G&T kwiecień 2024

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 29 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Kwietniowa edycja G&T była:

  1. Kwitnąca, zgarnęłam/łem więcej fantów niż kwiatów na łące

    13,8%
  2. Urodzajna, sporo cennych rzeczy zebrałam/łem

    44,8%
  3. Napisałabym/łbym coś, ale nie chcę na wyspy polecieć

    24,1%
  4. Julian był zajęty szykowaniem koszyczków z budyniem na majówkę i nawet ogona nie wychylił.

    10,3%
  5. Wszyscy panikowali w jaskini przed brykającym kotem i tyle z tego G&T

    37,9%
  6. Szukałam/łem dobrego miejsca na grilla i mnie ominęła

    0 głos(ów)
    0,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was serdecznie po tej majówkowej edycji ;) Czy balony były równie wypasione jak majowe koszyczki? Ile jaskiń i kotów złowiliście? ;) I jakie inne skarby jeszcze czekały na Was w tej edycji? Napiszcie :) Moja jak zwykle udana dzięki Wam i mocy prezentów od Was:inlove:, bo balon tym razem kiepski ;)
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zdobyłam co chciałam, wysłałam co miałam -fajnie
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nawet się nie spodziewałam że dostanę pierwsze na moją farmę różowe warsztaciki. Kilka innych
    prezentów też dostałam. W "balonie" też udało się coś znaleźć ciekawego

    Dziękuję za wymiany i super prezenty kochani. Było miło.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 kwietnia 2024
  4. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    Zdecydowanie najlepsza edycja od dawna.
    Niebywała hojność ze strony farmerów.
    aż zacząłem wysyłać "z przyczajki" róż i neon zamiast jabłonek.
    :)
    lubię tak komuś po prostu sprawić radość – losowo - pamiętam początki gry, kiedy czerwone owce stały dumnie na samym środku farmy
    a różowe były marzeniem!!

    ktoś pamięta jeszcze G&T nr. 1?

    lista "ciurkiem", bez wyszukiwarki
    czasami i 1000 stron!! -
    jak trafiła ci się interesująca wymiana np. na 500 stronie....
    to jeśli musiałeś wyjść i coś wykosić z farmy, przez ten czas (ręczne >klik<) powrotu do oferty, dawno już jej
    nie było

    Napaliłem się na te lepidosy jak szczerbaty na suchary
    czasowo ( 05:50) styka na 4 jelenie !! - dopóki SNZ i Zośka nie spadną do poziomu "żelaznej rezerwy"....
    i aż 7 razy na bonusie 100% drzewa "do stodoły" !!
    jak przypilnuję - mało realne.

    fajnie jest mieć jakiś cel, a jeszcze fajniej jak farmerzy, tak bezinteresownie, pomagają go osiągnąć.
    i widzę, że sporo farmerów nie udziela się na forum....
    ale też pomagają!!!


    DZIĘKI....

    kacper07:inlove::inlove:....

     
    Ostatnie edytowanie: 30 kwietnia 2024
  5. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

    Dziekuje krasnoludek
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja jak zwykle siedziałam w jaskini i szukałam kota,na poczatku się nawet udało złapać fajne okazje ale od soboty to już balon stanął w miejscu i tym razem był poniżej oczekiwań.Dostałam kilka fajnych prezentów i za to Wam dziekuję :*.
    Oby nastepne GT było lepsze 8)
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    G&T lubię, ale jakby ciut mniej.;):)
    Fajnie, że jest możliwość przekazania ulubionym graczom fantów, których szukają.:)
    Prezenty też są miłe - jak wszystkie prezenty.:inlove:
    No i muszę pogratulować zbiorów Ryśkowi (hlnrys) - zgromadzić tyle tak trudno dostępnych itemów, to trzeba mieć talent.:) Brawo.!!!
    = = = = =
    Ale jest też coś w G&T, o czym zastanawiałam się czy pisać - nie dlatego, że mogę komuś podpaść, bo z tego to wyrosłam już dość dawno.
    Po prostu nie chcę psuć sielskiego nastroju G&T.:)
    Napiszę jednak, bo tak myślę po co komu pełna łąka araukarii, kuflików, turi czy np. gazel. Ile razy te drzewa i zagrody będą wystawione i jaka z tego korzyść, a jestem przekonana, że większość graczy, które je wysyłają robią to bezinteresownie i za frico.
    A licencji na podarki dostajemy za darmo tylko kilka w czasie G&T. Wiem, że nikt nas nie zmusza do wysyłania, tylko czy to jest fair wysyłać takie prośby?
    No nie wiem, ja w takich akcjach charytatywnych udziału nie biorę.:)
     
