G&T kwiecień 2021

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 12 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Kwietniowa edycja G&T była:

  1. Kwiecista. Cały czas wszystko szło jak z płatka.

    19,2%
  2. Całkiem udana. W balonie coś się udało wyszperać, na forum coś też się zdobyło. Na plus.

    57,7%
  3. Bida z nędzą przez kraj Farmeramy pędzą.

    7,7%
  4. Budyń może być przesolony. Julian gotował w maseczce i nie mógł spróbować.

    23,1%
  5. Nawet nie zauważyłem/am, że była.

    11,5%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was po tej wiosennej edycji :) Balon był wyjątkowo kiepski, ale dzięki Wam zabawa była super :inlove: Dziękuję za piękne prezenty niespodzianki do ostatniej sekundy :inlove::inlove: A jak wasze polowania? Jakieś perełki złowiliście? Jakie przygody Was spotkały? Napiszcie o tym :)
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    to gt uważam za ...w miare udane,przede wszystkim balon sie u mnie spisałtym razem dobrze(czyli następne bedzie kicha),pare kwiecistych złapałam i Jaska :),
    na forum...hmmm,sporo powracajacych po dłuższej przerwie i nawet nie chce im sie sprawdzic co można a co nie i to mnie wkurza,wkurzają mnie też litanie i tego nienawidzę,prezentów odrobine rozdanych i to na tyle ;),może jednak powrócimy do GT co 3 m-ce bo jest za często 8)
     
  3. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    Popieram Wszystkowiedzącą wyrocznie w każdym zdaniu8);)litanii nawet nie czytam.:eek:natomiast mój Balon spisał się wyśmienicie zwłaszcza na początku:inlove::D
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    też nie czytam,omijam szerokim łukiem,a wyrocznia nie jestem,100 razy sprawdzam liste co mozna wymienić i jeszcze raz po ruszeniu eventu,to nic nie kosztuje;),a pózniej co drugi post -"tego nie można wysłać" :music:
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jesli sie nie pojawi odpowiedni nagniot to nawet rzadziej...towaru jest coraz mniej..wiec jego ceny ida drastycznie w gore..skrzynki picollo nigdy tego nie zbalansuja
    ......
    jesli za jedno pole 145x placono szescioma 100x..to ja przy nastepnej takiej okazji gleboko zastanowie czy nie pojsc na taka wymiane i nie pojsc z itemami na maksa
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2021
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Miałam ogromny dystans do tej edycji i w sumie nie myslałam zeby brać udział za często zdecydowanie za często i tyle. Ale jak juz kupiłam pakiet licencji bo pewnej osobie które na prawde wróciła do gry i nie jest to osoba niby powracająca tylko taka która faktycznie wróciła chciałam choć odrobine czegoś podesłać to później juz jakoś poszło, no i sie rozpędziłam ze kolejne i kolejne licencje zostały dokupione :) Fakt sama otrzymałam wiele prezentów które oczywiście sprawiły mi radość ale najcenniejsze były sowy w których można było przeczytać ze kogoś sie zaskoczyło ze wywołało usmiech na twarzy bo właśnie ten uśmiech w obecnych czasach to największy skarb którego nie kupimy nigdzie i on cieszy najbardziej :)
     
  7. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Nie umiem tak ladnie i dobrze pisac jak wy, ale ja lubie gt. Nie tylko dlatego, ze mam dzieki graczom piekna farme, ale, bo tez moge cos komus dac, jak nie ma.
    Ja wiem, ze kazda rzecz co przyjdzie to na to usmiecha sie kazdy, bo to takie malutkie szczescie jest, choc na chwile.
    Ja lubie grac w farme ale tu, ta polska, nie z mojego kraju, bo ucze sie mowic po polsku i tez duzo razy zapominam, ze moja mama ciagle w szpitalu leczy ludzi na serce i covid a ja duzo czasu u babci ( ona nie jest prawidziwa, ze krwi, ale jest nawet lepsza ) siedze.
    Jak sie ucze to tez przerwa na farmie daje mi odpoczynek. I gracze sa tacy fajni :) Babcia mowi, ze usmiech lamie lody. Nie wiem tak calkiem co to jest, ale babcia mi mowila i to jakby cos bardzo dobrego :)
     
  8. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Szał ciał i uprzęży :) Dziękuję :)
     
    PoloMit i Marrylan lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Co za dużo, to niezdrowo.
    Poza tym fakt, powinien przybyć Nagniot z itemami xD

    Powracających było jakby więcej niż w ostatniej edycji, jak miło.
    Kilka krótkich wizyt na forum podczas G&T poświęciłam na zapoznanie się z ich dorobkiem.
    Wielce pouczająca lektura, polecam.
    Ech, gdzie są te dawne G&T :cry:
     
  10. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    Dziękuję wszystkim za wymiany ( chociaż ich nie pamiętam za bardzo xD) jak i darczyńcom. Wszystkiego dobrego i do następnego GT. <3 8)8)8)
     
    HotFarmer3387, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Praktycznie nie brałam udziału.Oczywiście zostałam miło zaskoczona ( obym się nie przyzwyczaiła) za co dziękuję bardzo darczyńcom:inlove:
     
    agucha31, -norbijas- oraz Marrylan lubią to.
  12. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Dla mnie największe zaskoczenie to akcja gracza =Repez-
    Zgromadzić takie bogactwo, by sprezentować je za sówki.
    Mega szacunek.
     
