Opinie Frappé Olé

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    nowycoś1, w ciągu 6 lat dużo się zmieniło... Tu akurat mamy wątek eventowy, więc nie jest to miejsce do luźnych dyskusji. Poprosić o pomoc we wprowadzeniu do gry możesz na przykład w wątku >>Porady doświadczonych graczy<<.
     
  2. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Event skończony pnącze odpalone ...
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Przepraszam MOD Zła... nie wiedziałam gdzie napisać...zresztą już nieważne... zbieram eventówkę bez chutneya...
    Pnącze mam, sieję jeszcze raz rury, może uda się zdobyć talary i kupić SN sklepiku.
     
  5. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Pnącze odpalone wczoraj. Kupony zdobyte, dziś sieję dla gwiezdnych talarów i jeszcze jednego kuponu. Dawno mi tak łatwo nie poszło ;)
     
    nuka20 i bogusiania lubią to.
  6. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    9 zadań zrobiłem choć miałem wcale nie robić
     
    nuka20, evi900422 oraz matthero lubią to.
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum. Dziękujemy za opinie.