Free To Play

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 6 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    22,2%
  2. Nie

    77,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Proponuje aby zrobić na Farmieramie więcej możliwości bez wydawania realnych pieniędzy w Drakensang Online była taka zmiana wiec dobrze aby tu też się pojawiła

    proponuje np darmowy kombajn , wszystkie zagrody podstawowe za monety i

    drzewa podstawowe za monety ze stajennego by były ulepszenia
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2014
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale jaki możliwości?Czego?Jakieś konkrety?
    Osobiście uważam,że można grać całkiem nieźle bez wydawania żadnych pieniędzy.Ja wydaję tylko na kombajn i to z lenistwa.
     
  3. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    to może niech firma zdecyduje co będzie za darmo a co płatne
     
  4. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    Obecna forma, czyli trochę za darmo a więcej płatne bardzo mi odpowiada. Nie ma w tej grze opcji tylko za kasę, wejściówki, ts-y,SP,kombajn,licencje- wszystko masz w opcji "po trochu"za friko, a jak chcesz więcej to dopiero dopłacasz, przy czym to za darmo pozwala tez nieźle cieszyć się grą.Dlatego właśnie zaczęłam tu grać-nie ma opcji tylko za kasę. Jeśli płacisz to dlatego, że chcesz, nikt Cię nie zmusza(no może poza Kukulkami, więc ich prawie nie robię, bo nie lubię przymusu). Osobiście uważam, że niewielkie pieniążki się należą ludziom tworzącym dla mnie świetną rozrywkę-jak idę do kina to bez mrugnięcia płacę grube pieniądze za bilet na 3D-właśnie dla rozrywki. Zaznaczam to moje zdanie i nie mam zamiaru nikogo do niego przekonywać.
    Do rzeczy: co konkretnie proponujesz, bo na razie to firma zdecydowała - wszystko jest za darmo, niektóre opcje w ograniczonych ilościach. Jeśli nie rozbudujesz pomysłu, to dostaw trzecią opcję w ankiecie :"nie rozumiem o co chodzi" i raczej ona wygra...o_O;):p
     
    foczunia84 lubi to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie rozumiem, o co chodzi - przecież ta gra jest "free to play" bez żadnych ograniczeń.
    Autor wątku zapewne nie zna innych gier (bo nie tylko BP oferuje gry online, poważnie) - na ogół jest tak, że po dojściu do któregoś poziomu albo zaczniesz płacić abonament, albo wylatujesz z gry.
    Tutaj można grać całkowicie za darmo i osiągnąć dowolnie wysoki poziom.
    I przecież doskonale wiadomo, co jest za free, a co z dopłatą, nie wiem, jak można by to dodatkowo określić.
    Ponieważ nie rozumiem, to i nie głosuję.
     
  6. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    W drakensang też masz grę za darmo i też możesz płacić lub nie jeżeli tam wprowadzili takie coś to tutaj też powinni zrobić
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie wiem, nie używam innych gier BP.
    Ale nadal nie rozumiem, o co ci chodzi - przecież tutaj też można grać za friko albo dopłacać, co kto woli.
    Więc co właściwie "wprowadzili" w tym Drakensang...?
     
  8. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    w drakensang zlikwidowali kryształy prawdy które identyfikowały broń np.
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie, tak to się nie dogadamy - nie znam gry, o której piszesz, i jakoś nie mam ochoty jej poznawać, jedna gra produkcji BP to jak dla mnie aż nadto.
    Więc może od drugiej strony - jak by to miało wyglądać w przypadku Farmeramy? Tak bardziej konkretnie, dla blondynek nie znających Drakensang...?
     
