G&T czerwiec 2024

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Marrylan, 25 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czerwcowa edycja G&T była:

  1. Gorąca. Sówki i klawiatura rozgrzana do czerwoności, tyle epickich wymian było.

    12,5%
  2. Miła i przyjemna niczym letnia bryza i nawet trochę skarbów przywiała.

    18,8%
  3. Julian robił na plaży zamki z budyniu, może trochę zgrzytać w zębach.

    31,3%
  4. A idź pan z nią ... no daleko.

    25,0%
  5. Nie wiem, przewracałam/łem się na drugi boczek na kocyku.

    6,3%
  6. Byłam/em wobec niej niewzruszony niczym głaz.

    18,8%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was kochani po tej wakacyjnej edycji :)
    Czy była równie gorąca jak letnie słońce? :) Udało się z kocyka na plaży wyłowić jakieś skarby? ;) Mi udało się złowić parę perełek w balonie ale więcej perełek dostałam od Was za co bardzo dziękuję :inlove: Jest moc :D
     
  2. mushellqa

    mushellqa Czeladnik forum

    Była barrrdzo gorrrąca, farmerowicze byli bardzo hojni :inlove: a i z oficjalnej wymiany sporo ciekawych fantów wpadło :)

    A właśnie, przy okazji mam pytanie - co się stało z moją wystawioną ofertą "w balonie", której nie wycofałam przed końcem eventu? Nie widzę w inwentarzu itemu, który oferowałam na wymianę :(
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dla mnie była i gorąca, i zabawna jakiej dawno nie bywało :)
    W balonie co prawda niewiele udało się zdobyć, bo połowa Farmerów za brykającym kotem ganiała, a zaś druga niemal połowa w panice wystawiała nie ten towar niżby należało za taką cenę wystawić :p szczęściem moja Mietka bez paniki oferty przeglądała , ale oczy z podziwu nad niektórymi to do teraz ma niczym spodki xD:cry:xD

    Za to wymiany indywidualne/umawiane przez sówki / bardzo satysfakcjonujące :) i mam nadzieję, że dla obu stron .
    A prezenty... i pogaduchy... bezcenne :inlove::inlove::inlove:
    Rzeczywiście
    jest moc !
     
  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Powiem tak, gdzie ja się będę pchała na takie wydarzenie z moim marnym dobytkiem?.
    Za wysokie progi jak dla mnie więc siedziałam cichutko. Zdarzyło mi się załapać na oferowane gratisy- a i tak mi głupio
    że za "sępa" robię:oops:.
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie. Tym razem praktycznie nie brałam udziału. Jedynie w balonie udało mi się jaskiniową wydłubać za przyzwoitą cenę.
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wróci ,niebawem

    *****
    Miła i przyjemna
    najfajniejsze jest to że mogłam komuś dać i pomóc w wymianie

    edycje są za często a fantów różnych wartościowo za mało :sleepy:

    i ta sówka za długo się czasem grzebie xD niczym sójka się wybrać na inną farmę nie może
    wiem zbyt ciężkie paczki :pxD
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to GT uważam za ...marne :(,przewijały się tylko koty jaskiniowe :D, cosik tam w balonie wyszarpałam ale jest to minimum do pozostałych edycji,może nastepne gt bedzie lepsze,choć wątpię bo jest nas coraz mniej :( :(