Opinie Frappé Olé

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. eMiodka

    eMiodka Młodszy ekspert

    To witaj w klubie :p z tym, że ja 4 skończyłam i też czekam na klucze jak na zbawienie. Moje chyba płyną z Chin na kontenerowcu xD
     
  2. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    mnie sie zdarzylo juz dwa razy ze ukrecilam same proste rury a daje sobie glowe uciac ze najpierw patrze ile ukrecic prostych a potem ile krzywych rur i ustawiam na mlynie. potem patrze a tu same proste zrobione.dzis mnie to zdenerwowalo,dobrze ze jeszcze ewent trwa. Wy tez tak mieliscie?
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Czy jak sami układacie rury to wam zalicza planszę ? bo mi nie chce :(
     
    0olimpia0 lubi to.
  4. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Pnącze hula.
    Robiłam metodą systemu.
    Za talary wzięłam ze sklepu itemy, pnącze, TS z potencjalną żyrafą, kupon na kombajn i 18 GT zostało.
    Teraz zacznę 2 okrążenie ale...........tym razem rozpocznę od układu nr 10.
     
    Nutka lubi to.
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    tak ja mialam nie dalo 15 gietych
     
    bogusiania lubi to.
  6. Gwiazdka67

    Gwiazdka67 Baron forum

    Witajcie!ile trzeba zrobic zadan,zeby odpalic pnacze?
     
  7. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ja po zrobieniu 9 zadania,miałam talarki na pnącze.
     
    bogusiania i Gwiazdka67 lubią to.
  8. Gwiazdka67

    Gwiazdka67 Baron forum

    Dziekuje za odpowiedz:)
     
    foczunia84 lubi to.
  9. eMiodka

    eMiodka Młodszy ekspert

    Tak, dziś mi się tak zdarzyło...Zdziwiłam się, bo dałabym sobie rękę uciąć, że najpierw kliknęłam proste, a potem krzywe, a tu same proste i przez to utknęłam na 5 zadaniu :cry:
     
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    dokładnie tak jak mówisz, co ciekawe, jeśli w trasach 1 - 7 się bralo wszystkie talarki i jak najszybsza trasa do mety, to w 8 i 9 nie trzeba jechać żółtą trasa przez talarki, i będzie +1 talarek po zgarnieciu pnącza z itemami, oczywiście mowie o zdobyciu tylko pnącza z itemami

    można w ten sposób zaoszczedzic 590 bambusowych rur oraz 60 wypadajek
     
    Nutka lubi to.
  11. aga_09

    aga_09 Młodszy ekspert

    Do odfajkowania 5 poziomu brakuje mi 16 rur zgiętych, bambusik rośnie...
     
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    super, to masz podobnie jak ja, tylko ja potrzebuje 19 zgiętych tez do 5tego poziomu, a do pnącza i dwóch itemow, jednego już mam i sobie stoi w ozdobnym potrzebuje skromnie 4046 eventowki i 406 wypdajek a mam 65 :)

    roślinki rosna i pozbieram za niecale 2 godziny, i później kolejne posianie i na koniec nocny posiew i powinno być oki roślinek :D to na skrojenie wypadajek będzie sporo czasu :D
     
    kalina-malina lubi to.
  13. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    hej Wszystkim. Jestem ciekawa jak u Was z wypadajkami? u mnie średnio z jednego pola eventowej roślinki - 15 szt:eek::( U was lepiej??
    ja na razie zkończyłam 5 plansz :p
    powodzenia:)
     
    kalina-malina lubi to.
  14. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    czy mogę na planszy numer 7-8-9-10 nie prowadzić brązowych rur?? bo tam nie ma talarów i sporo rur bym zaoszczędziła.... czy wszystkie rury muszą być poprowadzone żeby plansza była ukończona

    a co u mnie: jestem na planszy numer 7.... cały czas sieję eventówkę.... nawet na noc wczoraj o 19:00 wykręciłam 100% i sporo wpadło eventówki. Dzisiaj na noc pierwszy zasiew długorosnących. Nareszcie! Bo mi kluczy brak. Za 20 min ostatni zasiew evetówki wtedy okaże się ile jej już wysiałam (tzn. na ile mi jeszcze starczy)
     
    Nutka, kalina-malina oraz gosiagosia60 lubią to.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Niestety wszystkie trzeba...
     
    kalina-malina lubi to.
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Dziękuję Gosiu :) szkoda... myślałam, że coś ugram.... no nic damy rade :)
     
  17. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja probowalam to sie nie udalo trzeba wszystkie prowadzic
     
  18. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    dziękuje ;)

    może zadałam głupie pytanie (bo już pewnie padło) ale nie miałam czasu na śledzenie forum przez ostatni tydzień więc musicie wybaczyć :)
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Kto pyta nie bladzi mam notoryczny brak kluczy nanoc posieje gozdziki
     
    gosiagosia60 lubi to.
  20. aga_09

    aga_09 Młodszy ekspert

    Niestety trzeba ukończyć wszystkie kolory
    No ja pnącze już kupiłam, teraz zbieram na itemy. Przy okazji rypłam się w zadaniu 3 nie wzięłam talarów ale może się uda to nadrobić restartem, zobaczymy...
     
    gosiagosia60 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.