  13. Damciok

    Damciok Okazjonalny autor

    Mam pytanie, nie wiem gdzie go w sumie umieścić, ale przenieście jakby coś nie grało. Miałem ustawione w balonie 3 wymiany na nocny dąb, i teraz nie wiem jak mogę sprawdzić, czy doszło do tych wymian czy nie, bo oczywiście kraina pełni księżyca jest zablokowana. Zmieńcie to tak btw.
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Damciok tak na przyszłość to dział pytań znajdziesz tutaj: Pytania ogólne.

    A jeśli chodzi o Twoje oferty to gdyby zostały zrealizowane to te nocne dęby widziałbyś w swoim inwentarzu z drzewami z poziomu farmy, niezależnie czy jest minievent Pełnia czy nie ma. Jeśli ich tam nie ma to znaczy, że Twoja propozycja nikogo nie zainteresowała i wróciły lub wrócą do inwentarza drzewka, które wystawiłeś.
     
  15. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Przepraszam ale chyba się mylisz... ja podczas gt dostałam rzeczy na pełnię i z poziomu farmy teraz tego nie widzę w pasku i z tego co pamiętam nigdy nie można było sprawdzać takich rzeczy bo nigdy nie widziało się w inwentarzu rzeczy z pełni (drzewa/zagrody). Rozumiem że podczas gt w balonie jak się wystawia oferty bądź wysyła prezenty to tak ale raczej innej możliwości nie ma.
     
    Marrylan lubi to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Vaiot masz rację ale to widocznie zaszły jakieś zmiany bo wcześniej cały czas drzewa i zagrody ze strefy pełni były widoczne w inwentarzu z poziomu np. głównej łąki a nawet na plantacji czyli głównej łące Bahamaramy tyle tylko, że były przekreślone.
    Wydaje mi się, że ta zmiana jest dopiero od ostatniej edycji G&T ale mogę się oczywiście mylić bo żadnych oficjalnych informacji na ten temat nie otrzymaliśmy.

    A w temacie wątku: Kwietniowa edycja G&T była: Całkiem udana. W balonie coś się udało wyszperać, na forum coś też się zdobyło. Na plus.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  17. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Dla mnie kwietniowa edycja G&T była znakomita ale tylko dzięki Wam drodzy farmerzy i farmerki :) W końcu na rodzinie można polegać ;) Z balona trafiłem takie perełki jak (gledicz, modrzew ) więc trochę słabo ale lepszy rydz niż nic jak to się mówi ;P Fajnie było z Wami pogadać i spotkać na forum :) Dziękuje jeszcze raz za wszystkie drzewka zagrody warsztaciki na pewno będą wykorzystane mogę to obiecać :) Ja uwielbiam podarki i wymiany bo wtedy angażuje się coraz to większa farmerska społeczność i jest przesympatyczna atmosfera ;) Wiem że sowy latają czasem z opóźnieniem ale to normalne bo każdy wykorzystuje jak najlepiej ten czas w uzupełnieniu braków czy to farmy czy wyspy :) Również się ciesze jak ludzie pięknie odzwierciedlają to czy uśmiechem czy miłym słowem po otrzymaniu prezentu :) Tylko taka mała uwaga odnośnie eventu jeśli trwa misja specjalna to przykładowo powinien być włączony dostęp do pełni księzyca aby w razie potrzeby zdjąć drzewka czy zagrody lub fabryczki do paska i ponownie ustawić ;) Jednak to moja opinia ok znowu się rozpisałem mam nadzieję że jeszcze nieraz ten event dostarczy wiele pozytywnej energii i usmiechu na Twarzy co w obecnych czasach jest niezwykle cennym. Trzymajcie się pozdrawiam serdecznie buziaczki :inlove: muah :)
     
    agucha31 lubi to.
  18. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Wróciłem do gry w styczniu , niestety ale na farmie pustki - kilka starych drzewek i zagród . Dzięki tym pięknym gestom uzupełniłem braki czyli 90 % podstawowych drzew i zagród :) Ponadto otrzymałem też trochę kolorowych i xxl i dzięki temu mogę robić misje i niektóre eventy .
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jutro kolejna edycja zatem dziękuję serdecznie za głosy i poproszę kłódeczkę :)
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na prośbę autorki wątku kłódeczkę przyniosłam, temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.