Opinie Frappé Olé

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    W 6,8,9 masz źle bo tam gdzie krzyżują się rury to muszą linie prostopadle przechodzić .. a u Ciebie w niektórych miejscach zakręcają ...
     
    Nutka lubi to.
  2. mamaiza69

    mamaiza69 Aktywny autor

    W 6 i 8, w 9 brązowy robi pętle. No i to jest pytanie, które już tu padło: czy w szarych mogą być zgięte rury?
     
  3. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    raczej mnie mogą, tylko tak jak wskazują te siwe rury

    nie tyle kombinujemy tylko raczej chcieliśmy sprawdzić ile mniej więcej potrzeba roślin i kluczy do zrobienia 10 plansz, w między czasie co nieco Czerwona podpowiedziała, ale jak już zaczęłam rozrysowywać to już skończyłam, o minełam kilka nagród żeby zmniejszyć wymagania
     
    NASTKA.BURAN i Nutka lubią to.
  4. mamaiza69

    mamaiza69 Aktywny autor

    Jeżeli nie mogą, to 6 i 8 są nieaktualne i pewnie podwyższy koszt
     
  5. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Mądrego to przyjemnie posłuchać - pojedynki matematyków - różne , żywność do domu nosimy siatkami a jak to wraca ? Rurami.
     
    Dybilas4 i karla170480 lubią to.
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tez mnie to zaintrygowało .coz to takiego moze byc?o_O
     
  7. mamaiza69

    mamaiza69 Aktywny autor

    Nowa 8
    [​IMG]
    Proste: 25
    Zgięte: 21
    koszt powiększony o 1 zgiętą rurę czyli 28 bambusowych rur i 3 klucz
    Nowa 6
    [​IMG]
    Proste: 33
    Zgięte: 21
    Koszt zwiększony o 4 zgięte rury i pomniejszony o 1 prostą, czyli zwiększa się o 90 bambusowych rur i 10 kluczy
    Podsumowanie po poprawkach:
    bambusowe rury 9816
    klucze 971
     
    Ostatnie edytowanie: 22 listopada 2017
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Kiepskie nagrody?? :eek: To jakie byś chciał?
    Bardzo dużo różnych nawozów do wyboru do koloru, farmarek, wejściówek też kilka...wystarczy tylko "trochę wysiać" badyla.
    Pnącze z farmarkami też dobre. Zawsze to kilka ich wpadnie.
     
  9. etanus

    etanus Forum Pro

    Ja, Ja , Ja Ja Wiem! skszynka to takie coś z dżefa xDxDxD
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No wiesz Krzysiu...:( A już zdecydowana byłam nie robić...A teraz to się waham...:)
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Nie ma obijania Gosiu :)
    I nawet można capnąć kilka razy nowego tsa, który dopiero wejdzie w piątek :)
    W gumiaki! xD
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to chyba wskoczę w te gumiaki jutro...:p
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Etanusik!xD:cry:Ty musisz mi koniecznie tego dżefa przedstawic bo ja taka skszynke chce!:inlove::music:
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Anka dżef to dżefo jest xD:cry:xD
     
  15. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    w szarych nie stawiamy zadnych rur i tam zawsze idzie prosto
     
    mamaiza69 lubi to.
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mi to obojetne czy to dzef ,dzefa czy dzefo chce go znac! chce ta skszynke noooo!dlatego event zrobie i zapoznam sie z tym dzefem:inlove:
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Przypominam ze na tym forum obowiazuje jezyk polski :inlove:a ja tu sie glowie o czym Wy piszecie bo wujaszek tez jest ciemny jak tabaka w rogu :D:cry::D
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tlumaczyłas wujaszkiem? :p
     
  19. ross2

    ross2 Komandor forum

    Tlumaczylam a jak :Dnie szlo mi na logike ,nie podolal wujaszek to i ja zrobie ten event zeby wyszarpac "skszynke" z tego mitycznego "dzefa":D:cry::D
    Jeszcze sie zastanawiam czy sie nie wybrac na stacje i nie wsiasc juz dzisiaj do pociagu bo nie dawaja oo a jutro ma takowy zaczac kursowac to moze sie nie zatrzymac na mojej stacji :D:cry::D
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    robimy xD tylko po co ta kombinacja z rurami ja sie pytam -.-na szarych polach nie tu proste tam zagiete,szare tudziez brazowe tu zakrecasz tam przeplatasz gdzie indziej krecisz sie w kółko :wuerg::cry:nie lubie przekombinowanych eventow :oops:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.