Opinie Frappé Olé VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 8 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Przedłużyć należy ten event o minimum 48 godzin, ja przez te ciągle problemy wielokrotnie nie pozbierałem roślin, traciłem kombajny.
    To jest kpina.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -Marysia111- Twój post usunęłam, niczego do tematu eventu nie wnosił.
     
  3. kamder

    kamder Hrabia forum

    Wykupione itemy do pnącza :)
    [​IMG]
    Zostało mi jeszcze trochę talarów, więc mogę komuś item wykupić, jakby brakowało ;)
     
  4. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Podpinam się pod poprzedni post i również mogę wykupić jakiś item dodatkowy, jeżeli ktoś będzie potrzebował, na razie mam talarów na "Czas na kawę" lub "Sprzątanie kawiarni".
    Od chwili uruchomienia pnącza układam rurociągi bez zbierania talarów :)

    Edycja: Te dwa itemy nieaktualne, dozbierało mi się talarków i kupiłam "Naprawa tablicy w kawiarni", więc jeżeli ktoś będzie potrzebował, to oddam :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 sierpnia 2023
  5. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    jest ogłoszenie, że event jest przedłużony do 16.08.2023 godz. 22:00.
    eventówka rośnie na polach
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

  7. kett955

    kett955 Analityk forum

    super informacja, tylko żeby można było siać i zbierać zielsko bez problemów
     
  8. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Pnącze nareszcie zdobyte. Tyle bonusów przepadło że to szkoda gadać. Wszystko zrobione byłoby już w sobotę. Następny event jest bodajże na specjalnym polu, więc będę siać aż do końca po dodatkowe nagrody bo są bardzo przyjemne. :inlove::inlove:
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    24h za tyle błędów to i tak mało8) Oczywiście, lepszy rydz niż nic, ale... (tutaj z racji tego, że Regulamin forum zakazuje niecenzuralnych słów, następuje chwila ciszy) :p
     
  10. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    A co z rekompensatą za stracone kombajny za Floreny lub kupony ????

    To jest kpina z tym co zrobili. Event o 24 h jak problemy trwały łącznie z 48 godzin. Knebluja nam możliwość swobodnych wypowiedzi. [ciach] z BP

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście. Wygwizdkowane słowo usuwam.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 sierpnia 2023
  11. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    No właśnie a co z rekompensatą ? Tylko parę godzin dopisany czas ? Phi 8)8)
     
  12. busia1

    busia1 Aktywny autor

    o jakże rozczulili mnie tą "łaskawością " no niebywałe ale jaka "hojność" ten jeden dzień o jaki przedłużają event ,po prostu żenada
     
  13. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    restart misji dopiero zrobiony, jeszcze 2 itemy by pnacze odpalic
     
  14. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    event przedłużony o 24 godzinki , no łaskawie :oops: to poproszę jeszcze do tego + 2 do zbioru rośliny eventowej i będzie w porządku :) Chciałabym móc korzystać z pnącza, a nie tylko go posiadać ..

    Czy ktoś ma ochotę podzielić się itemami ? Chodzi mi o item sprzątanie kawiarni
     
  15. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Witam zegar pokazuje że Frappé Olé VI ma 28 godz do zakończenia a tu jest poprawione
    • czas trwania: od 09.08.2023 godz. 14:00 do 15.08.2023 godz. 22:00; 16.08.2023, godz. 22:00;
     
  16. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Mimo turbulencji, sklepik wykupiony :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. BabelkiKondzia

    BabelkiKondzia Okazjonalny autor

    Jeśli to aktualne to bym się uśmiechnęła o sprzątanie kawiarni lub naprawę tablicy. Event ukończony a talarków wystarczyło mi tylko na rząd chmur i czas na kawę :(
     
  18. kamder

    kamder Hrabia forum

    Wzięta "naprawa tablicy" :)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratulacje:) Ja na pewno nie wykupię wszystkiego:p;)
    Przypomnij się na GT. Jeden taki item już zarezerwowany, ale drugi nie, to Ci podaruję albo się wymienimy:)
     
  20. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    z chęcią, to proszę zarezerwuj dla mnie. dziękuję
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.