  10. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    no np niech będzie kombajn za free albo coś innego
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wszystko co jest niezbędne w grze,jest za darmo.Tak jak napisała Zzizie praktycznie można grać,awansować i robić eventy,bez żadnych opłat.A firma już zdecydowała co jest za damo,a co płatne.Tego "free" jest bardzo dużo,nie trzeba płacić za nic,co jest konieczne do gry i przede wszystkim - osiągania sukcesów.
    A dlaczego kombajn miał by być płatny?Nie trzeba mieć kombajnu aby grać.
    I przede wszystkim,weź pod uwagę,że za grą stoją ludzie,którzy nie żyją wirtualnymi marchewkami....
    ps.również nie znam tej gry,o której piszesz,śmiem twierdzić,że znaczna część użytkowników tego forum także,wiec powoływanie się na jej przykład mija się z celem.
     
    zzizzie lubi to.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ba... kombajn za free to chętnie ;)
    Ale oczekujesz, że firma wykona kolejny strzał w stopę...? Na to bym nie liczyła 8)
    Oni jednak chcieliby zarabiać na tej grze... co jest zupełnie naturalne ;)
     
  13. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Autorze dopracuj proszę pomysł, by można go było dodać do spisu musi być kompletny, dopracowany.

    Tego rodzaju pomysły jak powyżej nie nadają się zupełnie do spisu treści. Na poprawki pozostawiam czas do jutra do godziny 13.05 :)
     
  14. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    żeby np mieć koty to już musisz kupić stajennego bo inaczej nie dostaniesz kotów to raz dwa super pasza jak długo produkuje się jedną sztukę a ile jest zwierząt kolorowych skąd brać kasę na zakup a np jak ukończysz jakiś event bez super paszy pomyślcie logicznie [ciach]

    Prosiłabym, aby w przyszłości nie używać tego typu sformułowań, ponieważ mogą być one uznane za obraźliwe przez innych Graczy.
    MOD_Dotti
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 grudnia 2014
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A po co ten ostatni fragment - uparłeś się przy okazji ludzi poobrażać...?

    Więc po kolei:
    - po co komu koty...? dla Miecia...? bez komentarza
    - czy naprawdę koniecznie trzeba kończyć wszystkie eventy...?
    - kolorowe zwierzaki można kupić, wiem, że są drogie - ale zarabiając kasę nawet na produkcji zwykłej paszy dla jakichś krów czy innego tałatajstwa można powoli skompletować spore stado tych mutantów
    - SP robi się przygnębiająco wolno - ale trochę można zawsze wyskubać z misji, eventów, od Franka...
    ... i tak dalej, i tak dalej.
    Jeśli ktoś traktuje grę jako możliwość zaspokojenia pasji kolekcjonerskiej, to faktycznie może być ciężko bez wsadu w postaci realnej gotówki.
    Jeśli - tak jak ja - widzi się w Farmeramie grę strategiczną... to sprawa wygląda całkiem inaczej.
    [ciach]8)

    Ostatni zwrot ciacham, prosiłabym aby w przyszłości nie stosować tego typu sformułowań.
    MOD_Dotti
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 grudnia 2014
  16. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    mówisz np żeby nie robić do końca eventu dużo rzeczy fajnych jest na końcu nigdy na początku np teraz pnącze ile trzeba wszystkiego

    hodować nazbierasz trochę zwierząt przychodzi event i znów nie dajesz rady z hodowaniem co może nie mam racji ?
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Widzę, że ty po prostu chciałbyś zjeść cukierka i mieć cukierka ;)
    Ja do tego podchodzę inaczej - wybieram to, co mi odpowiada, na co mnie stać, co mnie bawi. Pnącze z trwającego eventu mnie na przykład nie jest potrzebne, więc radośnie zignorowałam cały event. Eventy hodowlane też spokojnie można odpuścić zachowując odrobinę zdrowego rozsądku.
    Żadna gra online nie jest dla mnie tyle warta, żebym starała się zgarnąć wszystko, co tylko można.
    A jeśli postanowię wydać na coś realną kasę, to później nie narzekam - uważam, że każdy ponosi odpowiedzialność za własne inwestycje.
     
  18. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Dobra nie było tematu proszę o zamknięcie i skasowanie
     
  19. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Zgodnie z prośbą autora wątek zatem zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.