G&T listopad 2020

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 16 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Listopadowa edycja G&T była:

  1. Radosna niczym nadchodząca wiosna. Wysyp fantów był.

    48,0%
  2. Można było jeszcze dopieścić, ale dobrze jest. Kilka konkretów udało się zdobyć.

    36,0%
  3. Julian udał się w step szeroki szukać agam i surykatek - sami organizujcie budyń.

    12,0%
  4. Kolos na glinianych nogach. Wszystko się zawaliło.

    8,0%
  5. Wszędzie tylko te grające parasolki w kropki

    28,0%
  6. zupełnie obojętna, nic nie widziałam/em, nic nie słyszałam/em

    4,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Miło Was powitać, po kolejnej edycji. Jakoś tak mi szybko uciekła tym razem :) Jak zawsze nie zawiedliście i była moc :D Dziękuję za grad prezentów :inlove: i mam nadzieje, że i mnie udało się uszczęśliwić parę osób :) W balonie się przewijało jedno i to samo, ale dzięki Wam była super zabawa :) A jak tam Wasze łowy? Były jakieś perełki? Podzielcie się wrażeniami :)
     
  2. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Kilka fantów zdobytych, dzięki za wymiany.
    Pozdrowienia dla tych z balona ;)
    Udanych dożynek życzę ;)
     
  3. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Ja po raz pierwszy dostałam tak dużo prezentów. Dziękuję wszystkim bardzo, bardzo pięknie za nie , za moc wrażeń i nutkę adrenaliny. Jesteście wspaniali !xD
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przypomnę tylko, że na same podziękowania jest osobny wątek: G&T podziękowania.
    Tutaj dzielimy się opiniami i wrażeniami :)

    Kropki, kwiatki, łapki...
    I Jaśki cytrynowe zdrożały :p
    Jakoś mało czasu było na rozmowy i wysyłanie prezentów, więc przepraszam wszystkich zawiedzionych. Niedosyt czuję. I znużenie monotonnością.
     
  5. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam.
    Projekt z papugowcami zakończony,chociaż mocno w niego powątpiewałam.Farmerzy to wspaniała społeczność na którą zawsze można liczyć.
    Menażerie pełne neonów.Czego chcieć więcej?Ano tego co wszyscy:mnożników.Nawet kilka zdobyłam,a nie spodziewałam się,że aż tylexD.Fajnie było,jak zawsze,bo to mój ulubiony evencik.Następny na Unity.Zobaczymy czy się udao_O.Póki co cieszę się,bo ta gra mi dostarcza fajnych emocji:inlove:
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie bardzo udana edycja. Nie tylko pod względem fantów które dostałam i za które ponownie bardzo dziękuje ale ogólnie. Miłe zaskoczenie w prezentach, sporo śmiechu na sówkach Monitor było trzeba czyścić, no podejrzenie o zacięcie palca, czy o pomyłki w wysłaniu choć cel był zamierzony i planowany do danej osoby Miłe sowy, wymiany i masa prezentów Jestem bardzo zadowolona z tej edycji i ciesze sie jeśli mogłam kogoś choć w małym stopniu uszczęśliwić.
    Balon nie był łaskawy wcale ale niespodzianki jakie otrzymałam przewyższyły moje oczekiwania
    Dziękuje, dziękuje i jeszcze raz dziękuje :)
     
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    G&T mimo małej ilości czasu bardzo udane, kolekcyjka urlopowiczów rośnie.

    do celu jeszcze daleko. ale zaczyna to coraz lepiej wygladać
    [​IMG]

    I jeszcze raz dziękuje wszystkim za wymiany.
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Bardzo udane G&T
    Ludzie jak zwykle niezawodni i o dziwo balon w miarę sie ogarnął i dal za przywoitą cene super fanty
    Kilka edycji trwało ale wreszcie mam prawie wszystkie różowe warsztaty.Jeszcze tylko1 i plan będzie zrealizowany
    Ostatnimi czasy G&T omijałam szerokim łukiem...znudzenie i zniechecenie
    Chęci wróciły.
    Moze pomógł lockdown*...wreszcie miałam czas

    *całkowite zamkniecie
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to i ja się podzielę wrażeniami z tego gt,jak dla mnie to najsłabsze gt,balon zastrajkował-czemu? nie wiem.Najlepsza moja oferta,która poszła to za Jaśka 5szt zulubelki,myslałam,ze to nie chwyci a jednak 8).Mnożników parę złapałam,teraz trzeba to poukładać pod latarnią i w ozdobnym,dostałam pomarańczowe traszki nawet nie wiedziałąm,ze juz są (jak ja mogłam nie wiedzieć ).
    Mam nadzieje,ze następne gt bedzie takie jak zawsze-czyli superrr (zobaczymy bo to już na Unity ).
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Coraz bardziej lubię. Nie spodziewałam się ,że będzie takie udane. Prezenty ,sówki, wymiany i nawet balon w przystępnej cenie dał 2 x karciarzy....o_O Miło,bez zgrzytów i raczej nie widziałam Pan-dajów. Być może mam wybiórczy wzrok :p
     
  11. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

  12. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Tym razem troszkę mi brakło czasu, ale coś tam się udało złapać.
    Dziękuję za wymiany i podarki. :inlove:
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kolejna edycja w trakcie, zatem dziękuję serdecznie za głosy i poproszę kłódeczkę :)
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgodnie z prośbą zamykam wątek :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.