G&T luty 2022

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 6 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Lutowa edycja G&T była

  1. Super fanty, świetne wymiany, fajni ludzie. Czego chcieć więcej?

    60,0%
  2. Pomału do przodu. Kilka cegiełek do projektu przybyło, kilka braków się załatało.

    43,3%
  3. Opadowa. Ręce opadły, widły opadły, gumiaki opadły, nawet kurek na dachu opadł,

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Julian przekombinował i z budyniu wyszła Panna Cotta

    6,7%
  5. Zarobiony/a byłem/am. Nie udało mi się z nią pogadać.

    3,3%
  6. Obojętna niczym zeszłoroczny śnieg.

    0 głos(ów)
    0,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was po tej ekspresowej edycji. Za szybko przyszła, na poprzedniej nawet kurz nie zdążył dobrze opaść :p Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, balon nawet współpracował a Wy jak zawsze nie zawiedliście :) Bardzo dziekuję za moc prezentów i te strzały w ostatnich sekundach ... bezcenne ;) Mam nadzieje, że i ja choć odrobinę ucieszyłam parę osób :) A jaka była Wasza? Przyprawiła o łzy szczęścia czy rozpaliła do czerwoności ze złości? Napiszcie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2022
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Było wesoło, wymiany,prezenty bez żadnych zgrzytów, jakże miło było powitać powracających. 8)
     
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Może za szybko przyszła, ale jakby trwała jeszcze tydzień to też by było dobrze :D to nic, że farma przez dwa dni stała odłogiem i przepadło mi 19 żetonów sezonowych xD:cry:
     
  4. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Było bardzo miło :) Po latach odkryłam wreszcie, czym są itemy mnożnikowe :pxD:cry:. Fachowa informacja to jest to.
    I oczywiście historyczna oferta wymieniona przez kogoś w balonie za Jaśka - zdaje się, że 50 kwiecistychxD. Ktoś o tym pisał. Tego nie da się zapomnieć :)
    Zatem było zabawnie i to się liczy. Pozdrawiam:)
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Moc prezentów i jak tu nie czekać na następne G&T? xD
    Godzina "W" czyli 22-a a tu mi jeszcze 2 drzewka na głowę spadają , dobrze ,że zrobiłam unik :)
    Balon taki przecięty, niby ten sam co kiedyś ale jednak dużo mu brakuje ..Coraz mniej ofert a to znaczy, że graczy również coraz mniej i to jest niepokojące zjawisko.
    Ogólnie G&T udane.
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Było miło i wspaniale, sprawiło mi wiele radości z prezentów i rozmów na sówkach.
    Jedyny feler że nie wszyscy potrafią napisać dziękuję.
    Balon teraz był w miarę , choć niektóre oferty były z kosmosu.
     
  7. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dla mnie to była wyjątkowo udana edycja, tym razem wyjątkowa nawet mój balon się nieźle spisał:)
    Farmerzy jak zwykle nieocenieni i uparci, piszesz im, że nic nie chcesz, a i tak obrywasz fantami :inlove:
    Cieszę, się też z miłych i wesołych rozmów na sówkach, mam nadzieję, że udało mi się kilka osób ucieszyć :)
    Efekty tym razem przeszły moje najśmielsze oczekiwania, a i plany na przyszłość się sprecyzowały. Oby więcej takich edycji :).
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    udane GT,projekt woskownica prawie sie udał,zabrakło ok.20 drzewek ale bedzie co zbierać na nastepne gt :),uzupełniłam ten brak orzechem gorzkim,balon tym tazem też spisał sie superr.BP powinno zastanowić sie nad puszczeniem szybciej fantów lub GT powinno być co 4-5 m-cy,za często,za mało puszczonych nowości :(.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    GT jest git, ludzie się bawią i fajnie, ale czasem pędząc po upragnione fanty nawet płeć potrafią zmienić, powracający dziwnym trafem wracają tylko na GT, a oferta kupna na znanym portalu jest pełna nowości. Powiem szczerze nie rozumiem i chyba już nie zrozumiem.
    A po za tym wszystko w porządku, mnóstwo fajnych, bezinteresownych ludzi, fajne wymiany, prezenty i pogaduchy.
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ale za to jak konsekwentnie. Przy każdej edycji xD
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Trwa kolejna edycja, zatem dziękuję serdecznie za głosy i poproszę kłódeczkę :)
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Kłódeczka zgodnie z prośbą założona, najładniejsza jaką miałam ;) Powodzenia w tej edycji.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.