G&T kwiecień 2023

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 17 kwietnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Kwietniowa edycja G&T była:

  1. Arcydzieło! Moja farma wygląda niczym wiszące Ogrody Semiramidy.

    14,3%
  2. Całkiem przyjemna. Miłe pogaduchy i wymiany a i kilka perełek wpadło.

    57,1%
  3. Szkoda mówić, lepiej zamilknąć na wieki.

    4,8%
  4. Julian miał szczere chęci ale Zając zajumał wszystkie jajka. Budyniu nie będzie.

    14,3%
  5. Gdzie te osiki? Czyżby łowcy wampirów wszystkie wycięci?

    4,8%
  6. Panie, jakie G&T? Sernik mi się przypalał.

    19,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was po tej Wielkanocnej edycji :);) nie miałam za wiele czasu, ale i tak udało się chwilę poszperać w balonie i wysłać kilku osobom parę rzeczy :) Dziękuję za prezenty które leciały na mnie lawinowo :inlove::inlove::inlove: Kilka drzewkowych projektów domknęłam i kilka perełek wyłowiłam. A czy Wam zajączek przyniósł coś fajnego? Napiszcie :)
     
  2. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    A ja sie ciesze z kazdej edycji zawsze cos dostane co moge to podaruje ważne ze fajna zabawa
     
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Dokładnie.
     
  4. iamann

    iamann Komisarz forum

    oj tak :)
     
  5. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Ja wyszarpałam z balonu jedne rybki, a drugie w tym samym niemal czaasie dostałam w prezencie, więc chyba owocnie :)
    Poza tym balon słaby.
    Czułam się dziwnie, bo wszyscy szukali osiki, a mnie dwie wyrosły z sadzonek:p. Jak normalnie milionerowi jakiemuś. xD
    Tylko ten wredny waran nadal mi ucieka.
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    G&T to zawsze przyjemny evencik :)
    Dużo dostaje się prezentów, dużo uśmiechów. Farmerzy są wspaniali, niezawodni, zawsze czymś miłym zaskoczą.
    Zostałam jak zawsze obrzucona super prezentami a najwięcej ich leciało w ostatniej minucie eventu :)
    Natomiast balon bardzo biedny, nawet powiem, że za każdym razem biedniejszy. Teraz to już było jedyne 101 stron i tylko przez chwilę a najczęściej poniżej setki.
    Ogólnie jestem zadowolona z każdego G&T :)
     
  7. Gulia85

    Gulia85 Zaawansowany

    Ja jestem bardzo zadowolona z tej edycji , to co chcialam zdobylam , obdarowalam innych. Dla mnie bardzo udany ewent :inlove::)
     
  8. Mamcia493

    Mamcia493 Mistrz forum

    Dziękuję wszystkim za udane wymiany, prezenty, miłe pogaduchy. Tą edycję uznaję za udaną. Do następnego G&T
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Myślałam,że to gt będzie słabe i najgorsze bo tak sie zapowiadało.Robie projekt pod Latarnią z parasolkami,nigdzie nie pisałam ale pr óbowałam w balonie wyszarpnąć co nie co.Zaczęło się od niedzieli i poniedziałek Balon przeszedł sam siebie a w sumie to jeden Farmer :inlove:.Projekt zaczety tylko czy uda sie go skonczyć bo coraz mniej nas niestety :( .
    Troszkę fantów rozdałam,tym razem jestem bardzo zadowolona z GT i oby tak dalej :inlove::inlove:

    [​IMG]
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Na G&T załapałam się trochę w przelocie, tak przy okazji. Do balonu zaglądałam sporadycznie, ale i szczerze nie było do czego zaglądać. Pierwszy raz w historii balon nie dobił nawet do 100 stron ofert o_O. Większość szukała jaskini wendiego, a pozostali Jaśków i melodii. Oferty monotematyczne, a ceny absurdalne.
    Na szczęście jest jeszcze druga strona mocy :inlove:
    Sąsiedzi i znajomi jak zwykle nie zawiedli, dziękuję za moc pięknych prezentów i miłe słowa wysłane farmerskimi sówkami :). Mam nadzieję, że też udało mi się wywołać drobny uśmiech na twarzach kilku farmerek i farmerów, bo to sprawia największą przyjemność ;).
     
  11. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Balon taki sobie,ale farmerzy spisali się na medal :) Ceny w balonie z sufitu. Może gdyby nie moje dwie wtopy byłabym bardziej skora do wymian w balonie. W następnym G&T będę bała się tam zajrzeć ;) żeby znowu czegoś cennego nie stracić :D
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    G&T lubię. :)
    Czasem bardziej innym razem troszkę mniej, tym razem było całkiem fajne.:)
    Już przyzwyczaiłam się do monotematycznych "zapotrzebowań" ;) graczy - w balonie też.
    * * *
    A to mój najlepszy interes jaki zrobiłam podczas tego G&T:

    [​IMG]

    Zaglądałam do balona, zastanawiałam się nad wymianą - kierowałam się tym, że brakowało mi bałwanka jak przygotowywałam konkurs - sprawdzałam w tabeli z itemami co on za jeden, no i wyszło, że to item z 2011 r. Myślę sobie stary, to pewnie rzadki, a jeszcze wtedy nie grałam. B i o r ę, dam osikę.:p
    No i mam Filipa, a dzisiaj na pnączu znalazłam jeszcze 5.-.-:D

    * * *
    Pozostałe wymiany super, nawet Jaśka w całkiem dobrej cenie zdobyłam. O podarkach nie wspominam, bo to zawsze miło.:inlove:
     
  13. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Uwielbiam Pana Balona :inlove:bo praktycznie tylko dzięki niemu nareszcie skończyłam swój projekt . Zajęło mi to prawie rok czasu , ale nigdzie mi się nie spieszyło więc spokojnie sztuka do sztuki i ogród wygląda tak jak chciałam :). [​IMG]
     
  14. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Matko! cmentarzysko xDxD Gratki ;)
     
  15. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Dziękuję :) . Jak uzbieram ich jeszcze więcej powędrują do nawiedzonego domu , ale póki co tu będą cieszyć moje oko :)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jutro kolejna edycja, zatem dziękuję serdecznie za głosy i poproszę kłódeczkę ;)
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zgodnie z życzeniem kłódeczkę zakładam i klucz wyrzucam :)
    upload_2023-6-1_21-0-31.png
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.