G&T luty 2018

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 11 lutego 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Lutowa edycja G&T była:

  1. Deszcz spadających gwiazd, tyle życzeń g&t-owych mi się spełniło.

    25,8%
  2. Solidna jak dobre fundamenty

    30,3%
  3. A niech ją licho...

    13,6%
  4. Julian liczy PD i TPD z itemowych potworków i kalkulator mu się przegrzał a budyń przypalił.

    30,3%
  5. Serenady nad Bahamą rozbrzmiewają...

    24,2%
  6. Nawet mops zanudziłby się na śmierć

    10,6%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Koniecznie :) miejsce zawsze się znajdzie ;)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Czytając Was bardzo się cieszę , że G&T było udane . U mnie trochę smutne , bo choroba mnie uziemiła i zakupić licencji nie mogłam , więc prezentów tym razem też nie zrobiłam , a szkoda , bo bardzo lubię się podzielić tym co mam . xD
     
  3. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Jak chyba nigdy - zaznaczyłam pierwszą opcję - jestem zachwycona .
    Był tylko 1 malutki minusik - za mało licencji :(
    To co mogłam , dałam . Ale za to ile dostałam :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2018
  4. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nie zapominaj, że z każdym poziomem Bahamy Twoje 18 mln będzie się zwiększać, a finisz na 600 poziomie zamknie się wartością 25,3 mln na dobę. Gdyby Twoja wydajność nie wzrastała, to już dzisiaj można założyć Twoją średnią na poziomie 21,65 na dobę, a to już nie jest 1800 dni, tylko 1500, więc prawie rok już urwałem. Bahama to nie tylko wypasiona wyspa, ale trzy pozostałe wypasione pola, więc urywam Tobie drugi rok - zostały trzy lata, ale ...
    ... trzeba również uwzględnić, że farma nie śpi, powstają nowe rzędy bonusowe, nowe super itemy, z którymi również z pewnością się zaprzyjaźnisz ... jednym słowem, na Twoim miejscu nie myślałbym co będzie za 3 lata, tylko kiedy do tych 600 poziomów dołożą kolejne 400, żeby było tak na równo ... a cooo, jak szaleć, to szaleć ? xD
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mozna to podsumowac muzycznie...
    zapowiada sie...

    gdzie glowna role ,,odgrywa....
     
    tigre, Marrylan oraz -MarekW- lubią to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiem, że z wizjami to nie tutaj, ale taka jedna wizja aż mnie obudziła, może mnie stąd nie pogonią za tę wizję.
    Moim zdaniem jest wielce prawdopodobne, że przed następnym G&T (oraz w trakcie tegoż) pojawią się kolejne rozwojowe mega petardy, w dodatku równie łatwe do zdobycia, jak te ostatnie.
    I tak się zastanawiam: gdzie upchniecie te obecne, hurtownicy...?
    W pasek pójdą...? 8)xD
     
  7. patr4yk

    patr4yk Naśladowca mistrzów

    Jest to moja pierwsza edycja tego eventu - najlepsza. Grajac od piatku udalo mi sie zdobyc https://zapodaj.net/947d95b11a681.jpg.html . Oczywiscie nie udalo by mi sie to bez pomocy naszych wspanialych polskich graczy oraz Owieczki311 ktorej serdecznie dziekuje :inlove::inlove:
     
  8. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Pójdą do innych graczy, którzy uznają je za pomocne, a jeżeli nie znajdą nabywców - to będą jak ten pusty, zabrudzony z lekka talerzyk deserowy ... który wcale nie świadczy o tym, że ciasteczko nie było przepyszne :)
     
  9. Adlyn

    Adlyn Zaawansowany

    Witam ja wymieniałam się tylko w balonie, próby wymiany przez forum spełzy na niczym... miałam sporo traszek , bażancich gniazd i innych cudów.. które chyba przestały być atrakcyjne... a może ludzie chcą dużo więcej... fakt ja znalazłam to co chciałam aczkolwiek bardzo dużym kosztem... może mi nie jest ostatnio pisane dostawać tylko oddawać... nie to że nie jestem nie zadowolona z gt.. uzupełniłam całe prawie pnącze.. zdobyłam rzeczy potrzebne do misji kilka rzeczy z dobroci serca które nie były warte tego.. ale mam wrażenie że z roku na rok jest co raz drożej..

    od kilku gt marzą mi się różowe kukułki bo tylko ich nie mam.. no dobrze czerwone albo choćby pomarańczowe.... za nic nie da rady.. :/
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2018
    gosiagosia60, kufynka oraz Marrylan lubią to.
  10. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Dla mnie to było najlepsze G&T. Dostałem wiele prezentów, i udało mi się zdobyć kilka wymarzonych drzewek i itemów.
    Ale do zegara słonecznego potrzebuje jeszcze troche czasu... :p
     
  11. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Bardzo się cieszę, że Cię widzę na OFF i byłaś u mnie na sowie:).


    Skoro nie masz wątpliwości ...... fotek nie będzie:p.
    Lubię jak "starzy jacyś" od czasu do czasu wrzucą post, oby częściej:).



