G&T częstotliwość

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jak często wg Ciebie powinno być G&T ?

Ankieta zamknięta 11 grudnia 2017.
  1. bez przerw /365 dni w roku/

    0 głos(ów)
    0,0%
  2. co miesiąc

    5,5%
  3. 2 miesiące przerwy

    17,6%
  4. co 3-4 miechy

    64,8%
  5. raz na pół roku

    12,1%
  6. jedna edycja na rok

    0 głos(ów)
    0,0%
  7. zlikwidować , nie lubię G&T

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Proszę o głosy i wypowiedzi jak ktoś ma ochotę:).
    Tylko i wyłącznie na temat częstotliwości , inne kwestie odnośnie G&T omawiamy w wątku Marrylan.
    Być może nasze zdanie weźmie pod uwagę /sic!/ BP.
     
  2. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    3 razy w roku w zupełności wystarczy choć oczywiste poczynania zarobkowe BP pewnie skończy sie tym,ze będziemy mieli kolejny cykliczny co miesięczny event...-.-
     
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wyłamię się troszeczkę,ale raz na kwartał z dokładnością szwajcarskiego zegarka byłoby ideałem :)
    Co miesiąc jak dla mnie jest nie do przyjęcia .Skończyłam :D
     
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Raz na kwartał w zupełności wystarczy.Ta edycja była zupełnie niepotrzebna.Nawet nie brałam udziału.
     
  5. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Uwielbiam:inlove:
    Ale co 3-4 miesiące byłoby super.Bo co 3-4 tygodnie to za często.
     
  6. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Dwa razy do roku w zupełności by wystarczyło, ewentualnie 3 ale w rozsądnych odstępach.
     
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A ja chcę cały czas, stale, ciągle, non stop, bezustannie, wciąż, nieprzerwanie, nieskończenie, permanentnie i bez przerwy:p Aż do :wuerg::wuerg::wuerg:xD
    A tak na serio to wystarczy 3 razy na rok, ale z rzetelnie odblokowywanymi nowościami, tak, żeby rzeczywiście lista diametralnie różniła się od poprzedniej.
     
  8. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Raz na 3-4 miesiące, to w zupełności wystarczy8)
     
  9. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    a ja mysle ze co 3-4 miesiace byloby ok. ale co miesiac ........................... :D - raczej nie ...........................:p
    no i mogliby odblokowac sporo rzeczy ktore do tej pory sa nie do wysylania..........:cry:
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Raz na kwartał. Zupełnie wystarczy.
     
  11. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Tak na moje ... 3 lub max. 4razy w roku byłoby idealnie;) Ta edycja wg mnie to wcale nie była potrzebna/za szybko, tylko 2nowości dopuścili(?!)...
     
  12. _Myszka30_

    _Myszka30_ Naśladowca mistrzów

    Jak dla mnie co 3-4 miesiące w zupełności wystarczy. W tej edycji nawet jakoś specjalnie nie brałam udziału, parę wymianek w balonie ,jednej osobie posłałam drzewka i finito.Co za dużo to i .....:)
     
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Nie będę oryginalna,
    raz na kwartał byłoby dobrze, zakładając że wszystkie "nowości" po upływie 4 m-cy będą dopuszczone do obrotu.
     
  14. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Raz na kwartal. Z porzadna lista- bez bledow ( mam akurat milorzab na mysli w tej edycji- byc moze bylo wiecej perelek ).
     
  15. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Dla mnie najciekawiej byłoby 2 X w roku. Chciałoby mi się wtedy czegoś szukać. Samo oczekiwanie na prezenty i wymianki też mi pasuje.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja też raz na kwartał :p /3-4 miechy/ to był by ideał. Teraz było za szybko. Nic nowego nie odblokowane i nie było kiedy fantów na wymianę nazbierać.;)
     
  17. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Jak dla mnie może być co miesiąc lub co dwa, ale pod jednym warunkiem. brak licencji. Po prostu znosimy wszelkie limity i ograniczenia. Żeby np można było spokojnie sprzedać te 25 zalegających wybiegów solo
     
    seler70 lubi to.
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Jak dla mnie najbardziej optymalne byłoby co dwa miesiące z odblokowywaniem fantów jak się należy.
     
    seler70 i Marrylan lubią to.
  19. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    A niech będzie co te 3-4 miesiące, zwłaszcza że powiedzmy "na bieżąco" byłby odblokowywane "nowości"
     
  20. -Margo-s-

    -Margo-s- Komisarz forum

    Nie będę zbyt oryginalna i napiszę to , co większość :D Odstępy 3-4 miesięczne byłyby w zupełności OK. Człowiek zdążyłby przygotować fanty oraz troszkę zatęsknić :) a tak ...... monotonia ... a w balonie kosmiczne ceny za tą monotonię ;) typu jabłonka za bażanty i krokodyle.