  8. halina415

    halina415 Koneser forum

  9. kraska32

    kraska32 Forumowy żółtodziób

    Dzień dobry.Chcę podziękować za wspaniałe prezenty:eewunia67 , Jagna-z-Bagna ,d_anulka dzięki Wam moja farma powoli rusza do przodu.Dziękuję:D
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Aniu :inlove: , że poruszyłaś ten temat.
    Bardzo się hamowałam, żeby w dynamicznym w czasie g&t nie napisać bezpośrednio do tego farmera co o tym jego żebractwie myślę. Jak można co event zbierać takie ilości drzewek? Czy on ma więcej pól niż my, że to wszystko upycha? Dużo jestem w stanie zrozumieć ale tego nie rozumiem. Pan perfidnie wykorzystuje dobre serduszka farmerów, bo licencje jak to kiedyś ktoś napisał na drzewie nie rosną, to są floreny, a floreny to złotówki. Farmerzy sponsorują tego pana "projekty", a czasami są wyprzedaże retro drzewek, niechby sobie kupił z 1000 sadzonek to zobaczy jakie to są koszty.
    Takich osób nie wspomagam i nie wspomogę i chyba zacznę dynamiczny omijać szerokim łukiem, żeby na to wszystko nie patrzeć.
     
  11. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    Odniose sie ogolnie jest kilku naciagaczy zauwazylem to jak mozna byc nowym graczem przez kilka G&T i zbierac wszystko od pozostalych niektorzy ladne robia plansze i to mi sie podoba a nie tylko naciaganie ja nie robie takich projektow to nie zbieram szukalem tylko jedwabiu i dostalem a niewiele zbieram to co moglem wymienilem lub dalem w prezencie
    i na tym to chyba polega a nie na zebraniu caly czas
    pozdrawiam
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Uderz w stół, a nożyce się odezwą xD ale nie Michał, nie chodziło o Ciebie.
    Jest jeden Pan, którego pamiętam jeszcze z czatu, więc gra przeszło 12 lat i co g&t przychodzi prosić o ogromne ilości drzewek. Do każdego "projektu" potrzebuje po 60-80 szt. To są ogromne ilości licencji graczy. Tu o mnie nie chodzi, bo ja nie daję się nabierać i zwyczajnie mu nic nie wysyłam, ale nie mogę się spokojnie na to wszystko patrzeć.
     
  13. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Ja zauważyłem żebrzące konta które uaktywniają sie na forum tylko i wyłącznie w czasie G&T.
    A zauważyliście oferty drzewek, zagród, itemów na portalu aukcyjnym?
     
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Zauważyłam, że piszą z różnych nicków ale dają te same ogłoszenia, żenujące 8)
     
  15. bunny132

    bunny132 Ambasador forum



    a nick tego pana?
     
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jestem jedną z tych, co wysyłały prezenty gratis, nie dlatego, że jestem taka samarytanka, ale dla tego, że to co mi jest potrzebne znajduje się w kategorii nie do wymiany. Po ponad dwu letniej przerwie brakuje mi itemów od Kędzierzawego. Brakujące zagrody i drzewa udało mi się uzupełnić w trakcie trwania Sezonu lub z tajemniczych, a to co miałam w nadmiarze po prostu przekazywałam za darmo potrzebującym. „Potrzebującym” – tak mi się wydawało, nie jestem w stanie niczyjej uczciwości prześwietlić. Fakt, wejściówki nie są darmowe, ale jeżeli ma się ich sporo, to jest bez sensu je kolekcjonować. Nie znam tak dobrze wszystkich graczy więc zaczynam się zastanawiać, czy aby nie był to mój ostatni G&T . Po cichu liczę jednak na to, że taki naciągacz nie był na mojej liście obdarowywanych. Pomimo gęstej atmosfery pozdrawiam wszystkich cieplutko:sleepy:
     
  17. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    no ja jestem takim graczem, że jak są nawet zagadkowe zagrody lub sadzonki to nie kupuję pakietu. wpadają mi w wykonanych eventach i potrafi mi wypaść nowość longan i jest super. brakuje mi tylko kapibary a platan wpadnie mi sezonu jaskółki joachima xD ale jak mam coś w nadmiarze to się podzielę
     
  18. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    DZiekuje wszystkim za prezenty wymianki i miłe rozmówki na sówce nie chce mi sie komentowac co niektórych graczy sama zostałam zrobiona w bambuko Jednak zawsze to fajna zabawa dla mnie i fajnie ze jestescie [​IMG]
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moglbym tutaj dolac oliwy do ognia..wspomniec pewne wydarzenia pozakulisowe sprzed kilku lat,,,tylko,ze to nic nie da.....
     
  20. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    Dziękuję wszystkim szkoda wysłać sówki bo zaraz znów będę miał blokadę
    Dlatego tutaj dziękuję wszystkim za pomoc na gt i wymianę.
    Tak samo za prezenty co dostałem