    Jako wytrawny "znafca" tematu w celach badawczych to G&T zrobiłem sobie inne /celowo/.
    Zupełnie odstawiłem tacę, na OFF praktycznie nie zaglądałem, tylko na końcówkę z dwie szybkie wymiany zostały dopięte. Jak ktoś się odezwał na priv to oczywiście działaliśmy.
    Zaprosiłem kilka cioć i wujów na małe spotkanie i właśnie ich poprosiłem o pomoc, okazało się że mieli jakieś konta testowexD.
    W tym momencie kolejny raz mi się przypomniało jakim idiotyzmem jest tylko 5 ofert, to zwykła zbrodnia.
    No i wsio w sumie, G&T oczywiście udane.

    Jeszcze mam pomysła:
    przy prezentach powinna być opcja, że koszt pokrywa obdarowywany.
    Wystarczy, że darczyńca da towar, a FLorki nie rosną na wszystkich drzewach.

    Bry w przelocie.


     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2018
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Jestem jedną z takich farmerek.
    Kilka petard trafiłam w balonie ale z ogromna wdzięcznością przyjęłam itemy które już w tej chwili nie są na samym TOP-ie ale wciąż maja bardzo duza wartość.Moje ogrody sa teraz dużo bardziej wydajne PD i lepiej się prezentują wizualnie.To samo dotyczy drzewek xxl na Bahamie.
    Bardzo dziękuje wszystkim którzy zrobili mi takie mega prezenty i mam nadzieje,ze i ja sprawiłam wam choć odrobinkę radości:)

    Solidna jak dobre fundamenty... fundament to otaczający mnie życzliwi ludzie:D:inlove:


    A teraz prośba,apel...zresztą zwał jak zwał.
    To już kolejna/nie wiem która/ edycja G&T na naszej farmie i tym samym towarzyszący temu Watek Dynamiczny.
    Ja rozumie,ze emocje,ze adrenalina,ze na serio,ze z humorem ale niestety dłużej nie jestem wstanie wytrzymać jak czytam ,,oddam nerkę,pół śledziony albo inne organy za..."
    Naprawdę te najróżowsze z różowych i te najlepsze z najlepszych piksele są tyle warte?
    Są wśród nas ludzie po przeszczepach lub oczekujących na nie wiec bardzo proszę o więcej empatii.
    Nie podejrzewam,ze ktokolwiek z nas robi/ł/ to z premedytacja albo świadomie chciał komuś zrobić przykrość wiec wierze,ze to już się więcej nie powtórzy:)
    Gdyby jednak nie to...polecam znalezienie kontaktu do najbliższego Ośrodka Transplantacji.Tam ludzie z ogromna wdzięcznością przyjmą to co zechcecie im oddać
     
  13. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum



    mówisz i masz...

    a fotkę możesz wrzucić i tak....
    niech się oko nacieszy ;):p
    5 ofert to mało,


    (będzie spam?)
     
    blazers i Marrylan lubią to.
  14. Adlyn

    Adlyn Zaawansowany

    Wiecie jakoś dopóki nie było gt nie miałam gorączki na różowości.. ale swego czasu cieszyło mnie to spadło... transplantacji powiadasz? a mają może nowy mózg ? bo chyba mi będzie potrzebny.. czasami widzę w balonie różowe rzeczy za kosmiczne a czasem za pierdołę... brakuje mi pewnej charakterystycznej ufności do ludzi jaka była przy pierwszym testowym gt... ale niektóre mózgi zaczęły "pracować".... jak w sejmie.. :D
     
    Marrylan lubi to.
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wciąż jest wiele osób, które potrafią oddać petardę za darmoszkę. Ktoś zauważył na moim screenie jakiegoś rzadkiego itema i napisał do mnie sowę. Pewnie bym mógł za ten item dostać parę różowych warsztatów z wyższej półki, ale ostatecznie poszedł za dobre słowo. Obserwuję GT i widzę, że takich, którzy potrafią rozdać swoje skarby jest naprawdę wielu.
     
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Postanowiłem tym razem pozostać w cieniu* .......


    6 ofert byłoby akuratniexD.



    *"Cień" za dnia elegancki biznesmen, w nocy zamaskowany mściciel, dysponuje mocą sugestii i niewidzialności, dzięki której może skutecznie rozprawiać się z wszelkiego rodzaju przestępcami.
     
    AgiFarm83, picantinio2012 oraz Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD A przy tej mocy niewidzialności i sugestii pewne narzędzia "wlewne" służące do rozprawiania się z tymi bardziej krnąbrnymi
    to dopiero mogą być używane z zaskoczenia :p;)xD
    A za brak foty to nie wiem czy foszka tyciego nie będzie :p;)

    Do tej 6 jak by tak 0 dopisać to by może starczyło :p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2018
    -norbijas- i blazers lubią to.
  18. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Zgadzam się. Sama tego doświadczyłam - dostałam mleczodrzew i jajeczne za nic :) ale też sama dzielę się za darmoszkę tym, co mi niepotrzebne, ot - radość dawania ;)
     
    -norbijas- i Marrylan lubią to.
  19. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ...oo, oo - tak właśnie

    to weźmy na pół podzielmy - 30 niech będzie....:pxD

    [/QUOTE]
    to machnij fotkę jak poranny raporcik a w nocy porozrabiasz....;);)

    to niech będzie 7 - jak sąsiady....
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2018
    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dziękuję wszystkim za głosy i skoro ruszyła kolejna edycja proszę o kłódeczkę
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.