G&T częstotliwość

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jak często wg Ciebie powinno być G&T ?

Ankieta zamknięta 11 grudnia 2017.
  1. bez przerw /365 dni w roku/

    0 głos(ów)
    0,0%
  2. co miesiąc

    5,5%
  3. 2 miesiące przerwy

    17,6%
  4. co 3-4 miechy

    64,8%
  5. raz na pół roku

    12,1%
  6. jedna edycja na rok

    0 głos(ów)
    0,0%
  7. zlikwidować , nie lubię G&T

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Jestem za G&T raz na kwartał. W zupełności wystarczająca częstotliwośc, co za dużo to nie zdrowo i nudno.
     
    seler70 i Marrylan lubią to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pamiętam, że kiedyś już podobny wątek był. Chyba jeszcze na starym forum. A może już na tym? Nie chce mi się szukać. W każdym razie wówczas większość osób była za odstępami 3-4 miesięcznymi. Teraz widzę, że czas płynie, ale niektóre rzeczy się nie zmieniają :)
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    taa a potem w zgaduli - kiedy g&t? bo coś za długo nie ma xD
    a potem i czemu wszystko zablokowane jak czas karencji minął :p?

    cykliczność już była a może miała być a i tak się kalendarzowo to rozjeżdżało :p
    to jak pełnia po pełni :p

    3-4 miechy było by ok ale przy takiej ilości eventów to albo nie ma gdzie się wcisnąć albo wciska się piętrowo :p

    reasumując do cykliczności musieliby się też trochę opamiętać z eventami i dobrze liczyć by na tygodniu nie dali omijając weekend
    bo taki myk też miał miejsce >:(

    a nie przy g&t pełnia neony i BB i błędy i tym podobne ;)
     
  4. seler70

    seler70 Chodząca legenda forum

    Jestem za G&T raz na kwartał, bo to w zupełności wystarczy a tak to będzie oklepane :)
     
    morellaa i Marrylan lubią to.
  5. Grevido

    Grevido Stały bywalec

    Jak dla mnie mogłoby być co miesiąc lub dwa. G&T to zawsze czas, który potrafi trochę rozruszać mieszkańców naszego forum i ta atmosfera jest jego głównym plusem. Jedyne czego można się obecnie czepiać to braku jakiejś konsekwencji ze strony BP w tym co i kiedy im się zechce odblokować. ;)
     
    chrobek i Marrylan lubią to.
  6. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Czy wy zapomnieliście że BP należy do Youzu i prawdopodobnie oni sterują BP ?

    a co do pomysłu , co kwartał ;)
     
    Marrylan lubi to.