pachnące, bombkowe, papugowiec, jajeczne XXL)
     
  18. tigre

    tigre Fanatyk forum

    no wilkiem nie pogardziłam bo miałam mało - znaczy 2, dziobaki uzbierane już ze 4 (zaglądasz gdzieś przez płot czy jak że wiesz o dziobaku... ;) ) teraz na koniec szopków szukam bo chcę duuuuużo
    Stara matka obiecała nieletniej (lat prawie 5 i wariactwo szopowe do przesytu- dom zawalony szopami mam ) że będzie polana tego diabelstwa :D:D:D)
    a - właśnie więc szukam szopów na koniec :D
     
    Mariolka7214 lubi to.
  19. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    A ja biedronek szukam :)
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czy nikt już nie ma najzwyklejszych kartonów w ruszu ?
    Szukam z 20 minut i nic.
     
    Kasialka, marmlada oraz milunio lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.